TRENDY  Silent Hill (PS5) Assassin's Creed Valhalla XBOX Insider MAFIA Trilogy

Články

Čtvrtek - 23.10. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
deliverance.jpg
Před přibližně dvěma měsíci jsme Vás informovali o připravující se Alpha verzi české RPG - Kingdom Come: Deliverance od Warhorse studia. Před několika hodinami také alpha verze byla spuštěna, stojí přibližně 1000 Kč a přidat si ji můžete na Steam. Podívejte se také na 13 minut ze hry.
Úterý - 21.10. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
civilization v.jpg
Na Steamu se objevila zajímavá akce, Civilization V je dočasně zdarma až do čtvrtka. Civilization V dostalo celosvětové hodnocení 9 / 10, což zrovna nějak moc her rozhodně nemá. Vy si tuhle tahovou strategii můžete zkusit od dnešního dne (úterý) do čtvrtka 23.10. 2014.
Pondělí - 20.10. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
codaw.jpg
HW požadavky pro akční hru Call of Duty: Advanced Warfare. Hra vychází 4.11. 2014 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšší na dnešní poměry.
Pondělí - 20.10. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
lolsamsungwhite.jpg
Několik dní nyní probíhalo Mistrovství Světa v online hře League of Legends, kterému jednoznačně vládli Asiaté. Vítězem se stal tým Samsung White, který již od prvního zápasu triumfoval. Na každý zápas jim opravdu stačili pouhé minutky. Podívejte na ceny a finálový zápas v HD.
Pondělí - 20.10. 2014          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
battlefront 3 official.jpg
Pamatujete ještě na očekávanou akci Star Wars: Battlefront 3, které ještě kdysi vyvíjelo LucasArts studio? Hra bohužel byla zrušená společností Disney a tak ji bohužel nestačili dokončit, spekulace přitom říkají, že hra byla z 99% hotova, podívejte na 30 minut v 1080p.
Neděle - 19.10. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
pc.jpg
Project CARS odloženo, kolikrát jsme tuhle větu už slyšeli? Minimálně pět krát. Důvodů k odkladu hry má však tvůrči celek z Slighty Mad Studia více. Přečtěte si v článku, jako důvody změnily datum vydání + vývojáři oznámili nový datum vydání, snad už opravdu finální.
Neděle - 19.10. 2014        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
fc4.png
Z Far Cry 4 tady toho poslední dobou máme nějak moc. Vlastně aby také ne, vždyť tahle velmi očekávaná akce v otevřeném světě v Himalajích přijdu už za několik týdnů, dnes se můžeme podívat na opravdu dlouho ukázku, která se dostala na internet. Hráč ji nahrával na PS4.
Neděle - 19.10. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
attila.jpg
Minulý měsíc v září jsme Vám oznámili nový přírůstek do série Total War s podtitulem Attila. Dnes se tvůrci rozhodli ukázat další ukázky z nového a zatím velmi vypadajícího dílu, který nám předvede destrukce a požáry ve hře. Mrkněte na nové přes minutu dlouhé video.
Sobota - 18.10. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Vetra.jpg
Hatred, hra od neznámého studia Destructive Creations se dnes předvedla ve velkém akčním a brutálním stylu. Dovolim si říct, že takhle opravdu brutálních her moc není. Hra poběží na parádním Unreal Engine 4 a naše první dojmy z gameplay videa? Vypadá to parádně, mrkněte na to.
Středa - 15.10. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
spartar.jpg
Ačkoliv to není zvykem, tohle Halo bylo oznámeno speciálně pro PC a Windows Phone. Vůbec snad po prvé Microsoft oznámil jako vedoucí platformu PC a ne svůj Xbox. My Vám představujeme akční top-down hru Halo: Spartan Strike, podívejte na první gameplay záběry a první info.
Ghost of Tsushima.jpg
Video  Středa - 20.5. 2020
Hráčům se po posledních gameplay záběrech zdálo, že hra prošla downgradem. 
Unreal Engine 5 demo.jpg
Video  Sobota - 16.5. 2020
Dreams opět ukázalo, co umí. Podívejte na okopírované demo Unreal Engine 5.
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one