Články

Pátek - 3.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
bf1.png
EA těsně před vydáním prvního placeného DLC "They Shall Not Pass" pro Battlefield 1 spouští víkendový trial, který si mohou vyzkoušet všichni uživatelé služby Origin popřípadě majitelé konzole Xbox One, na PlayStation 4 se nic neplánuje. Trial by již měl fungovat.
Čtvrtek - 2.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
BF1.png
Do Battlefield 1 se blíží první velké placené DLC "They Shall Not Pass", které nás pošle na Francouzskou půdu, kde během první světové války padlo obrovské číslo lidí. DLC nabídne několik map, zbraní a nové módy. Vypadá to na klasicky pořádnou akci, podívejte se sami.
Čtvrtek - 2.3. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
EA STAR WARS.png
Finanční ředitel EA se toho opět nebál a prozradil pár detailů, tentokrát však jde o něco hodně očekávaného, Star Wars hry, kterých má Eletronic Arts ve vývoji hned několik. Víme především o Star Wars: Battlefront 2 od DICE a dvou dalších od Visceral a Respawn.
Čtvrtek - 2.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bomberman.png
Začátkem letošního roku začalo Nintendo pomalu prozrazovat ceny her pro handheldovou konzoli Switch. Jednou z těchto her byl i dobře a moderně vypadající Super Bomberman R, který po zveřejnění ceny způsobil otevřené pusy snad všem lidem. Jak takový Bomberman za 1.500 Kč vypadá?
Čtvrtek - 2.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Final Fantasy XV.png
Na probíhající konferenci GDC 2017 se objevilo mnoho studií, jen však málo z nich něco ukázalo či prozradilo. Jedním z nich bylo také Square Enix včetně NVIDIA společnosti, kteří spojily síly a ukázaly konzolové Final Fantasy XV na PC s kartou GTX 1080Ti, plánuje se PC verze?
Čtvrtek - 2.3. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Gravel.png
Studio Milestone bez jakéhokoliv upozornění či vábění hráčů právě oznámilo další závodní hru, překvapivě jde o zcela novou značku. Gravel nás vezme na off-roadové závody do nejrůznějších částí světa. Hra nabídne jak singleplayerovou, tak multiplayerovou část. Známe i přibližné datum vydání.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Borderlands 3.png
Téměř před rokem se studio Gearbox objevilo na PAX East 2016, kde oznámilo práce na Borderlands 3, lidé byli nadšení, bohužel jsme se však nedočkali žádného materiálu v podobě obrázků či videí ze hry. Až nyní, na konferenci GDC 2017, kde ukázali záběry z vývojářské demo verze.
Středa - 1.3. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Origin.png
Pokud už nemáte co hrát, popřípadě čekáte na nějaké větší slevy dnešních AAA her, tak máte šanci získat nějakou parádní hru z portfolia Eletronic Arts. Na Originu se objevily velké slevy na tituly jako FIFA 17, Battlefield 1, Titanfall 2 nebo Need for Speed.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battlefield 1.png
První placené DLC pro Battlefield1, They Shall Not Pass je téměř za rohem, vychází už za pár dní a jelikož se objevily zprávy ohledně možného příchodu zombie do hry, EA rychle zareagovalo tím, že oznámilo i zbytek dodatečných balíčků. Zombíci v nich nejsou, nebojte.
Středa - 1.3. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Bulletstorm.png
Gearbox koncem minulého roku oznámili remasterovaný Bulletstorm z roku 2011. Vidět jsme od té doby mohli pouze screeny a oznamovací trailer, teď se konečně tvůrci rozhodli ukázat první záběry ze hry a musíme říct, že vypadají dost dobře. Co myslíte? V článku 14 minut ze hry.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Minecraft.png
Je to neuvěřitelné, ale Minecraft se stále prodává a to přímo pohádkově. Tenhle kostičkovaný fenomén každý měsíc prodá další milióny a milióny kusů. Microsoft právě zveřejnil čísla, které jednoznačně prozradila, že se prodalo již neuvěřitelných 121 miliónu kusů.
Středa - 1.3. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
AVATAR.png
S velkým překvapením nyní dorazil oficiálně sám Ubisoft, který prozradil, že se již brzy dočkáme oznámení jejich nové hry ze světa AVATAR, přesněji, světa Pandora. Na hře pracuje studio, které vytvořilo parádní The Division. Hra dokonce poběží na stejném enginu Snowdrop.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one