Články

Neděle - 3.5. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PT.jpg
Pokud pravidelně čtete náš web, nejspíše jste si všimli zprávy, která oznámila přerušení prací na očekávaném hororu Silent Hills, který měl přijít s inovacemi, pohledem z první osoby a foto-realistickým prostředím. Jenže něco se stalo a hra nebude. Proto je tu petice, která by to mohla změnit.
Čtvrtek - 30.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
PC.png
Dnes byl oznámen seznam aut, které se objeví v očekávaném závodním simulatoru Project Cars. A není jich zrovna málo, najdete tam například Astona Martina, Audi R8, Ford Mustang, McLaren, Mercedes a další skvělé vozy. Celý seznam v článku.
Čtvrtek - 30.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
dead island 2.jpg
Zombie akce Dead Island 2 byla oficiálně odložena na příští rok (2016), právě to oznámil vydavatel Deep Silver. Německé studio Yager Development totiž nestíhá, hra prý má vysoké cíle, které tvůrci nestíhají, je tak odklad logický a byl předpokládaný.
Čtvrtek - 30.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
WD 2.jpg
Jeden z pracovníků Ubisoftu si dnes vyplnil do svého životopisu hry, na kterých pracoval nebo pracuje. Objevil se tam jak první díl Watch Dogs, který vyšel už v roce 2013, tak druhý (Watch Dogs 2), který zatím nebyl oznámen, jenž ale víme, že se na něm nejspíše pracuje.
Středa - 29.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ultima 8.jpg
No nejsou Ti Administrátoři z Eletronic Arts štědří, že nám dali zdarma hru Ultima 8 v gold edici, která vyšla v roce 1994? No někoho to možná potěší, každopádně si ji přidejte co nejrychleji do knihovny na Originu, dokud je zdarma, zůstane Vám navždy.
Středa - 29.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
wolf.jpg
HW požadavky pro akční FPS hru Wolfenstein: The Old Blood.  Hra vychází 5.5. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Úterý - 28.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
survarium.png
Sami tvůrci tento update považují za masivní. Jde o celkovou změnu fraktury hry. Změní se vlastnosti charakterů a přidá se nový mód s názvem "May Thunder". To vše přijde s updatem 0.28, kdy přesně a co všechno přinese již nyní v článku.
Úterý - 28.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
hitman go.jpg
Někteří o tom už možná víte, Hitman je již nějakou dobu k dispozici pro Android a iOS zařízení. Nyní přichází také na Windows 8.1 a Windows Phone a tak Vám hru rovnou trošku představíme. Zaujala nás především svou stavbou světa a akcí.
Úterý - 28.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
jc2.jpg
Je to konečně tady. Po dlouhém čekání, studio Avalanche zveřejnilo první gameplay trailer, který splnil očekávání. Je plný soubojů, výbuchů, zkrátka plný akce, kterou jsme čekali. I grafický kabátek je parádní, no názor si už nyní můžete udělat sami.
Úterý - 28.4. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
DiRT Rally.jpg
HW požadavky pro závodní simulator DiRT: Rally.  Hra vychází 28.4. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Úterý - 28.4. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
dirt.jpg
Dnes bez jakéhokoliv upozornění vyšla informace, kde byl oznámen nový díl do série DiRT. Má podtitul Rally a je vůbec po prvé od jiných tvůrců. Máme první informace, obrázky ze hry a gameplay videa. Zatím to také vypadá, že bude pouze pro PC.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one