Marvel's Spider-Man 2 The Crew: Motorfest Far Cry 7 The Last of Us Part 3 Hogwarts Legacy

Články

mass effect 3 logo.png
Před pár hodinami se zveřejnil článek, kde EA informuje o tom, že vyjde demo i beta pro fanoušky Mass Effect 3. BETU si bohužel nezahrajeme všichni, tedy alepson podle prvních informací. Zatím se stále neví zda DEMO a BETA vyjdou i na PC. Více info uvnitř.

» Číst celý článek | Komentář
Bez názvu.png
Se zajímavou novinkou přišel deník idnes.cz, který informoval fanoušky hry Zomboid o oddálení vydání. Celý problém spočívá v tom, že dva hlavní počítače, na kterých dá se říci se hra vyvíjela byli ukradeny. Kým se zatím neví. Celá hra tím ztracena není. Více informací uvnitř.
prototype 2 logo.png
Je to přesně 4 dny, co vyšlo nové gameplay trailer video hry Prototype 2. Ve videu můžete vidět jak asi bude probíhat boj mezi Vámi a mutanty. Podle fanoušků byl první díl proti druhému propadák a v žádném připadě se nemůžou porovnávat. Myslíte si to samé? Více uvnitř.
hh.png
Nový Batman předčil veškerá očekávání. Recenze na hru jsou po celém internetu stovky a nikde nejsou skoro žádné negatviní poznámky. Už to hru dělá výbornou bez toho, aby jsme ji hráli. V dnešním článku Vám vypíšeme jak hodnotí hru magazíny po celém internetu.
Spider-man The Amazing DVD game.png
Kreslený a hlavně největší hrdina New Yorku se vrací. Nově připravovaný titul Spidermana přichází, říkáte si, že to bude další kravina a nesmysl? Tentokrát ne, fanoušci jsou nadšeni a hru chválí. Vypadá to, že studio Beenox, které dělalo i poslední díly si tentokrát nechalo záležet, doufejme, že se nebudou snažit vydat hru co nejrychleji a nechají si záležet. První informace a video ukazuje, že The Amazing, bude TOP ze serie Spiderman!

V pokračování si můžete přečíst více info.
hitman.png
Na internetu se objevilo nové video ze hry Hitman, pecka na kterou všichni netrpělivě čekáme. Velký video "dýler" Machinima.com uploadla první misi ze hry Absolution. Gameplay má více jak 16 minut a vypadá to velmi slibně. No názor si už můžete udělat sami.
Bez názvu.png
Už nějakou tu dobu víme o hře PAYDAY a jejím ději o loupežíš ve velkých bankách. Dnes se ukázali první změnyv HW officiálně na Steamu. Jako doporučená RAM je pouze 2 GB, což na dnešní standard je dost málo, ale určitě to i potěší.
the run logo.png
Jako jedna z prvních her nemá v označení "minimální požadavky" napsané Windows XP. Poslední dobou je nové hry nepodporují. Lidé co mají Visty + můžou být v klidu. No pojdme si ukázat více informací o nárocích The Run. Není to tak strašné, říkají magazíny.
ea.png
Už tuto sobotu proběhne velká prezentace her od EA. Her, které teprve vyjdou. POZOR: vstup je omezen na určitý počet, proto se registrujte co nejdříve. EA Vám dá jedinečnou možnost zahrát se jejich hry a vstup je uplně zdarma. Více informací v pokračování.
saints row full.png
Na internetu se nedávno objevili nová videa. Na první pohled to vypadá jako další díl známé hry Grand Theft Auto (GTA). Bohužel gta to není, na to si ještě počkáme. Uživatelé youtube hru velmi chválí a píší že má GTA konkurenci, je to možné?
ahop.png
Před pár dny jsem dodělali první krůčky k tomu, aby jsme se pokusili o nějaký ten menší e-bazar s hrami. Zatím je to BETA, ale hry už do prodeje dávat můžete. Do e-bazaru byli přidány první hry. V pokračování se dozvíte více + návod jak zde vše používat.
bf3logo.png
V dnešním článku Vám sepíšeme jak dostat hru OFFICIÁLNĚ zdarma bez stahování Torrentů, ale rovnou z klienta EA ORIGIN + jsme sepsali první pocity ze hry. Je vážně tak dobrá jak se o ní všude píše? To se dozvíte v pokračování.
nfs.png
EA ohlásilo přes vydané herní gamaplay video, že očekávaný díl Need For Speed: The Run se dočká demo verze. Podle dosavadních informací by si DEMO měl zahrát každý bez omezení. To se samozřejmě může rychle změnit, vždytˇ je to všechno jen na EA.
bf3logo.png
V dnešním článku jsme Vám vypsali podrobný návod přesně tak, jak ho na internetu uvedl SKIDROW. Dávejte dobrý pozor a nepředbíhejte kroky, mohli by jste tak přijít o celou BETU a stahovali by jste znovu. Jsme Vám online k dispozici pro otázky.
driver.png
Dnešní článek se bude věnovat Driverovi, jedné z nejvíce očekávané hry roku 2011. Na každé stránce je označena jako jedna z TOP. Bohužel první 30 minutuvé hraní ukázalo zcela něco jiného. V článku jsou naše pocity a náš názor.
bf3logo.png
Návštěva officiální stránky Battlefieldu 3 odhalila jak dostat BETU ještě dřív, než všichni ostatní. Pokud si předobjednáte Battlefield do noci dne 25. září, dostanete výhody a bonusy o proti ostatním.
bf3logo.png
EA na svých stránkách píše o velké náročnosti hry. Vypadá to, že komponenty, které nám dnes v PC připadají jako velmi dostatečné se můžou u hry z Battlefield 3 proměnit ve velmi slabé. V pokračování se dozvíte více o HW.
NCIS in game.png
Informace o nových hrách, lidé a herní weby vědí třeba i 2 roky do předu. Ted přichází něcoa, co skoro všichni známe z našich TV. Možná už podle úvodního obrázku poznáte oč jde. Stanete se hlavním vyšetřovatelem vražd.
FIFA_12.png
Vyšlo nové video ke hře FIFA 12. Ve videu dlouhém 1:30 uvidíte mnoho bugů a failů ze hry, které nasbíral jeden ruský hráč. K dostání je zatím jen demo, které je ke stažení u nás. Plná verze vychází 27.září.
diablo 3.png
Dnes vyšel crack, který by Vám měl zrušit přihlašovací tabulku a patchne Vám Diablo 3. Hrát by jste měli jako všichni ostatní, kteří jsou na BETĚ přihlášení. Bohužel jsme Diablo 3 BETA nemohli odzkoušet z důvodu špatného PC.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one