Články

images.jpg
LEGO, už když vidíme logo, nebo slyšíme název, tak víme oč vlastně jde. Miliony kostiček s různými barvami jsou konečně ve hře. Lego hry jsou již od roku 2007 a stále vycházejí nové. V dnešním článku si napíšeme něco o těchto RPG kreslených hrách. Videa, info a další věci uvnitř...
1.png
Konečně funkční návod a hlavně velmi jednoduchý, jak se zbavit veškerých reklam. Reklamy zmizí z Facebooku, YouTube a jiných webů. Neměli by jste najít jedinou reklamu. Ovšem pokud najdete, můžete jí bloknout.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
Wowlogo.jpg
Je to tak, nová verze se objevila na internetu a my ji zde musíme mít. Asi se ptáte v čem je ta nová verze lepší. Kdo WoW hrál, tak ví jak dlouhé instalování a patchování je. Stahujete 16 GB, potom to chce další downloady a to je tak únavné až oravné. Tato verze WoW se neinstaluje. Stáhnete soubor o velikosti 16 GB a kliknete na ikonu wow.exe. Aby jste mohli hrát, potřebujete další věci, to čtěte již nyní.
spite logo.png
Po dlouhém rozhodování jsme se jako celý tým rozhodli, že zkusíme funkci, kde budete moci přidat vlastní článek nebo uploadnout Torrent. Vše bude bez nutné registrace a zdarma. Jediné co Vás čeká je vyplnit několik málo řádků ve formuláři. Návod jak přidat článek nebo hru můžete číst uvnitř novinky.
mw3-vs-bf3-2011.jpg
Pojďte se podívat, jak vlastně vypadá graficky rozdíl mezi Battlefield 3 a Modern Warfare 3. Zkusili jsme najít pár videí a několik obrázků ze hry a podle našeho portálu SPITE.cz je na tom Battlefield 3 jednoznačně lépe. Jaký je Váš názor ?
images (2).jpg
Jedna z neočekávanějších her roku 2011 se blíží a EA ukázali nové herní uryvky. Už teď můžeme vidět, jak je Battlefield 3 dokonalý a vzhledově řízeno podle videí lepší než Modern Warfare 3. 10 minutové video z hraní online (Multiplayer) v HD nám jednoznačně ukazuje jaká grafika na nás čeká a jak nadupaný online mod to vlastně bude.
images (2).jpg
Jak už bylo řečeno v minulé novince, že battlefield 3 je jedno z top her 2011, tak i proto se stále nemůžeme dozvědět, zda hra bude mít BETA verzi volně pro každého. Možná Vám pomůžeme s informacemi, které jsme našli.
metalicStar_WarsLogo.jpg
Nová hra ze známého filmu hvězdné války (STAR WARS) má pokračování a my Vám přinášíme podrobné informace jak hra bude vypadat, jestli si ji Vás počítač může dovolit a nějaký ten popis co nás vlastně čeká. 
images.jpg
Protože na internetu stále kolují hry typu střílečka, válečné, závodní nebo RPG napodobeniny WoWka a už vlastně ani nezáleží na vydavateli. Dnes je to všechno tak nějak na stejno a tak jsme si řekli. Proč nezkusit lidem doporučit něco, co třeba každý nezná. Co skombinovat střílečku, logiku, 3d akční hru s vážně zajímavým dějem? Ano, taková hra vážně existuje a je jediná svého druhu. Jmenuje se Mirror's Edge a vyšla již v roce 2009.
statistic icon.jpg
Rozhodli jsme se, že každé 3 měsíce provedeme kontrolu nad našimi statistikami a to hlavně v těch, jaký prohlížeč a jaký Operační systém nás nejvíce navštěvuje. Dále také stránka, která nás nejvíce odkazuje. Zajímá Vás více ? Tak čtěte dále.
EA-logo.jpg
EA nabízí hry zdarma (officiálně), věděli jste to? Je to tak a nejsou to žádné slabé nekvalitní propadáky. Druhy her jsou přesně takové, že si vybere každý návštěvních nebo příznivec své oblíbené kategorie. Například hra Battlefield, Need for Speed nebo také Dragon Age Legends. Pokud Vás zajímá další info + odkazy k (EA oficiálnímu stažení), tak čtěte dále.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one