TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Pátek - 4.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.png
Česká RPG, Kingdom Come: Deliverance pomalu pracuje také na pěstním souboji, který je vlastně možná už hotov a čeká na vložení do nějakého z dalších updatů. Ukázka má pouze několik málo sekund, každopádně i tak vypadá velmi dobře.
Pátek - 4.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Film GTA.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že televize BBC začíná s natáčení dokumentárního filmu o série Grand Theft Auto, kde si hlavní roli zahraje protagonista Harryho Pottera, Daniel Radcliffe. Dnes můžeme vidět vůbec první materiál z dokumentu.
Úterý - 2.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
mad max.png
Jednou za čas se podíváme na recenze těch nejočekávanějších her, tentokrát se dostalo i na videoherního Mad Maxe, který vyšel 1.9. 2015 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra si nevedla špatně, nejlépe ale také ne.
Úterý - 2.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
splinter cell.png
Obrovská série Tom Clancy's má desítky let jedny z nejpopulárnějších akčních her vůbec a jeho pokračování stále nekončí, čekají nás v budoucnu další již oznámení tituly. Dnes se ale podíváme na ty starší díly, které můžete mít skoro zadarmo.
Úterý - 2.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
SWB.jpg
S dobrou zprávou přišlo EA a DICE, ty dnes oficiálně oznámili, že se můžeme pomalu připravovat na otevřenou beta verzi. Chvíli si ještě počkáme, můžeme se ale podívat na předpokládané HW požadavky, zkusíte to?
Úterý - 1.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Deus Ex manking Divided.png
Pokud jste fanoušky série Deus Ex a netrpělivě čekáte na oznámení datumu vydání, tak je tenhle článek právě pro Vás. Včera totiž jeho tvůrci oznámili finální datum vydání, sice si hru zahrajeme až přístí rok (2016), každopádně nebudeme čekat dlouho.
Úterý - 1.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Metal Gear Solid V.png
Se špatnou zprávou dnes přišlo fórum Reddit, kde se jasně uvádí, že herní Mad Max a Metal Gear Solid V: The Phantom Pain využívají protipirátskou DRM ochranu DENUVO. S tou jsou zatím největší problémy, každopádně grupa CPY již umí crackovat tyto ochrany, dočkáme se prolomení?
Úterý - 1.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
evolve.png
EVOLVE, hra od tvůrců Left 4 Dead se celkem povedla, na to, jaký měla obrovský marketing to ale tak zlaté nebylo, celosvětově si hra odnesla cca 7.4 / 10, což už je trošku slabší, očekávali jsme od toho trochu více. Teď si hru ale bude moct zkusit téměř každý.
Úterý - 1.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Divinity Original Sin 2.png
Je to asi neuvěřitelné, ale celkem neznámá RPG Divinity: Original Sin 2 má na KickStarteru za pouhé dva dny více jak milión dolarů. Vydělala dvojnásobek toho, co tvůrci doopravdy chtěli. Hru si trošku představíme a zhlédneme KickStarter kampaň.
Pondělí - 31.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
NUK3TOWN.png
Dnes k nám dorazila velmi dobrá zpráva ohledně nového Call of Duty: Black Ops 3, pokud si totiž hru předobjednáte, dostanete jako bonus oblíbenou mapu NukeTown, kterou můžete znát z druhého dílu Black Ops. Podívejte, jak se mapa díky budoucnosti změnila.
Pondělí - 31.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Metal Gear Solid V.png
Dnes jsme se dozvěděli celkem zajímavou zprávu, pokud se těšíte na Metal Gear Solid V, který dorazí už za několik hodin a plánujete si pořídit PC DVD verzi, tak Vás asi zklamem, podle neoficiálního důkazu to totiž vypadá, že PC DVD obsahuje jen několika MB instalačku.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist



Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one