Články

XBOX ONE S.jpg
Pátek - 15.11. 2019           Jakub Hergesell

Zatím co Sony se celkem často chlubí prodejními čísly své konzole PlayStation 4, Microsoft ne, a není divu, podle statistik se prodalo o mnoho desítek miliónů kusů méně.
XBOX.jpg
Čtvrtek - 14.11. 2019          Jakub Hergesell

Už před několika dny jsme Vás lákali na dnešní show Microsoftu X019. Xbox Game Studios si připravilo hned 12 her, které nám plánují ukázat, a to včetně několika oznámení.
Plan 8.jpg
Čtvrtek - 14.11. 2019           Jakub Hergesell

Dnešek měl být velkým dnem pro Microsoft a jeho Xbox, už za pár hodin odstartuje X019. Ještě, než se tak ale stane, přispěchalo studio Pearl Abyss a představilo hned tři nové hry. Mrkněte na to.
Human Head.jpg
Čtvrtek - 14.11. 2019           Jakub Hergesell

Více než dvě desítky let jsme se setkávali se studiem Human Head, které přineslou spousty zajímavých her. Většina z nich však byla velmi průměrných a možná proto studio končí, vývojáři se přesouvají k Bethesdě.
The Lord of the Rings Adventure Card Game.jpg
Středa - 13.11. 2019           Jakub Hergesell

Studio Flight Fantasy během E3 2019 oznámilo karetní hru ze světa Pána Prstenů s jednoduchým podtitulem Adventure Card Game. Ta vyšla nejprve na PC, vydání se nyní dočkaly i konzole.
Superman.jpg
Středa - 13.11. 2019           Jakub Hergesell

Když se řekne hra Superman, také Vás jako první napadne spojení hry s Warner Bros. Games a Rocksteady? Není divu, roky se spekulovalo o vývoji hry Superman. Že několik takových Superman her bylo...
Sonic.jpg
Středa - 13.11. 2019           Jakub Hergesell

Určitě si ještě vzpomenete na kauzu ohledně vzhledu filmového Sonica, hráčům se sakra design modrého ježba nelíbil a tvůrci filmu slíbili nápravu. Ta je tady a povedla se, podívejte na nový trailer.
Age of Empires IV.jpg
Středa - 13.11. 2019            Jakub Hergesell

Už zítra Microsoft odstartuje event X019. Podle oficiálních informací se dočkáme hned dvanácti titulů od Xbox Game Studios. Dnes už s jistotou víme, že jedna z nich bude strategie Age of Empires 4.
MAFIA 4.jpg
Úterý - 12.11. 2019            Jakub Hergesell

Několik na sobě nezávislých zdrojů přineslo zajímavé spekulace ohledně pokračování série MAFIA. Už nějakou dobu se mluví o přípravách čtvrtého dílu a nově také o remasteru dvojky.
Stadia.jpg
Úterý - 12.11. 2019          Jakub Hergesell

Služba Google Stadia se pomalu blíží, Google dnes představil, jaké hry nabídne v den spuštění. Na co se můžeme těšit? Třeba Red Dead 2, Mortal Kombat nebo novou sérii Tomb Raider.
Crysis 1.jpg
Úterý - 12.11. 2019            Jakub Hergesell

Fanoušek Crysis oznámil vlastní práci na kooperačním režimu pro první, revoluční a zároveň nejlepší díl série. Podívejte na několika minutové záběry. Více informací ve článku.
Hideo Kojima.jpg
Pondělí - 11.11. 2019           Jakub Hergesell

Hideo Kojima přinesl světu svůj další klenot. Od začátku oznámení Death Stranding tvrdil, že jde o něco unikátního, o něco originálního co tu ještě nebylo. A přesně to se podepsalo na hráčských recenzích.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one