TRENDY  Silent Hill (PS5) COD: Black Ops 4 XBOX Insider MAFIA Trilogy GTA 6

Články

Pondělí - 8.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sf5.jpg
The Game Awards 2014 přineslo několik velmi zajímavých oznámení, jednou z nich je také právě oznámená bojovka Street Fighter: 5, která dorazí příští rok na naše PC a PS4 a nabídne dokonce scoss-platform mezi právě zmiňovaným PC a PlayStastionem 4. Obrázky a info v článku.
Neděle - 7.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
top.jpg
Další rok je pomalu u konce a je ten pravý čas na vyhodnocení top hry roku z každé kategorie. Letos je to opět celkem nabité a je z čehé vybírat. Děkujeme za každý hlas pro hru a prosíme, pošlete anketu i kamarádům, ať je co nejvíce hlasů, více informací o hlasování v článku.
Neděle - 7.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
mirrors edge.jpg
EA společně se Sony naděluje svým uživatelům. Do konce dneška (neděle 7.12. 2014) si můžete zdarma stáhnout několik her pro konzole PlayStation: Vita, PlayStation 3 a PlayStation 4. V článku už najdete jaké hry jsou k dispozici a co všechno proto udělat.
Neděle - 7.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
fire.jpg
Konec roku se pomalu blíží a tak je na čase mrknout se, co nás "všechno" vlastně čeká další rok. O proti tomu minulému to zatím vypadá tak, že vyjde mnohem více her, než letos, minulý rok touto dobou se vědělo jen o několika málo titulech. Pojďme se na ně podívat z blízka.
Sobota - 6.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
forest.jpg
Oblíbená survival hra The Forest, která právě běží jako Early Access na Steamu od Indie studia, se podívá také na konzole PlayStation 4 od Sony, dnes to oficiálně oznámili na The Game Awards 2014. K oznámení přidali také nové záběry ze hry z aktualizované verze. 
Sobota - 6.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
uncharted4.jpg
Uncharted je jednoznačně jedna z nejlepších herních sérií, které se podívaly exkluzivně pro PlayStation 4. Unchrated 4 bylo oficiálně oznámeno přesně před rokem, vidět jsme zatím mohli pouze fotku hlavní postavy in-game a jeden jediný trailer. Dnes tu máme 15 minut ze hry.
Sobota - 6.12. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
source 2 engine official.jpg
Konečně, po dlouhých letech čekání, Valve konečně něco oznamuje a jde rovnou o nový engine, který pohání všechny hry od Valve. Jmenuje se Source 2 engine a velké odhalení přijde až v polovině příštího roku. A už dokonce víme, jaká hra Source 2 ochutná jako první.
Sobota - 6.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
Before.jpg
Dřív byla těžká doba a přesně takovou si zažijeme v dnes oznámené hře BEFORE. Naším úkolem bude samozřejmě přežít a ochránit náš kmen. Venku na nás čekají opravdu velká nebezpečí a to na každém rohu. Zvláštně pojatou hru již nyní můžete vidět v gameplay záběrech v článku.
Sobota - 6.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
adrift.jpg
Vydavatelé z 505 Games, kteří vydali například Sniper Elite: 3, PayDay 2 nebo Terraria dnes oznámili FPX hru, která vyjde asi už příští rok. K dispozici je samozřejmě také první gameplay video a překvapivě nějaké ty informace o samotné singleplayerové hře.
Sobota - 6.12. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
hazelights official.jpg
Věděli jsme, že EA plánovalo oznámit hru na The Game Awards 2014, ovšem netušilo se jakou, nevěděl se název, kategorie nebo kdo na hře bude pracovat. Teď už to všechno ale víme. K dispozici je již nyní také první Teaser Trailer, kde dva týpci jedou vlakem, ale kam a proč?
Call of Duty Black Ops 4.jpg
Video  Pátek - 29.5. 2020
Call of Duty: Black Ops 4 vyšlo v roce 2018 bez singleplayeru, pamatujete?
The Last of Us 2.jpg
Video  Čtvrtek - 28.5. 2020
Další díl pořadu State of Play se zaměřil na The Last of Us 2. I další ukázka je bomba!
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one