Články

Neděle - 1.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Pátek 13..png
Nový rok, 2016 se pomalu blíží a sním i několik hodně zajímavých hororových her. Ty vyvíjejí jako vždy většinou spíše nezávislé studia. V dnešním článku se podíváme na 5 nejlépe vypadajících a pro nás tak nejvíce očekávaných hororovek 2016.
Sobota - 31.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Tribes Ascend.png
Studio Hi-rez slaví 25 let a všechny svoje hry, které vytvořili jsou oficiálně zdarma ke stažení z oficiálních stránek. Některé z nich jste klidně mohli hrát ještě nedávno, například takový Tribes Ascend je z roku 2012 a dnes je již free-to-play. Každopádně jsou tam hry i z roku 1994.
Sobota - 31.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Jak už nějakou dobu víme, Fallout 4 je dávno hotov pro všechny připravované verze, tedy PC, PlayStation 4 a Xbox One. Bethesda již nechala nalisovat statisíce první kopií, které už se asi dostaly do rukou, komu neměli. Podívejte na několik screenů z PlayStation 4 konzole.
Pátek - 30.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Alienation.png
Nic Vám tahle top-down střílečka neříká? Není divu, zrovna mockrát se o ní nepsalo/nemluvilo. Každopádně Sony dnes ukázalo nový gameplay trailer a vypadá suprově, je zkrátka bláznivý, rychlý a plný výbuchů. Bohužel je však exkluzivní pro PlayStation 4 konzoli.
Pátek - 30.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Eletronic Arts uvedlo, že očekává prodat více jak 13 miliónů kopií, přičemž ještě před několika týdny uváděli, že si myslí něco kolem 9 miliónů. Ovlivnila snad beta rozhodující čísla? Jen samotnou beta verzi si totiž vyzkoušelo více jak 9,5 miliónů lidí.
Pátek - 30.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mirrors Edge Catalyst.jpg
Špatná nebo možná dobrá zpráva?, přišla právě z DICE, tvůrci hry tvrdí, že si s hrou, pro dokonalý zážitek, který slíbili, musí s hrou ještě hodně pohrát. Jasně a zkráceně řečeno, tvůrci prostě nestíhají. Kurýrka tak s Mirror's Edge: Catalyst dostala nový datum vydání.
Čtvrtek - 29.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA ONLINE.png
Jak už Rockstar Games dobře známe, dalo se čekat, že Halloween se neobejde bez nějakých srandiček do online verze Grand Theft Auto: V. Podívejte na tyhle novinky, které jsou již nyní ve všech verzích hry. Masky, auta, baterka a nový režim.
Čtvrtek - 29.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Batman Arkham Knight.png
Určitě víte, o čem je řeč. Batman: Arkham Knight byl před 3 - 4 měsíci stažen z prodeje z důvodu velkých problémů s PC verzí. Teď, kdy Warner Bros hlásilo, že je vše opravené a připravené - tak se ukazuje, že není. Přišla další kritická chyba, kterou by jste asi nečekali.
Čtvrtek - 29.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Musíme potvrdit, že launch, tedy startovní trailer pro závody Need for Speed se opravdu povedl. Jak záběrově, tak audiovizuálně. Trailer doprovází písnička Gangsta's Paradise od Coolia a L.V. Need for Speed dorazí už za pár týdnu pro konzole nové generace.
Čtvrtek - 29.10. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall.png
Titanfall byl opravdu dost úspěšný, dle slov tvůrců, byly prodeje hry až překvapivě velké, vzhledem k tomu, že šlo o novou značku. Teď se ale máme těšit na rok 2016, kdy dorazí jak Titanfall 2 pro všechny hlavní platformy, tak mobilní verze pro iOS a Android.
Čtvrtek - 29.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Beast.png
Jen velmi zřídka nás osloví nějaké plošinovka, celkově to není naše oblíbená kategorie, ovšem než dojde na hru, jako je třeba Shadow of the Beast. Podívejte na nové záběry v minutovém traileru, myslím, že si najde i další fanoušky.
Čtvrtek - 29.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Outlast 2.png
Tvůrci úspěšného prvního survival hororu OUTLAST dnes oznámili oficiálně druhý díl, jmenuje se OUTLAST 2 a vyjde pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Mac. Prozradili dokonce datum vydání a vidět můžeme první video, spíše lákadlo v podobně teaser traileru.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one