Články

Středa - 31.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Battlefield 1.png
HW požadavky pro akční Battlefield 1 od DICE/EA. Hra vychází 21.10. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Pondělí - 19.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA ONLINE.png
Vývojáři z Rockstar Games to stále nevzdávají a rozšiřují hru o další možnosti. Dalším obsahem pro GTA: Online budou motorkářské gangy. Ne jen, že budete moct obchodovat s motorkami, k dispozici budou nová tetování, oblečení, účesy či budovy, kde se motorkáři sejdou.
Pondělí - 19.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ezio.png
O remaster kolekci pro PS4, XONE a PC s nejoblíbenějším asasínem Ezio Auditorem Da Firenze se mluví nějakou tu dobu. Dnes to však Ubisoft potvrdil, přidal trailer a přidali datum vydání. Překvapivě hry vyjdou už za necelé dva měsíce. 
Pondělí - 19.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
God Eather.png
Bandai Namco vydalo přes svůj oficiální YouTube kanál teaser na pravděpodobně nový díl GOD EATHER. Překvapivě to vypadá vzhledově jinak, než minulé, celkem nevírazné, kreslené díly. O hře zatím nevíme absolutně nic, něco však trošku poodhalil první teaser trailer.
Neděle - 18.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
GTA Online.png
Nejočekávanější realistický mód pro Grand Theft Auto: V je po dlouhých měsících čekání konečně oficiálně ke stažení. Autor módu o všem informuje na Redditu a přidává odkaz pro všechny zdarma. Nechybí ani launch trailer.
Neděle - 18.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Metal Gear Survive.png
Hideo Kojima, velká osobnost v herním průmyslu, která má na krku parádní sérii Metal Gear Solid. V Konami však před několika měsíci skončil a lidé se ptají, co má Kojima společného se spin-offem Metall Gear Survive, co na něj popřípadě říká. Tady je oficiální odpověď.
Sobota - 17.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
film assassins creed.png
Film Assassin's Creed se pomalu blíží do kin a je to samozřemě znát. Po nedávném traileru z natáčení, kde jsme mohli vidět obří skok důvěry tu máme další záběry, tentokrát foto-záběry. I tak je to pastva pro oči. Jak se Vám líbí Michael v roli asasína
Sobota - 17.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Citizen.png
Už jste za tu dobu, co je vesmírný simulator Star Citizen ve vývoji viděli plynulou ukázku s parádní grafikou a 60FPS? Že ne? Tak to nejste jediní. Naštěstí se teď objevilo nové gameplay video, které Vás hodně překvapí. Zapomeňte na létání, nyní si projdeme a zastřílíme na lodi při 60FPS.
Sobota - 17.9. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
A4 GAMES.png
Už nějakou tu dobu víme, že A4 Games (tvůrci série Metro) pracují na novém Metro díle, ve vývoji by ale měl být i nějaký sci-fi titul, o kterém jsme psali před více než rokem. Blíží se snad její oznámení? Vypadá to tak, studio právě vydalo dva obrázky ze hry.
Sobota - 17.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Metal Gear Survive.png
Konami přesně před měsícem překvapivě oznámili pokračování série Metal Gear, tentokrát však nově s podtitulem Survive. První trailer se nám celkem líbil, že by ale hráče uspokojil se říct nedá. A co řeknete na tento 15 minutový gameplay?
Pátek - 16.9. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
NBA 2K17.png
HW požadavky pro sportovní titul NBA 2K17 od 2K Sports. Hra vychází 20.9. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one