Články

Pátek - 20.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam magazine.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend si můžeme vyzkoušet českou hru Space Engineers, která je zatím v early access. Zahrát zdarma si můžete až do pondělí ráno.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sparrow.png
Už nějakou tu dobu víme o připravované hře Paragon od Epic Games, Ti nám hru představili už začátkem Listopadu, bohužel však neprozradili, o jakou herní kategorii půjde, o co vlastně půjde nebo co vlastně čekat. Jen mám pomalu představují hrdiny ze hry, dnes došlo na Sparrowa.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
New World.png
Jste fanoušky post-apokalyptických her, jako například STALKERA nebo Falloutu? Potom by Vás čerstvě oznámené MMO Pangaea: New World mohlo zajímat. Vývojáři se inspirovali právě zmiňovanými hrami, do toho ještě přidali kus Lineage a EVE. Podívejte na záběry z alphy.
Čtvrtek - 19.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Mrzí Vás, že jste se nedostali do uzavřené BETY před několika týdny v očekávané taktické akci Rainbow Six: Siege? Potom pro Vás máme, nebo vlastně, Ubisoft pro Vás má skvělé zprávy, již brzy bude spuštěna otevřená beta, kam se můžete připojit naprosto všichni.
Čtvrtek - 19.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Deus Ex Mankind Divided.jpg
Fanoušky série Deus Ex bohužel dnes nepotěšíme, zatím poslední vývíjený díl Mankind Divided byl odložený o dlouhý půl rok. A jaké mají důvody? Tomu určitě neuvěříte, více v článku.
Středa - 18.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Pokud to ještě nevíte, tak Alan Wake je hra, kterou vytvořili vývojáři z Remedy studia, jenže Ti samí lidé nyní dodělávají hru Quantum Break, který měl být původně Alan Wake 2. nyní to potvrdil Sam Lake, což je jeden z tvůrců obou her.
Středa - 18.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PC.png
Hodně se při beta verzi Star Wars: Battlefront mluvilo o tom, na jakém rozlišení a FPS hra poběží na jednotlivých platformách. Zatím co na PC ji rozjedete i ve 4K při 60fps, tak na PlayStation 4 pouze na 900p při 60fps. Xbox One jede poměřně hůř, pouze v HD, tedy 720p při 60fps.
Středa - 18.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Fallout 4.png
Je to neuvěřitelné, ale skoro 15% hráčů, kteří si zakoupili Fallout 4 na Steamu, ještě neopustilo Vault 111 (bunkr, kde vlastně vše začíná). Těžko říct, na co hráči čekají, zda se seznamují s hrou, prozkoumávají základnu nebo umírají při setkání se šváby - lol.
Středa - 18.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Imperium.png
Star Wars: Battlefront pomalu vychází a my jsme svědky toho, že EA vydalo opravdu úžasně designovou a detailní hru za poslední dobu. Dnes se podíváme na Endor a jeho krásné detaily přírody nebo na dost detailního vojáka Imperium.
Úterý - 17.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Připravovaný a očekávaný Star Wars: Battlefront ještě pořádně ani nevyšel a v EA už mluví o jeho pokračování, které bude, to už je prý jisté. Potvrdil to finanční ředitel EA. Ten před několika hodinami prozradil, co všechno EA plánuje do dalších let, fanoušci Star Wars těšte se.
Úterý - 17.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Armored Warfare.png
Obsidian, tvůrci free-to-play tanků Armored Warfare hlásí nově přidané tanky, jelikož se v České a Slovenské Republice 17.11. "slaví" Den boje, bylo přidáno hned několik dost známých tanků. Můžete znát například vozidlo KBVP Pandur II nebo tank T-72M4CZ.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one