Články

Úterý - 14.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sniper Elite 4.png
Poslední díl Sniper Elite 3 se moc nepovedl a tvůrci z Rebellionu jsou si toho dobře vědomi. Možná i proto právě odložili čtvrtý díl, na počest tomu ukázali nové, parádní E3 2016 screeny. Mohly by být vytípány z traileru, který se pravděpodobně ukáže na E3.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steep.png
Ubisoft představil nový žánr her, právě představili svou poslední hru, jmenuje se Steep, hra nás postaví do otevřeného, promrzlého online světa, kde hlavním děním jsou bláznivé, extrémní sporty, jako lyžování nebo snowboard na vrcholcích Alp.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Ubisoft samozřejmě nezapoměl propagovat svoje velké lákadlo v podobně hackerské akce Watch Dogs 2. K ukázce tvůrci použili další, doposud neviděné záběry z dalšího vývojářského dema, má 11 minut a ukáže Vám prakticky vše, odpoví na veškeré otázky. Máme i datum vydání.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
South Park.png
Ve vývoji je už delší dobu další díl South Park s podtitulem The Fractured but Whole. Ten nabídne opět parádní zábavu a v novém díle si zahrajeme na superhrdiny, podle hlavního tvůrce hry, jsme prý.. "Všichni jsme jako malý chtěli být superhrdinou". 
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
For Honor.jpg
For Honor Ubisoft prezentuje už dlouhé měsíce, vlastně tuhle rubačku ukázali po prvé na minulé E3, kde se představila jako multiplayerová hra. Časem byl ale oznámen také singleplayer, který můžete vidět v právě čerstvých gameplay záběrech.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Eagle Flight.png
Eagle Flight je exkluzivní hra pro virtuální realitu, kde si proti sobě zahráli 3 vs. 3. Hlavním úkolem bylo ulovit králíka a odnést jej do svého hnízda. Podívejte na vůbec první gameplay záběry z této hry. Vyjde ještě letos pro všechny VR platformy.
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Star Trek.png
Ubisoft před několika dny oznámil svou další hru pro virtuální realitu. Je to vesmírný Star Trek s podtitulem Bridge Crew. Ve hře se spojít s dalšími 3 hráči (co-op pro 4 hráče), kteří dostanou jinou úlohu než vy, důležitá tak bude spolupráce. Podívejte na první záběry.
Pondělí - 13.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Ghost Recon: Wildlands je rozhodně jednou z nejočekávanějších her od Ubisoftu (z těch, které známe). Nové gameplay záběry dokážou pořádně navnadit. Moderátoři z vývojářů nemuseli dlouho tahat datum vydání. Známe přesný den a měsíc vydání. 
Pondělí - 13.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyr.png
Tvůrci úspěšné adventury Life is Strange a méně úspěšnějšího Remember Me oznámili RPG s upíry. O té už základní informace máme, dokonce jsme viděli jeden trailer. Dnes tu však máme několika sekundovou ukázku, moc toho neřekne, jako pohled na věc ale stačí.
Neděle - 12.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
E3 SPITE.png
Sledujte veškeré dění E3 2016 živě na našich stránkách. Vše začíná už 12.6. 2016, kdy vystoupí EA se svými hrami, jako Titanfall 2, Battlefield 1, FIFA 17 nebo Mass Effect: Andromeda. Vidět by jsme měli i oznámení nových her. Následuje Bethesda, Microsoft, Ubisoft, Sony nebo Nintendo. Uvidíme však xxx dalších her od dalších společností. 
Pondělí - 13.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Tekken 7.png
Opravdu nečekaně Microsoft odhalil detailněji bojovku Tekken 7, která nabídne propracovaný singleplayer s vlastním příběhem, cut-scéna nás hodí přímo na bojové pole, kde už asi víte, co bude následovat. Oznámený byl také multiplayer, Tekken 7 až v roce 2017.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one