Články

Středa - 6.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Bunker.png
Ex-tvůrci The Witcher, hororovky SOMA a Broken Sword se spojili, aby postavili kvalitní hororovou nadílku, jmenuje se The Bunker, tady je první trailer a základní informace o hře. Hra byla oznámena pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Středa - 6.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
DOOM 4.png
Bethesda oficiálně oznámili otevřenou beta verzi, která začne už za pár dní + jsme se dozvěděli o 3 plánovaných, placených multiplayerových DLC. Betu si budou moci zkusit všechny plánované platformy, PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Středa - 6.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
mafia 3.png
GDC 2016 už dávno skončilo, přesto se stále na povrch dostávají nové věci. Tentokrát se dostalo na očekávanou Mafia 3 od 2K. Jsou odfocené jako momenty ze streamu, nečekejte tedy pořádnou kvalitní nálož, dokonce to vypadá, že jde o stejný in-game materiál, který jsme již viděli.
Středa - 6.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Quantum Break.png
S velkou slávou jsme Vás informovali o PC verzi, kterou před několika týdny oznámil Microsoft. Nenapadlo nás ale, že by jsme se portu měli nějak extra bát, no měli jsme, lidé i s více nadupaným PC mají velké problémy + video s nastavením na ultra.
Úterý - 5.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Realities.png
Stane se Realities nejrealističtější hrou současnosti? Nejspíše ano, hra je totiž postavena pro VR, kde tvůrci použili snímání okolí pomocí 3D technologií. A co že tahle "hra" nabídne? Podívejte se na základní informace o hře a neuvěřitelně krásné screenshoty ze hry.
Úterý - 5.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Climb.png
Horolezecká VR hra The Climb od Cryteku zatím vypadá opravdu úžasně, dokazuje to také nejnovější gameplay trailer v 360°. Krásy CryEngine 5 opět nezklamou. Video je doporučené spíše lidem s vyšším rozlišením, tedy až 4K.
Úterý - 5.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
outlast 2.png
Hororovka Outlast 2 se ukazuje v novém teaser traileru, který toho ale moc neprozradil. Nedočkali jsme se jediného nového záběru, pouze několika minutové nahrávky, která lidem, kteří angličtinu neovládají na 100% nic neřekne. Blíží se však první trailer.
Pondělí - 4.4. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Last of Us.png
Naughty Dog studio právě dokončují Uncharted 4: Thief's End, které později dostane několik placených DLC. Bohužel se na The Last of Us 2 začne pracovat právě až když dodělají 100% Umcharted 4 včetně DLC. V tyto chvíle pravděpodobně začaly pouze úsplné začátky.
Pondělí - 4.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
Pokud hrajete aktivně The Division, asi Vás zajímá, jaké nejlepší zbraně ve hře lze najít. Jsou to samozřejmě zlaté, označené jako high-endové, jinými slovy, legendární. Všechny mají minimálně 3 různé talenty, když Vám ale padnou ty nejlepší, jste skoro neporazitelní. 
Neděle - 3.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HALO 5.png
Poslední dobou stále slyšíme o více hrách, která se exkluzivně z Xbox One podívají také na PC s Windows 10. Poslední velké tituly byly Quantum Break a připravovaná Forza, očekávané ReCore a další, jak to ale bude se sérií Halo? Odpovídal šéf Phil Spencer.
Neděle - 3.4. 2016          Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
XBOX ONE.png
Poslední týdny se spekuluje o možném vylepšováním PlayStationu 4, který by měl v roce 2017 dostat svého nástupce jmenujícího se PlayStation 4.5 nebo PlayStation 4K. Jde však o pouhé spekulace, které ale potvrdilo několik zdrojů, co na to říká šéf Xboxu Phil Spencer?
Sobota - 3.4. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Denuvo.png
Zatím opět neprolomitelná ochrana Denuvo dnes chrání pár her, v roce 2016 se ale seznam rozroste o pěkných pár titulů. Jde samozřejmě pouze o AAA tituly, jako například FIFA 17, Battlefield 5, Mirror's Edge: Catalyst nebo nové Call of Duty (2016).
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one