TRENDY  Silent Hill (PS5) COD: Black Ops 4 XBOX Insider MAFIA Trilogy GTA 6

Články

Pátek - 12.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
b h.png
Zahraniční magazíny si všimly zajímavé statistiky, podle té už hraje pouze mizivý počet hráčů nejnovější díl Battlefield: Hardline. Jak je na tom například jeho předchůdce Battlefield 4? Známe počet aktivních hráčů na všech platformách.
Pátek - 12.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
EA včera oficiálně potvrdili datum vydání PC verze. S PC verzí však přijde mnoho novinek, například při svém vydání se dočkáme manuální převodovky, po které lidé tolik toužili a kterou zatím konzole nemají. Dozvěděli jsme se také, že hra bude podporovat 4K a další skvělé zprávy.
Čtvrtek - 11.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Conan Exiles.png
Na konci minulého týdne byla oznámena survival multiplayerovka Conan Exiles ze světa bojovníka Barbara Conana. Dozvěděli jsme se základní informace o hře a viděli první obrázky ze hry. Dnes tu máme další část screenů.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft oficiálně potvrdili to, o čem dlouho mluvíme. Assassin's Creed oficiálně letos nevyjde, ne ten, na který jsme zvyklí. Dočkáme se už jen dalšího dílu z Chronicles série v Rusku. Nahradit by jej měla hackerská akce Watch Dogs 2, která už nyní víme, kdy by mohla vyjít.
Čtvrtek - 11.2. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
HW požadavky pro akční TPS Quantum Break.  Hra vychází 5.5. 2016 pro PC a Xbox One, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quantum Break.png
Veškeré spekulace ohledně exkluzivity Quantum Break se potvrdily. Přesně jak jsme už několikrát psali, Quantum Break oficiálně potvrzen také pro PC. Obě platformy vyjdou ve stejný den, už víme kdy, máme pro Vás nový trailer a oficiální HW požadavky.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Quatnum Break.png
Remedy plánují zveřejnit na dnešek nějaké překvapení, to ale asi udělal dříve Německý herní magazín GameStar. GameStar tvrdí, že bude oficiálně oznámena PC verze, plus se dočkáme data vydání, podle nich vyjdou obě platformy ve stejný den.
Čtvrtek - 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Flayers of Fear.png
Hororů tu už máme celkem dost, ne ale tak bláznivých a psychologických, jako Layers of Fear, tahle hororovka od Bloober Team studia vypadá opravdu strašidelně. Podívejte na první, základní informace, máme screeny a první gameplay záběry, včetně data vydání.
Čtvrtek 11.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Až do dnes jsme tu měli sice hodně záběrů ze hry, přesto všechny z jedné a té samé lokace, kterou jste si mohli mimochodem vyzkoušet také vy v uzavřené bety verzi - a ještě budete moct od 18.2. Dnes tu ale máme sestříhaný přechod další misí přímo od vývojáře Ubisoftu.
Středa - 10.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
IS Defence.png
O problémech, které panují světem ohledně Islámského státu asi netřeba moc představovat. Již dříve jsme mysleli, že hned jak IS začalo být žhavým tématem, budou vycházet a oznamovat se hry jak na běžícím páse. Nestalo se tak, představujeme Vám IS Defense.
Call of Duty Black Ops 4.jpg
Video  Pátek - 29.5. 2020
Call of Duty: Black Ops 4 vyšlo v roce 2018 bez singleplayeru, pamatujete?
The Last of Us 2.jpg
Video  Čtvrtek - 28.5. 2020
Další díl pořadu State of Play se zaměřil na The Last of Us 2. I další ukázka je bomba!
BLACK BIG.png


 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one