Články

Pondělí - 22.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
ps4 slim.png
Na druhou verzi PlayStation 4 se čeká už dlouho, všichni netrpělivě čekáme na PlayStation 4 Neo, který by měl být oznámen snad ještě letos. Jak to ale vypadá, někteří už doma mají konzoli PlayStation 4 Slim, o které se doposud nevědělo vůbec nic. Podívejte na údajné fotky.
Pondělí - 22.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Gamescom.png
Včera 21. Srpna oficiálně skončil herní festival Gamescom 2016, který se konal již klasicky v Německém Kolíně nad Rýnem. My jsme u téhle akce samozřemě nemohli chybět. V dnešním článku si shrneme to nejlepší, co se na Gamescomu objevilo. 
Neděle - 21.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dead Rising 4.png
Zombie akce Dead Rising 4 od Microsoftu se též objevila na letošním Gamescomu, vývojáři přivezli zcela nové gameplay záběry na dalším vývojářském demu. Má sice jen něco okolo 3 minut, vypadá ale asi nejlíp, co jsme mohli do dnes vidět.
Neděle - 21.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Mount & Blade II Bannerlord.png
Na Gamescomu 2016 se objevila také středověká TPS akce Mount & Blade II: Bannerlord od studia TaleWorlds Ent. Ta ukazuje skoro 7 minutové vývojářské demo o dobývání hradu. Konečně to vypadá na pořádnou středověkou rubačku, celé demo v článku.
Neděle - 21.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Diablo 4.png
Už nějakou dobu se spekuluje o možném oznámení Diabla 4 na letošní rok. Na E3 2016 ani na Gamescom 2016 k tomu ale nedošlo, dočkáme se tedy na blížícím se BlizzConu 2016, který proběhne v Listopadu letošního roku, zaznačili to oficiálně o Blizzardi!
Neděle - 21.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Pure Farming 17 The Simulator.png
Jak studio Focus Home Int. z polského Techlandu slíbilo, tak udělalo, ukázali vůbec první záběry z připravovaného Pure Farming 17: The Simulator. K dispozici jsou zatím videa s pouze německým komentářem, pohled na hru Vám to ale snad nezkazí. Skoro 20 minut v článku.
Neděle - 21.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Agony.png
O survival hororu jsme mohli po prvé slyšet koncem května letošního roku. Jde o vůbec první hru studia Madmind, které je složena z profesionálů, kteří pracovali například na The Division, The Witcher 3 a další. Teď, na Gamescomu ukázali vůbec první gameplay procházku demem.
Neděle - 21.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
star citizen.jpg
Vesmírný gigant Star Citizen, který vybral na KickStarteru před lety neuvěřitelnou částku je stále ve vývoje, vše jde ale podle plánu. Tvůrci ukázali skoro hodinové vývojářské demo, kde uvidíte například boost let vesmírem, procházku po lodi nebo přistávání. To vše za doporovodu skvělé grafiky.
Sobota - 20.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.jpg
Ani české studio Warhorse Studios se nezapomnělo podívat do německého Kolína na Gamescom 2016. Předvedli zde 7 minut dlouhé záběry, na těch uvidíte především souboje mezi lidmi, ať už pěstmi, tak zbraněmi. 
Sobota - 20.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Titanfall 2.png
Titanfall 2 se již objevil na Gamescomu 2016, nové záběry jsou ale samozřejmě vítány. Tentokrát se mrkneme na multiplayer a jeho 27 minut ze hry. Záběry jsou stále ještě z alpha verze, UPDATE na BETA test dorazí už každým dnem. 
Sobota - 20.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Chanmpions of.png
Ubisoft potichu vydali demo verzi pro svou RPG novinku Champions of Anteria. S překvapením do hry zařadili také soutěž o parádní HW, mezi které patří například klávesnice, myši, sluchátka nebo podložky pod myš a to vše od značky Roccat. Více detailů v článku.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one