Články

Pondělí - 26.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
mordered.jpg
Těšíte se na agenta, který si bude vyšetřovat po smrti svou vlastní smrt jako duch? Podívejte, jak hlavní postava zemřela. I když je do vydání ještě pěkná řádka dní, někteří se dostali ke kopii mnohem dříve a začali dávat záznamy na internet, pozor na spoilery - pro ty, co se těší.
Pondělí - 26.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat »
autosport.jpg
Hned čtyři nová videa ukazují oficiálně tvůrci z Codemasters. Zatím jsou všechny videa zaznamenána z pre-alpha verze, graficky a celkově se vše může změnit (očekáváme spíše zlepšit). Ve videích uvidíte například vytrvalostní závod, závody F 3000, uvidíte jak se driftuje nebo klasický závod.
Neděle - 25.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
worlf.jpg
Pamatujete na kostičkovaného legendárního Wolfenstein: 3D? Tak právě toho si můžete zahrát i v čerstvě vydaném Wolfenstein: The New Order, najít jej můžete jako skrytý level. My Vám ve videu poradíme, jak se Easter Eggu dostat a zahrát si level Wolfa 3D.
Neděle - 25.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
enemy front.png
HW požadavky pro hru Enemy Front. Hra vychází někdy v 10.6. 2014 a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na dnešní poměry.
Neděle - 25.5. 2014       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs oficiálně vychází až za dva dny, ovšem většina z Vás již měla šanci si vyzkoušet PC a další verze například i k porovnání. Dnes tu máme 4 obrázky, které porovnávají nastavení hry Low a Ultra, ačkoli to někdy není znát, během hraní si toho rozhodně všimnete.
Neděle - 25.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
risen.png
Německý Gronkh měl tu šanci zahrát si vývojářskou BETA verzi, kterou zaznamenal v 30. minutách na svůj YouTube channel. Dabing je sice opravdu německý, ale pro pohled na hru ta půl hodinka bohatě stačí. Video ukáže komunikaci, mapu, boj a svět z Risen 3.
Sobota - 24.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
swat.jpg
EA před několika týdny oznámilo, že chystá na E3 2014 ukázat něco velkého, něco, co by dokázalo konkurovat například Call of Duty. S jistotou víme, že nepůjde o další díl Battlefield, který bude asi v roce 2015, vyloučit můžeme i další díl série Medal of Honor, podle novinářů půjde o něco jako SWAT.
Sobota - 24.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Po vydání PC verze se ukázaly problémy u Vás, hráčů. Někteří z Vás nemohou přijít na to, jak zprovoznit Watch Dogs. My Vám to moc rádi ukážeme, od prvního k poslednímu kroku. Ovšem pokud se Vám hra zalíbí, nezapomeňte podpořit vývojáře koupením hry.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
sniper.png
Pokračování třetího dílu Sniper Elite se pomalu a jistě blíží, není divu, že jsme se dočkali dalších velmi pěkných obrázků ze hry ve vysokém rozlišení. Obrázky jasně ukazují, že stealth akce má smysl a okolní prostředí vypadá tak, že se opravdu dočkáme otevřeného světa a sniperovat můžeme odevšud.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
order.png
Sony právě oznámilo, že se dnes večer dočkáme živého přesnosu z The Order: 1886, přes Twitch a to už ve 21:00. Žádné čekání na E3 2014, Sony si věří a říká, že uvidíme naprosto revoluční záběry ze hry, spousty informací o hře a vše podstatné se už nyní dočtete v článku včetně Streamu.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
dogs.png
Jak jistě víte, od dnešního odpoledne je k dispozici Watch Dogs, toho samozřejmě využilo tisíce hráčů a začali pořizovat jak gameplay záběry, tak nejrůznější screeny ze hry. Nás celkem překvapily obrázky z rozlišení 3840 × 2160, jsou samozřejmě z PC verze a jak vypadají? Koukněte sami.
Pátek - 23.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
halflife3.png
Když se mluví o Half-Life 3, určitě zbystří každé oko každého herního nadšence. Dnes tu máme ale trošku lepší zprávu, než nějakou spekulační, je velmi důvěryhodná, příchází přímo od tvůrce Counter Striku a Tactical Interventionu, podle Minh Le se na Half-Life 3 pracuje a prý viděl i Left 4 Dead: 3.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs u nás vychází oficiálně už za 4 dny a Ubisoft samozřejmě nezapomíná na Launch Trailery, jeden takový tu máme v plné parádě. Launch Trailer již nyní v článku.
Pátek - 23.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
watch.jpg
Na velikost mapy z Watch Dogs už se nějakou dobu čeká a Ubisoft ji stále oficiálně nezveřejnil. Ze záběrů ji ale postavili fanoušci, a jak že bude velká oproti konkurentovi Grand Theft Auto: V? Bude o dost menší, Ubisoft nás ošidí o celý venkov.
Pátek - 23.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
middle.png
Podívejte se na další parádní trailer z příběhové části ze světa Pána prstenů. Podaří se hlavnímu hrdinovi jménem Talion pomstít se za vyvražděnou rodinu? Talion dostane spousty schopností, ovšem nepřátelé s vlastní osobností se budou také vyvíjet, tedy pouze pokud je nezabijete.
Čtvrtek - 22.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
the vanishing.png
V minulém roce v měsíci únor oznámilo studio The Astronauts, které vytvořilo například BulletStorm, novou hororovu hru. Vidět jsme od té doby mohli vidět pouze 4 obrázky ze hry, dnes tu máme lepší ukázku v podobě gif ukázek z vývojářské demo verze.
Čtvrtek - 22.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
watch dogs.png
Watch Dogs je jednoznačně jednou z nejočekávanějších her letošního roku a na jeho vydání se čeká už dva roky od oznámení, potom od odložení listopadu 2013, Watch Dogs vychází už za pár dní a Francouzský herní magazín už měl šanci ohodnotit hru, čemu dal mínus a čemu plus?
Čtvrtek - 22.5. 2014          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
arena of fate crytek.png
Crytek si to nejspíše nechával až na E3 2014, ovšem úniky informací jsou poslední měsíce zkrátka už klasickou záležitostí. Cryteku totiž uniklo teaser video pro nejspíše připravovanou hru Arena of Fate, mělo by jít o fantasy online hru, vyjít by měla ještě tento rok a to už za několik měsíců.
Čtvrtek - 21.5. 2014        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
gogs.jpg
Určitě se většina z Vás už těší na Watch Dogs a hackerské možnosti Aidena Pearce, který se bude prohánět Chicagem. Těší se ale i jiní a ti rovnou vytvoří takovéhle parádní filmečky, které by klidně mohly konkurovat AAA filmům, mrkněte na to, stojí to za to.
Středa - 21.5. 2014         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
arkham.png
Jak jistě víte, Batman dostane další díl do série Arkham, tentokrát s podtitulem Knight. Dnes jsme měli tu šanci, vidět vůbec první gameplay trailer přímo od vydavatele Warner Bros. Celá ukázka má něco málo přes dvě minuty, každopádně vypadá parádně, řekněte sami.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one