Články

Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.jpg
HW požadavky už nějakou dobu známe, nejsou nijak extra vysoké, každopádně pokud plánujete hrát při rozlišení ULTRA HD (4K) při 30FPS, budete potřebovat mnohem lepší stroj a ten my známe. Připravte si pořádný procesor jak u AMD, tak u NVIDIA. Specifikace a obrázky v článku.
Čtvrtek - 9.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
LOGO YOUTUBE.png
YouTube.com v posledních dnech rozesílá větším stránkám informaci o možném předplatném, které podle oficiálních informací začne od roku 2016. Vypadá to na 300 KČ měsíčně a k čemu že to vlastně bude? Například neuvidíte reklamy na YouTube a stránky, které nahrávají videa budou mít...
Čtvrtek - 9.4. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
HP.jpg
Doopravdy samozřejmě nebude, Daniel Radcliffe (představitel Harryho Pottera) by si na něj pouze mohl zahrát v novém televizním filmu, který se začne co neviděl natáčet. Bude o společnosti Rockstar Games a o miliónové sérii Grand Theft Auto. 
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
sqaure enix.jpg
Včera proběhlo oficiální oznámení a představení Deus Ex: Mankind Divided od Square Enix, na který čekáme dlouho dobu. Hned dnes se ale objevila další tajemná stránka, která láká na další novou hru. Máme hned několik tipů, co by to mohlo být a také už víme, kdy bude odhalena.
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gta v.jpg
Věc, které se nejvíce bojí hráči před vydáním Grand Theft Auto: V? Asi optimalizace, u Grand Theft Auto: IV to bylo naprosto propadající, teď si na to ale prý vývojáři dali dost záležet a nastavit si budete moct až desítky různých možností, některé z nich na screenu z PC verze.
Čtvrtek - 9.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Deus Ex.jpg
Včera, ve středu 8.4. 2015 jsme po prvé slyšeli o novém Deus Ex: Mankind Divided, přečíst jste si mohli první informace o hře, trailer a také několik obrázků. Aby toho nebylo málo, tvůrci nyní zveřejnili nový 3 minutový cinematic trailer, který vypadá naprosto božsky a hádejte, kde bude? Ano, v Praze!
Středa - 8.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
siege.jpg
Dnes se opět podíváme na připravovanou taktickou akci Rainbow Six: Siege, která je právě v uzavřené alpha verzi. Vidět teď můžeme každý týden nějaký článeček nebo videa, ovšem záznam celého jednoho kola za teroristy jsme snad pořádně ještě neviděli. Tak teď tu možnost máte.
Středa - 8.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Deus Ex.jpg
Dnes brzo ráno jsme Vás informovali o čerstvě oznámeném Deus Ex: Mankind Divided, který oznámil exkluzivně Game Informer a Square Enix na svém Twitch účtě. Vidět jsme mohli video, obrázky a základní informace o hře. Teď máme k dispozici další várku obrázků ze hry.
Středa - 8.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
prey 2.jpg
Prey 2 zkrátka nemělo štěstí. Bylo oznámeno v roce 2011 prostřednictvím naprosto parádního traileru, na který do dnes kouká tisíce lidí. Pokračovat jsme měli za role hlavní postavy z prvního dílu, který vyšel před mnoha mnoha lety. V článku si můžete přečíst info, které o hře říkají lidé, kteří na hře pracovali.
Pondělí - 6.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Deus Ex.jpg
A je to konečně tady, máme oficiální informace o tom, co Square Enix teasuje už několik dní. Více a více se vědělo, že jde o Deus Ex, čekalo se jen na ofiko odhalení a to přichází právě nyní. Jmenuje se Deus Ex: Mankind Divided a bude pokračovat v ději z roku 2011.
Úterý - 7.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Squad.jpg
Určitě jste si v televizi, novinách nebo prostě na internetu všimli, že za poslední měsíce ve světě řádí více než dost Islámské Státy, kteří v každém koutě světa dělají teroristické útoky a obsazují města. Bude teď na Vás, je zastavit alespoň v té virtuální části. Představujeme Vám Squad.
Úterý - 7.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
COD BO 3.jpg
Dnes brzo ráno jsme Vás informovali o možném brzkém oznámení Black Ops 3, je také měsíc, kdy se odhladuje nový díl Call of Duty, na ten láká také nejnovější Teaser Trailer, o co v krátkém videu jde? Nebo jste schopni určit, zda-li jde o World at War 2 nebo Black Ops 3?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one