Články

Pátek - 14.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
bf1.png
Videí z Battlefield 1 už bylo spousty, ať už z multiplayeru, tak singleplayeru. Věřím ale, že tohle, jste ještě neviděli. Jde o singleplayerovou misi, kde si zalétáme i za opravdovou holubičku vypuštěnou z tanku. Ta by měla doručit zprávu. A co bude dál? Podívejte se sami.
Pátek - 14.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pátek 13..png
Videoherní projekt Pátek 13. byl dnes oficiálně odložen. Tvůrci zkrátka nestíhají a vydat tuhle béčkovou akci zrovna v Říjnu, to byl hodně hloupí nápad, protože za hrami jako je Battlefield 1, Mafia 3 atd, by se hra hodně dobře schovala. Dobrou zprávou je singleplayer.
Pátek - 14.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PlayStation VR.png
Jak už jste asi postřehli, virtuální realita pro hráče s konzolí PlayStation 4 od Sony se konečně prodává, a prodává se velmi dobře, možná až překvapivě hodně. To je ale nyní jedno. Spousta majitelů PlayStation VR vyzkoušelo připojit brýle k Xbox One nebo Wii U, co se stane?
Pátek - 14.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Prey.png
Už při oznámení jsme mohli vidět v hlavní roli muže jménem Morgan Yu. Vlastně byl i v dalších videí, jenže jak se ukazuje, na začátku hry si budeme moct zvolit i ženskou postavu, ta se jmenuje, poslouchejte dobře, Morgan Yu. Více detailů v článku.
Pátek - 14.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Smash Grab.png
Tvůrci Sleeping Dogs už nějakou dobu pracují na multiplayrové akční hře Smash + Grab, kterou poskytli zdarma na víkend, to samé platí u infekční hře Plague Inc od studia Ndemic. Třetí hrou zdarma pro tento víkend je sci-fi střílečka Raw Data od Survious, je však exkluzivní pro VR.
Pátek - 14.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
China esport.png
Čína, to je úplně jinej svět, co tam se děje si běžní lidé nedokážou ani představit. Vyjimkou není ani novinka, kterou zavedli na vysokých školách. Od letošního roku tam totiž můžete oficiálně studovat e-sport na vysokých školách. Nespočívá v tom ale jen samotné hraní her.
Čtvrtek - 13.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Last Guardian.png
Jedna z nejočekávanějších her pro PlayStation 4, The Last Guardian se po letech pravděpodobně dočká konečně svého vydání. Bohužel ji tvůrci zase odložili až na 1.12. 2016. Naštěstí se nejslavnějšímu YouTuberovi PewDiePie naskytla demo verze, kterou natočil pro veřejnost.
Čtvrtek - 13.10. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
MAFIA 3.png
Mafia 3 vyšla teprve před pár dny, no už nyní seženeme hodně zajímavé módy. Včera jsme si představili úpravy grafické stránky, která se tvůrcům zrovna dvakrát nepovedla. Dnes tu máme další módy, například manuální převodovka, zmenšení HUDu nebo úpravy auta.
Čtvrtek - 13.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Robinson.png
Připravovaná VR hra od Cryteku, Robinson: The Journey byla dnes oficiálně odložena, launch day PlayStation VR bohužel nestíhají. Naštěstí ale nebudeme čekat dlouho, hra dorazí už za necelé tři týdny. 
Čtvrtek - 13.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PlayStation VR.png
Sony dnes oficiálně uvedla do prodeje svoji virtuální techniku PlayStation VR pro PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro. Společně s novou platformou vyšly i nové parádní tituly a že si vybere opravdu každý. Pojďme se podívat detailně na unboxing a všechny launch hry.
Středa - 12.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
Blizzard během včerejšího dne oznámili, že hru již hraje více než 20 miliónů hráčů, což je neuvěřitelné číslo, přeci jen jde o zcela novou IP tohoto studia. To je dnes ale vedlejší, máte rádi halloween a máte Overwatch? Potom šup do hry, čekají tam na Vás nové skiny.
Středa - 12.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft často používá hry dle realné předlohy, stejně tak tomu bude i v případě ačkního Watch Dogs 2, které se odehrává v americkém San Francisku. IGN se tak rozhodli vyjet na projížďku a porovnat reálná místa s těmi ve hře. Výsledek je zase parádní.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one