Články

Neděle - 20.8. 2017             Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Xbox One X.png
Už dnes se Microsoft ukáže na Gamescomu se svou konzolí Xbox One, kde předvede nové hry nebo očekávanou konzoli Xbox One X (Project Scoprio). To vše samozřejmě živě i pro veřejnost, sledovat tak můžete třeba v naše článku nebo třeba na YouTube.
Neděle - 20.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Že by jsme se měli ještě letos dočkat oznámení připravovaného Shadow of the Tomb Raider, to už víme nějakou dobu, oficiálně to potvrdil vydavatel Square Enix. Že by jsme se ale oznámení dočkali už za pár dní na Gamescom 2017? Možná ano, alespoň to napovídá ...
Neděle - 20.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Těšili jste se na tu nádheru, kterou Naughty Dog se Sony prezentovalo před pár měsíci ve spin-offu Uncharted 4: The Lost Legacy? Tak Vás ale možná zklame výsledná grafická stránka hry, protože hra byla tesně před vydáním downgradována. V článku srovnávací video.
Neděle - 19.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
DICE s EA se tentokrát zaměřilo na vesmírné souboje, které v první díle tolik chyběly a hráči si je doslova vyhejtovali. Druhý díl Battlefrontu je naštěstí zahrne, otázkou je, jak to nakonec dopadne. Na jednu z prvních pořádných ukázek se můžete podívat už dnes v článečku.
Pátek - 18.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PES.jpg
Konami se podařilo ulovit pořádnou legendu, je jím anglický záložník David Beckham, který sice už svoji karieru aktivního hráče ukončil, přesto jej uvidíme v letošním díle Pro Evolution Soccer 2018. Reprezentovat bude legendy, jaká další se ve hře ukáže zatím nevíme. 
Pátek - 18.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
Kovbojská akce od ještě nedavno neznámého studia 612 Games se ukazuje v nových 13 minutách, které se podařilo za spolupráce s vývojáři natočit zahraničnímu magazínu PC Gamer. Ten ukáže téměř to samé, co posledně. Hunt lidí nebo hledání pokladů, to vše samozřejmě online.
Pátek - 18.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Keynote.png
Overwatch před pár měsíci nastartovalo novou, oblíbenou kategorii hry, kterou se pokusilo okopírovat ne jedno menší i větší studio. Jednou z těchto her bylo třeba Battleborn nebo nedavno vydané LawBreakers. Jako další se o úspěch pokusí tvůrci Warfrace se svým Keystone. 
Čtvrtek - 17.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
WoT.png
World of Tanks, MMO z roku 2010 se po 7 letech od svého vydání dočká singleplayerové, popřípadě co-operační kampaně, kterou Wargaming nazvalo War Stories. Ta nás vezme už 22.8. 2017 na známá místa, kde se za druhé světové války bojovalo. Zní to dobře, co? To ještě nevíte tu špatnou zprávu.
Čtvrtek - 17.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Crackdown 3.png
Pokud jste se těšili, že by Crackdown 3 od Microsoftu konečně vyšel jak slibovali na konec roku 2017, tak Vás zklamem, hra dnes byla oficiálně opět odložena a to až na Jaro 2018, proč tomu tak opět je, to Vám je asi všem jasné, přesto to musíme zmínit. 
Čtvrtek - 17.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Just Survive.png
H1Z1 je tu s námi už dlouhé roky, i přesto se Studio Daybreak Game rozhodlo skrze poslední velkou aktualizaci přejmenovat hru na Just Survive. Nyní už ji najdete se stejným jménem i na Steamu za symbolickou cenu 20€. S H1Z1 prý hra již nemá nic společného, co všechno se tedy změnilo?
Středa - 16.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Planet of the Apes Last Frontier.png
Britské studio Imaginarium Production právě oznámilo video-herní adaptaci Planety Opic, což je výborná zpráva, protože přesně něco takového tady chybělo. Planet of the Apes: Last Frontier se ukazuje na prvních 6 minutách záběrů. Známe první detaily, jako třeba jak dlouhá bude kampaň?
Středa - 16.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Prey.png
Už je to čtyři měsíce, co Bethesda vydala trial pro konzole PlayStation 4 a Xbox One, ten nabídl úvodní hodinu hraní, bohužel se ale nedostal PC hráčům, to kvůli aktivní ochraně DENUVO, o kterou se tvůrci báli. Teď, z ničeho nic se trial (demo) dostal i PC hráčům, najdete ho na...
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one