TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
Předobjednat
Cyberpunk 2077
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice

Články

Čtvrtek - 12.6. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
Hunt.png
Crytek před několika dny oznámil hned několik nových her, jednou z nich je také co-operační HUNT: Horrors of the Gilded Age, který může připomínat například Left 4 Dead. 4 hrdinové budou bojovat v hrůzných a drsných podmínkách proti opravdu povedeným monstrům.
Čtvrtek - 12.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
halo 5.png
Halo 5 mělo oficiálně vyjít už letos na podzim exklizivně pro Xbox One, ovšem tvůrci měli práci i s dalšími díly a nestíhalo se, teď můžeme konečně vidět alepsoň Trailer pro očekávané Halo 5 včetně lákající nabídky zahrát si a otestovat multiplayer v BETA verzi.
Čtvrtek - 12.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
fc4.png
Před dvěma dny jsme Vám ukazovali prvních 5 minut z Far Cry 4, které Ubisoft sliboval. To ale nikdo nečekal, že hned po té uvidíme necelých 8 minut z vývojářského dema, které vypadá opravdu božsky. Uvidíte klasicky lezení po stěnách, přestřelky a výbuchy, to vše opět na CRYENGINE.
Čtvrtek - 12.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Alien.png
Když SEGA představila před několika měsíci další hru s vetřelci, nikdo po failu s Colonial Marines už moc nedoufal, že by přišlo něco lepšího. Ovšem přišlo, i tak to nenaplňuje svůj žárn jak by mělo. Je to zkrátka horor bez větších lekaček ačkoliv jde o Alieny po celou dobu ve tmě.
Čtvrtek - 12.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
doooooom.png
Na konferenci nechyběla ani ukázka z očekávaného DOOM 4, video zatím nic neprozradilo, pouze nás má nalákat na herní festival QuakeCon 2014, kde uvidíme oficiální odhalení kompletně restartovaného DOOMa. Přesně před rokem jej totiž tvůrci začali dělat znovu od základů.
Čtvrtek - 12.6. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
AC Unity.png
Ačkoliv jste již jeden gameplay vidět mohli, Ubisoft toho ukázal nakonec mnohem více. V dalších záběrech můžete vidět co-operační spolupráci až 4. hráčů. Uvidíte například průchod palácem a zdeškodnění vojáků nebo uřízlé a svržené hlavy na hlavním náměstí.
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bh.png
Úplně nový díl ze série Battlefield měl být po prvé viděn až na právě probíhající E3 2014, ovšem lidé jsou dnes všemocní a dostanou i ty největší informace z velkých společností. Tentokrát jsme čekali na vývojářské demo verze SWATové akce Battlefield: Hardline. 6 minut ze hry nevypadají špatně.
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
witcher.jpg
Právě jsme mohli vidět parádní ukázku z očekávaného a bohužel odloženého The Witcher 3: Wild Hunt. Necelé šesti minutové video ukáže rozmanitý otevřený svět a jeho nástrahy. Celá ukázka běží na Xbox One a nám se hra zatím hodně zamlouvá. 
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
nhl15.png
Hokejový simulator NHL 15 od společnosti EA by letos měl ukázal celkem dost novinek, pomohly tomu next-gen konzole, na kterých NHL 15 bude opravdu živou hrou, dokazují to také první záběry z vávojářské demo verze.
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
swb.png
Star Wars: Battlefront, jedna z nejočekávanějších her letošního E3 2014 ze strany EA. Většina hráčů se bálo, že půjde o klasický Battlefield se skiny Star Wars, to ale zatím mohlo vyloučit několik málo záběrů z ranné alpha verze a jeho enginu, sledujte tu parádu!
Středa - 11.6. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
se3.png
Nějaké ty kratší gameplay záběry jsme z pokračování Sniper Elite 3 už vidět mohli, tentokrát tu ale máme necelou půl hodinku z vývojářské demo verze. Uvidíte především stealth průchod noční Afrikou a samozřejmě nějaké ty ustřelené hlavy.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one