TRENDY  BioShock Atomic Heart Halo Infinite Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)Články

Sobota - 28.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft v posledních měsících prezentoval videa, kde bylo jasně viditelné snížení grafiky. Po novém screenu z Xbox One jdou však všechny downgrady stranou. Tenhle screen je úžasný, sice toho moc neprozradí, každopádně dělá naději, že si Ubisoft s grafikou ještě polepší.
Sobota - 28.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dart Vader.png
Star Wars hry se za poslední měsíc snad množí. Každou chvíli slyšíme o Battlefrontu, včera Disney oznámili stejnojmenou hru s filmem a dnes tu máme jednu mobilní Galaxy of Heroes. Už podle názvu asi tušíte, co si pod hrou představit. Detaily a odkaz ke stažení v článku.
Sobota - 28.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Fallout 4.png
Patříte mezi většinu lidí, kteří si stěžovali na grafickou stránku Fallout 4? Potom pro Vás máme dobré zprávy, jak se dalo čekat, módeři hru vzali do vlastních rukou a začíná se s tvořením nového obsahu. Dnes tu máme vylepšení textur ve hře, které jsou dokonce méně náročné.
Sobota - 28.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Summer.png
Disater Report sérii možná neznáte, není divu, pochází z Japonska a k nám se jen tak nějaké informace nedostanou, popřípadě skoro nikoho nezajímají. Jenže tenhle čtvrtý díl s podtitulem Summer Memories vypadá dost k světu. Podívejte na základní info o hře a první gameplay trailer.
Sobota - 28.11. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
PES 16.png
Před několika dny jsme Vám psali o tom, že Konami plánuje asi nějakou free-to-play verzi Pro Evolution Soccer 2016. Prozradila to australská ratingová společnost. A naše domněnky se staly skutečností. Konami oznamuje free-to-play PES 16.
Pátek - 27.11. 2015          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hitman 2.png
Square Enix slaví 15 let série Hitman + začíná Black Friday, není tedy nic lepšího, než lidem nabídnout lidem Hitmana zdarma. Došlo na bohužel jednoho z těch starších dílů, ale přeci. Nabízejí zdarma Hitman 2: Silent Assassin, jak vše udělat v článku.
Pátek - 27.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Escape from Tarkov.png
Po dlouhé době přichází nějaký, zatím dobře vypadající FPS simulátor. Že je už dost stříleček, jako je Call of Duty nebo Battlefield? Tak to máte pravdu, toho chce také využít Ruské studio, které pracuje na realistické střílečce Escape from Tarkov. Info a gameplay v článku.
Čtvrtek - 26.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Star Wars The Force Awakens Play Set.png
To, že bude mít film Star Wars: The Force Awakens svoji herní podobu bylo téměř jisté, každopádně jsme si tak trošku mysleli, že k tomu patří Battlefront od EA. Teď se ale ukazuje, že tím hlavním dílem bude stejně se jmenující herní podoba od Disney.
Čtvrtek - 26.11. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
XCOM 2.png
Před několika dny jsme Vám ukazovali lokace, které nás čekají v novém XCOM 2. Nebyly však ve vysoké kvalitě, teď tu máme další - nové obrázky ze hry, vypadají superově a jsou konečně ve vysokém rozlišení. 
Čtvrtek - 26.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Steam logo.jpg
"Černý pátek" se blíží a všude začínají obrovské slevy na všechny možné kategorie výrobků světa. My se samozřejmě zaměříme na konzole a PC. Přesněji se v tomto článku podíváme na Steam, kde slevy už začaly a že jsou pořádné! Například GTA V za 32€.
Středa - 25.11. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
The Division se po delší době opět ukazuje světu. A konečně jde o nové záběry, i když jsou jen několika sekundové, něco málo asi prozradí. Ubisoft připisuje poznámku, že levelování Vaší postavy zlepší například zbraně a odemkne samozřejmě nové věci.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one