Loading

Články

Středa - 18.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Že toho bylo za poslední dny málo o GTA V? Souhlasim, tak ještě jeden článek se zajímavou statistikou o prodeji GTA V. Myslíte, že trhnul rekord v prodeji? Naprosto jednoznačně, překonalo to objednávky i výdělky ve všech státech po světě, kolik vlasně vydělali?
Středa - 18.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
O hře, která většinou vyjde už den po té skoro neslyšíme. To se ale absolutně netýká Grand Theft Auto V, která je naprosto revoluční a o PC verzi se mluví dnes a denně na každém rohu. Za posledních 24 hodin se ale našlo hned několik důkazů o PC verzi, my je máme.
Středa - 18.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Po delší době se ozval officiální channel WRC. Tentokrát tu máme více jak 3 minuty z Německé trasy, jako model posloužil VW Polo.. Závod vypadá mnohem lépe, než první Gameplay Trailer, ted tu pro Vás máme jak video, tak HD screeny.
Středa - 18.6. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Na Facebookové stránce Ubisoft a Watch_Dogs se dnes objevily dost překvapivé příspěvky. Watch Dogs stránka přidala obrázek ze hry s nadpisem: 2 měsíce v Los Santos Vám musejí stačit, potom je tu Watch Dogs a Chicago. Máme toho více, čtěte.
Úterý - 17.9. 2013         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
A máme tady další super video z Multiplayeru, uvidíte samozřejmě tanky, vodní skůtry nebo lodě. Video samozřejmě zahrne veškerou destrukci ve hře - ta bude skvělá. Jinak EA upřesnilo datum vydání pro BETA otevřenou BETA verzi.
Pondělí - 16.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Na tohle se čeká asi pěkně dlouho. Zajímalo Vás, zdali se GTA V opravdu povedlo, nebo byl jen dobrý marketing ze strany Rockstaru? Nene, můžeme Vás s klidem ujistit, že tohle je absolutní špička. Koukněte na recenze co se líbilo a co ne.
Pondělí - 16.9. 2013         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
h1.png
Před dvěma dny jsme Vás informovali o možném pokračování vele úspěšné knihy, filmu no a vlastně i hry Harry Potter. Ted už je to officiálně potvrzené, sama autorka knih osobně řekla, že rozhodně další kniha bude a možná ne jedna, už víme i informace o ději.
Neděle - 15.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Brad Keselowski, že nevíte kdo to je? Rádi Vám ho představíme. Je to profesionální závodník Nascar. Je možné, že jej potkáte v nějaké misi se závody. Jisté ale je, že jeho i známou herečku Aishu Tylerovou můžete potkat běžně v Chicagu.
Neděle - 15.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
a1.png
Tvůrci Alan Wake dnes oznámili novou hru, spíše jen naznačili, že je čas začít s novou hrou, samozřejmě už určitě mají něco rozdělaného, půjde o pokračování úžasného prvního dílu? Více se snad dozvíme již brzy. Obrázek v článku přidali sami tvůrci.
Neděle - 15.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Podle slov Rockstaru by neměl být mezi verzemi PlayStation 3 a Xbox 360 žádný rozdíl. To už nyní můžete posoudit sami. Následující video Vám ukáže stejné momenty jak ve verzi PlayStation 3, tak Xbox 360. Tak šup, než to Rockstar smaže.
Neděle - 15.9. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
r1.png
Universals Orlando oznámilo hned několik dalších hororových filmů a her. Objevil se tam i zcela nový díl Resident Evil, podtitul zatím neznáme, ovšem bude to mít něco společného s Raccon City. Vidět můžeme i první 3 obrázky, které lákají.
Sobota - 14.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
h1.png
Warner Bros, jakožto vydavatel jak filmové serie, tak herní naznačil, že bud je nová kniha napsaná, nebo se právě píše. Myslím, že všem bylo dost jasné, že serie ještě nekončí. Filmy na tom byly velmi dobře, to už se ale nedá říct o herních titulech.
DOPORUČENÉ
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one