Články

Úterý - 2.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
dark.jpg
1.9. 2014 jsme Vás informovali o čerstvě oznámeném hororu Alone in the Dark: Illumination, který oznámili ATARI na festivalu PAX 2014. O hře ale stále nic nového. Alone in the Dark poběží na parádním Unreal Engine 4 a nabídne i kooperaci až pro 4 hráče. Podívejte na první obrázky ze hry.
Pondělí - 1.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
star citizen.jpg
Star Citizen, ambiciózní vesmírný simulator, na kterým se pracuje nějakým rokem se nabízí zdarma přesto, že se ještě nezačal prodávat, nejspíše se to bere jako BETA verze, která probíhá až/pouze do 5.9. 2014, co proto udělat najdete už nyní v článku.
Pondělí - 1.9. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
alone.jpg
PAX 2014 navštivila také společnost ATARI, která na svém vystoupení oznámila hororovku Alone in the Dark: Illumination, zároveň tak ukázali první teaser video s jakým si monstrem na konci. Vše se bude odehrávat ve Virgínii v městečku Lorwich. Podívejte na první informace a video.
Pondělí - 1.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
revelations 2.jpg
Tvůrci ještě nepodali žádné oficiální vyjádření k novému Resident Evil, už ale stihli vydat alespoň koncepční Teaser Trailer o 2. minutách. Na konci videa se také můžeme dočíst, že Resident Evil: Revelations 2 vyjde začátkem roku 2015 pro PC a všechny hlavní konzole.
Pondělí - 1.9. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
fire.jpg
Dlouho jsme tu neměli nějak extra zajímavě vypadající adventuru z pohledu první osoby. To právě změnila čerstvě oznámená FireWatch. Nečekejte revoluční grafiku, nás hra zaujala stejně tím, jak vypadá, animacemi a možnostmi. Podívejte na vůbec první video z FireWatch.
Neděle - 31.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
sims4.png
HW požadavky pro simulační hru The Sims 4. Hra vychází 5.9. 2014 pro PC a next-gen a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na dnešní poměry.
Neděle - 31.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dead island 2.jpg
Na PAX 2014 se podívali také tvůrci Dead Island: 2 z Techlandu, kde ukázali další ukázku z napadeného Hollywoodu. Demo verze nám zatím přijde celkem zabugovaná, divné nám také přijde, proč vlastně Dead Island 2 jede na Unreal Engine, když mají vlastní engine Chrome 5.
Sobota - 30.8. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
mk10.jpg
Včera bylo zveřejněno nové video z Mortal Kombat: X kde se v 7. minutách utkají Sub zero se Scorpionem a Raiden proti Kanemu. Opět uvidíme nové a velmi podařené efekty a využívají okolí, jako je například olomení větve, lezení po stromech, všimnout si můžete také zajímavého okolí za mapou.
Sobota - 30.8. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
srcoop.jpg
PAX East 2014 přinesl z dílen Deep Silver něco, o čem jsme před několika dny spekulovali. Deep Silver opravdu oznámil nový díl Saints Row, který ale neponese číslovku "V", ale název Gat Out of Hell. Nečekejte ale nějak revoluční díl, půjde totiž jen o "samostatnou" expanzi kooperační verze.
Čtvrtek - 28.8. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
unity.jpg
Jak už to asi bývá raritou, Assassin's Creed se bude opět odkládat. Není snad rok, co by Ubisoft neodložil nějaký díl Assassin's Creed. Naštěstí půjde pouze o 2 týdny. Jeho plánované datum vydání bylo koncem října, nyní se datum posunul na 13.11. 2014.
Čtvrtek - 28.8. 2014        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
steam.jpg
Tento víkend si pro nás Steam připravil další hry pro hraní zdarma. Od pátku až do pondělí ráno si můžete úplně zdarma zahrát zombie hru Contagion a akční hru ORION: Prelude. Ty dostaly průměrné celosvětové hodnocení.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one