Články

Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS Experience.png
Sony si na konec letošního roku připravilo ještě jednu konferenci, která se bude týkat jak konzolí PlayStation 4, tak her, které nás čekají. V posledních dnech se také dost mluvilo o několika oznámení, které by se na konferenci měly ukázat. Sledujte živě.
Čtvrtek - 1.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Game Awards 2016.png
Letošní The Game Awards 2016 (udělování cen a rozdávání herních "oskarů") bylo hodně očekávané. Ani ne tak kvůli vyhodnocení všech žánrů, jako o oznámení nových her nebo očekávaných gameplay záběrů, jako třeba z Mass Effect: Andromeda. Stálo to ale opravdu za to?
Sobota - 3.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
overwatch.jpg
Během včerejšího dne se na The Game Awards 2016 oficiálně udělovali herní "oskary". Konkurence byla letos celkem na vysoké úrovni, přesto dokázal Blizzard se svou zcela novou IP - Overwatch ovládnout ceny a získat hned několik ocenění, a to i to nejcennější - hra roku.
Pátek - 2.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Sniper 3.png
Velkolepé pokračování Sniper: Ghost Warrior se ukazuje na více než půlhodinových záběrech ze hry. Zasloužil se o to zahraniční Eurogamer, který si mohl vyzkoušet několik misí a mohl se rozhodnout, jak bude chtít mise projít, vybral si stealth, kde použil sniper a drona. 
Pátek - 2.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlerine.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend vetně pátku si můžeme vyzkoušet MOBA akční Battlerite od Stunlock Studios zcela zdarma. Hrát ji můžete až do pondělí 19:00, více info v článku.
Pátek - 2.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
LawBreakers.png
Již několik let je ve vývoji animovaná střílečka LewBreakers od ex-tvůrců Gears of War nebo Unreal Tournament, která by asi ráda konkurovala Overwatch. Dlouhé měsíce již mohou hráči testovat alpha/beta verzi, do jteré se mimochodem neustále můžete hlásit skrze oficiální stránky. 
Pátek - 2.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Halo Wars 2.png
Realtime strategie Halo Wars 2 od tvůrců série Total War dostala nový trailer, studio zároveň potvrdilo datum vydání a to už na Únor roku 2017. K dispozici bude pouze na Xbox One a Windows 10. 
Pátek - 2.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Prey.png
Na The Game Awards 2016 se podívala také Bethesda, která ukázala záběry z očekávaného "pokračování" Prey. Bohužel však záběry jen dokazují to, že hra nebude mít nic společného se zrušeným Prey 2, které bylo roky ve vývoji. Každopádně tak či onak, nám se nové Prey zamlouvá.
Pátek - 2.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
BioWare slibovalo první gameplay záběry na The Game Awards 2016, slib také dodrželo a téměř 4 minutový gameplay trailer se pokusil ukázat vše, co by jsme ve hře mohli očekávat. Komentované záběry prozradily detaily, mrkněte na to.
Pátek - 2.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Death Stranding.png
The Game Awards 2016 už jede na plné obrátky, světovou premiéru si zde odbylo očekávané Death Stranding od Kojima Production parádním cinematic trailerem. Stále nevíme, co si o hře myslet, každopádně to vypadá na pořádné psycho! Užijte si to.
Čtvrtek - 1.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Christmas Steam event.png
Každoroční obří Vánoční slevy na Steamu nás stojí velké peníze. Na internet stejně jako každý rok unikl datum, kdy se dočkáme slev na největší hry, očekávat můžeme slevy na velké hry, jako GTA V, Witcher 3 nebo Fallout 4, a třeba dalších XX tisíc. 
Čtvrtek - 1.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Dlouho očekávané Final Fantasy XV je konečně tady, v prodeji je již pár dnů, přesto dokázalo prodat obrovský počet kopií. Vydavatesltví Square Enix hlásí, že se za první den prodalo neuvěřitelných 5 miliónů kopií. A to se zatím prodává pouze na konzole.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one