Články

Neděle - 22.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sniper.png
HW požadavky pro hru Sniper Elite 3. Hra vychází 27.6. 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou velmi nízké na dnešní poměry.
Neděle - 22.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
topia.png
Ridge Racer: Driftopia vyšla před 7. měsíci a už nyní její tvůrci oznámili konec, definitivní konec hry. Driftopia byla dokonce ještě v BETA verzi. Tvůrci z Namco studia nyní informují, že 15. srpna budou oficiálně ukončeny všechny servery, jak pro PC, tak PlayStation 3.
Neděle - 22.6. 2014         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
GTA5.png
Grand Theft Auto: V už většina z nás určitě hrála nebo hrát bude. Minimum z Vás už ale mělo šanci zahrát si hru z pohledu první osoby. Móder XBLToothPik se tak rozhodl, že něco takového udělá a zaznamená na YouTube a výsledek? Vypadá to minimálně zajímavě. 
Neděle - 22.6. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
OMD.png
Orcs Must Die! pokračuje, je právě v uzcé uzavřené alpha verzi a na oficiální stránce se již objevila zpráva o možném přihlášení se do uzavřené BETA verze, kam se vejde už mnohem více lidí. Odkaz na registraci a další informace již nyní v článku.
Neděle - 22.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Crytek.png
Dnes se v Německých novinách objevila ne zrovna skvělá zpráva pro hráče. Podle tamních informací má společnost Crytek před krachem, jak je to vůbec možné? Tvůrci legendární série Crysis jsou tak před velkým problémem. Více informací v článku.
Sobota - 21.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
igin.png
Služba Origin předvedla novou sekci jmenující se Game Time. Nabízí kompletní hry zdarma na určitý počet hodin. Není to to samé jako starší sekci On the House. Pojďte se seznámit s těmito sekcemi, co od nich čekat a jak se liší.
Sobota - 21.6. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
pg.png
Peggle, vcelku neznámá a nijak zvlášť velká Puzzle hra, ovšem na nějaké to odreagování je zcela výborná, to se také podepsalo na finálním celovstětovém hodnocení, které Peggle dostalo 85 / 100. Origin tuto hru nabízí zdarma a pokud si ji vložíte do seznamu her, zůstane Vám navždy.
Pátek - 20.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
titanfall.png
O FPS střílečce Titanfall jste už určitě slyšeli. Je to online mulitplayerovka pro 12 hráčů (6 vs. 6), kde můžete povolávat velké a mocné Titááány. Tvůrci se rozhodli hru nabídnout hráčům na celý víkend prostřednictvím Originu úplně zdarma. Návod pro hraní a informace v článku.
Pátek - 20.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
conan.png
Naprosto skvělí bavič, hráč, dabér, herec, scénarista nebo producent Conan O'Brien se i letos podíval na herní festival E3 2014 v Los Angeles a jak to dopadlo? Samozřejmě pobavil snad každého, koho potkal, jeho necelých 10 minut z E3 můžete vidět právě nyní v 1080p.
Čtvrtek - 19.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
aiden.png
Aiden Pearce, nadaný hacker z Chicaga se možná druhého dílu nedočká. Podle Ubisoftu nebylo zrovna kladných názorů na právě hlavního hrdinu dost natolik, aby jej zakomponovali i do druhého dílu Watch Dogs, který by mohl vyjít někdy mezi 2015 až 2016.
Čtvrtek - 19.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
witcher3.png
Další super zpráva míří k hráčům s konzolí PlayStation 4, protože právě na jejich mašiny vyjde The Witcher 3: Wild Hunt v parádním rozlišení 1080p, zatím co na konzoli Xbox One hra poběží pouze v rozlišení 900p. Až tak velký rozdíl to snad nebude, každopádně jde o další z mnoha her.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one