TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Fable Polda 7 MAFIA (Remake) - Dabéři

Články

Pátek - 25.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
angry birds movie.png
Napadlo Vás někdy, jak ztvárnit film pro úspěšnou hru Angry Birds od Rovio studia? Tak pokud jste si to nedokázali představit stejně, jako my, tak tady máte první trailer, který ale nevypadá vůbec špatně. Najdete tam samozřejmě všechny známé ptáky ze hry.
Pátek - 25.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Bullet Train.png
¨Tvůrci Unreal Tournamentu z Epic Games dnes oznámili novou hru, určenou pro VR (virtuální realitu). Jmenuje se Bullet Train a pochopitelně bude z pohledu první osoby. A jak už se můžete dočíst z názvu hry, odehrávat se bude na vlakovém nádraží. Mrkněte na oznamovací gameplay.
Čtvrtek - 24.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HL3.png
O Half-Life 3 poslední dobou slyšíme až podezřele často. Ačkoliv o ní nevíme vůbec nic, ani jestli vůbec někdy bude (i když se říkalo, že určitě "někdy" bude), tak se poslední dny dozvídám samé zajímavé informace o HL3. Tentokrát to je ale oficiální a bez spekulací.
Čtvrtek - 14.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Star Wars.png
EA dnes oficiálně oznámili, že očekávaný Star Wars: Battlefront začne otevřené testování (beta) už za 14 dní, přesněji 8.10. 2015, bude ovšem jen na pár dní, tak to neprošvihněte a radši si dejte nějakou poznámku někam. V článku naleznete také HW požadavky.
Čtvrtek - 24.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Konami.png
Před několika dny se na internetu začalo rychlostí světla šířit zpráva o tom, že Konami skončilo s AAA hrami a přešlo na mobilní gamesy. Podle spekulací, by měla být Pro Evolution Socccer série jedinou AAA hrou Konami do budoucna, PR manažer z Konami to však vyvrací a přidává skvělou zprávu.
Čtvrtek - 24.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
edies.png
A máme tady další milé překvapení. Steam nabídl zcela zdarma plošinovku Abe's Oddysee z roku 1997. Musíte to však stihnout do dnešních cca 19:00, aby Vám zůstala. Jediné co nyní musíte udělat je, přihlásit se na Steam a přidat hru do knihovny. 
Středa - 23.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mad Max.png
Mad Max vyšel před několika dny a stále se na internetu objevují další a další Easter Eggy. Tím asi zatím posledním byl mrtvý Gordon Freeman, hlavní postava, vědec z populární herní série  Half Life. Narážím tvůrci na to, že Half-Life 3 nikdy nevyjde, že je série mrtvá?
Středa - 23.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
NEW ORDER 2.png
Dnes se na internet dostala velmi zajímavá a především skvělá zpráva, herečka Alicja Curus, která ve hře hraje postavu Anyu prozradila, že pracuje na pokračování Wolfa, který podle jejich, tedy oficiálních informací vyjde za dva roky. Že by už 2017?
Středa - 23.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
TONY HAWK PRO SKATER 5.png
Na pokračování, na pořádné pokračování série Tonyho Hawka čekáme už sakra dlouho, no teď to vypadá, že se pořádně není na co těšit. Podle nového videa to vypadá, že nový díl s podtitulem Pro Skater 5 bude nic moc. Minimálně něco prozrazuje nový gameplay z multiplayerové části.
Středa - 23.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
Těšili jste se na HITMAN pro letošní rok 2015 stejně jako my? Tak to Vás, stejně jako nás bohužel zklamem. Tvůrci ze studia IO Int., včera oficiálně oznámili, že bohužel musí odložit HITMANa na rok 2016, a důvody? Ty Vám asi nemusíme ani říkat - v článku je máte.
Pondělí - 21.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dark Souls 3.png
Před třemi dny jsme Vám ukazovali několik málo nových minut z Dark Souls 3. Teď tu máme něco lepšího, a to dalších 21 minut ze hry. Ukázali je tvůrci na Tokyo Game Show 2015. Video opět bohužel nemá žádnou extra velkou kvalitu, každopádně musí stačit. 
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one