Články

Úterý - 27.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
a1.png
Ubisoft dnes na svém YouTube kanálu ukazuje další video z očekávaného Assassins's Creed IV: BlackFlag. Vidět můžeme necelých 6 minut z námořních bitev. Ubisoft chce poukázat i na destrukci, které zatím v žádném AC dílu nebyla.
Úterý - 27.8. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
g1.png
Rockstar právě informoval, že se 29.8. 2013 můžeme těšit na další Trailer. Doufejme, že alespon gameplay trailer. Bližší informace prý dodá již brzy. Nebo chce oznámit PC verzi? Nechme se překvapit, video Vám se samozřejmě jako vždy dáme na minutu přesně.
Úterý - 27.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.png
Tvůrci STALKERA ukazují, že svou kvalitu stále mají a dnes na svém officiálním Facebook kanále ukázali 4. minutové video, kde ukazují lokace. Co na to říkají hráči, kteří se dostali do uzké uzavřené BETA verze?
Úterý - 27.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b1.png
Battlefield 4 vychází již za pár měsíců a pokud si jej plánujete pořídit, tak si počtěte co Vás čeká v základní verzi. Dostaneme hned 10 multiplayerových map a 7 různých modů. Jestli ale všech 7 modů budem moct hrát ve všech mapách zatím nevíme, čtěte více.
Úterý - 27.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
d1.png
O Dead Island: Epidemic jsme Vám už prákrát psali, tentokrát tvůrci oznamují uzavřenou BETA verzi, do které by ale nemělo být těžké se dostat. V BETA verzi budou 3 týmy po 4 lidech proti hordám zombies. BETA bude k dispozici exkluzivně na Steamu.
Úterý - 27.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Ridge Racer Driftopia nejspíše finálně bude Free-to-play. Ovšem už nyní Vás tvůrci lákají do uzavřené BETA verze. Hra je již nyní k dispozici pro hráče s konzolí PlayStation 3. Více o hře, kterou nejspíše ještě neznáte již nyní v článku.
Pondělí - 26.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
d1.png
Nejvíce jsme se toho dozvěděli na letošní E3 2013, kde Ubisoft ukázal 7 minut ze hry. Řekl, že New York nakazila jaká si epidemie a Vaším úkolem je přežít po apokalypse, plnit úkoly v online světě atd. Co ale Ubisoft ukázal na Gamescom, který se konal v Německu?
Pondělí - 26.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
f1.png
Zdarma sice bude, ale pouze na mobily a tablety. Dnes to potvrdil výrobce a dodal, že hra nabídne i několik různých dabingů, hodně realných možností a několik modů. Podívejte na obrázky ze hry.
Pondělí - 26.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
f1.png
My stále říkáme, že Moddeři jsou všemocní. Ukázalo se to i tentokrát, pčedělali totiž první díl Far Cry a vložili do něj aktualizovaný CryEngine 3. Co to vlastně znamená? Stejné možnosti jako ve Far Cry 3 ovšem s novým ostrovem, zbraněmi a piráty. Více v článku.
Neděle - 25.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
o1.png
HW požadavky pro hru Outlast. Hra vychází 4.9. 2013 a my se nyní můžeme podívat na HW, které hra vyžaduje. Hned za začátku jako vždy Vám povíme, že HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Neděle - 25.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
k1.jpg
Je to sice exkluzivní hra pro PlayStation 4, ale stojí za zmínku. Máme pro Vás 13 minut z multiplayeru, který běží při 30. FPS, singleplayer poběží 60 FPS. Ovšem tvůrci slibují, že na hře neustále pracují a hráči se dočkají i v multiplayeru 60. FPS.
Sobota - 24.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell      Číst a komentovat »
n1.png
Tvůrci Man of War oznamují svůj další plánovaný titul. Možná už dnes klasicky s otevřeným světem po apokalypse. Ukázali první obrázky ze hry, vidět můžete poslední přeživší nebo lokality. Svět prý zničila nukleární válka, známe dokonce i datum vydání.
Sobota - 24.8. 2013     Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
m1.png
Hry Metro slavné díky knize ještě neskočily. Dnes to potvrdili officiálně tvůrci těchto dílů a je tak dost možné, že se dočkáme trilogie. Že by příští rok i na next-gen? No uvidíme, nás ted zajímá hlavně, jak děj bude pokračovat, nebot Last Light měl dva různé konce.
Sobota - 24.8. 2013      Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Total War: Rome 2 v singleplayeru vypadá docela dobře, ovšem o multiplayeru se to říct nedá. Samozřejmě špatné to není, ale názor necháme na Vás. 
Sobota - 24.8. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
g1.png
Včera jsme Vám psali o uniku nejočekávanější hry roku na internet. SONY ji dalo o měsíc dříve ke stažení, než bylo v plánu. Bylo dost jisté, že se dočkáme úniku nějakých informací, no doplatily na to radia. Každej si najde svoje oblíbené rádio i v GTA V, máme seznam songů.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one