Loading

Články

Neděle - 22.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
FFXV.png
Máme tu další nálož dlouhého gameplay videa z Final Fantasy: 15, která se připravuje na PlayStation 4, Xbox One a nejspíše i PC platformu. Dnes uvidíte další várku, dlouhou hodinu a půl soubojů a spolupráce mezi přáteli. Více už v článku.
Sobota - 21.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
AW.png
Tento víkend si pro nás Steam připravil další hru pro hraní zdarma. Od pátku až do pondělí ráno si můžete úplně zdarma zahrát akční - Call of Duty: Advanced Warfare. To dostalo celkem dobré ohodnocení i celosvětově, hra se vyhoupla na krásných 8.3 / 10. 
Pátek - 20.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
HW.png
Tvůrce Českého překladu pro hry jako například Ryse: Son of Rome, Wolfenstein: New Order nebo Kingdoms of Amalur: Reckoning, právě pracuje na překladu zombie parkourovky Dying Light. Je se svou prací přibližně v 1 / 4, zatím přeložil 13 úkolů z 60 celkově. Mrkněte na ukázku.
Čtvrtek - 19.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
PC.png
Tahle zpráva je tu vždy, když se blíží vydání Project Cars, hra byla odložena snad desetkrát, pomalu už přestáváme věřit, že nějaké Project Cars existuje. Sice už bylo vydáno demo, ale pracuje se na plné hře vůbec? A vlastně proč se hra opět odkládá? Vávojári nestíhají, máme nový datum vydání.
Čtvrtek - 19.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
attila.png
HW požadavky pro akční strategii Total War: Attila. Hra vychází 18.2.. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na dnešní poměry.
Neděle - 15.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat »
rise-of-the-tomb-raider-95543-6910822.jpg
O připravovaném Tomb Raideru slyším poslední dny poměrně dost, zatím jsme ale pořád neviděli ani gameplay video, no stačit nám i tentokrát budou muset pouze screeny ze hry, kterých pro Vás máme hned 6. Laru Croft přivítáme už letos na Xboxy.
Sobota - 14.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ac.png
Na film Assassin's Creed čeká milióny lidí po celém světě a poslední měsíce jsme se vždy dozvěděli pouze jedinou informaci a to takovou, že se film neustále odkládá. Nyní se ale konečně začíná něco dít, známe oficiální datum premiéry v kinech a víme o již druhé hlavní postavě!
Pátek - 13.2. 2015      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
ac golden age.png
Ubisoft dnes podal oficiální hlášení na svém blogu v .pdf dokumentu, kde se objevilo logo, které vždy oznamuje nový díl Assassin's Creed. O Victory, které vyjde letos a ještě nebylo oficiálně oznámeno už víme, ale o Golden Age? Pojďme si společně něco o tomhle říct.
Čtvrtek - 12.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
assassins creed victory.jpg
Před dvěma měsíci jsme Vás informovali o úniku informací z Ubisoftu, kde nechtěně unikl název, informace a několik obrázků z připravovaného Assassin's Creed: Victory. Dnes pro Vás máme další neoficiální informace a obrázky, které unikly máme ve vysokém rozlišení!
Čtvrtek - 12.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dying light.png
Updaty pro Dying Light ještě neskončily, říká studio Techland, prý se máme v nejbližší době dočkat updatu, který toho přinese hodně a bude samozřejmě zdarma. A co přesně nabídne? Například obtížnost, která si myslím je už takhle někdy celkem těžká, více v článku.
Pondělí - 9.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bioware.png
V polovině roku 2014 herní svět informovalo EA s BioWare, podle jejich slov pracovali na naprosto revoluční hře, kterou nejprve předsravily třemi mysterizoními teasery, ty vypadaly filmově až moc skvěle. Později se však mluvilo o zrušení hry, teď už to vypadá, že to je oficiálně ukončené.
Pátek - 6.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
MKX.png
HW požadavky pro akční bojovku hry Mortal Kombat: X. Hra vychází 4.4. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
DOPORUČENÉ
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one