TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Středa - 29.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
cod.jpg
Call of Duty: Black Ops 3 neustále překvapuje. Ne jen, že se podíváme do vesmíru, což jsme nečekali, ve hře se dokonce objeví také velcí draci chrlící oheň. Trošku už si říkáme, jestli nejsou vývojáři na drogách. Naštěstí to vypadá, že se objeví pouze v zombie módu.
Úterý - 28.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
PC verze má snad v 99% výhody oproti konzolím, většina PC her totiž může jet na 60FPS ve FULL HD 1080p či dokonce ve 4K Ultra HD. Konzole současné generace na to nemají, buď máte náhodou 60FPS nebo alespoň FULL HD. To samé platí u Battlefield 1. DICE by radši 60FPS.
Pondělí - 27.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
V tyto dny probíhá uzavřený ALPHA test, moc lidí se do něj nepodívá, naštěstí jsou tam alespoň tací, kteří natočený alespoň nějakou tu cennou minutu. Z těch všech záběrů se dokonce dozvíme, jaké novinky si pro nás DICE oproti minulému dílu připravili.
Pondělí - 27.6. 2016        Autor: PR        Číst a komentovat
spite_acer-nitro-pr.jpg
Kolegové studenti, nudí vás učení a chtěli byste se čas od času (alespoň každý den) odreagovat u pořádné hry. Že má váš stařík problém rozchodit byť jen bulánky? Pořiďte si ideálního společníka k učení, na kterém rozjedete většinu nových her na vynikající detaily!
Pondělí - 27.6. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Daredevil.png
Pokud jste fanoušky Marvelovských hrdinů, určitě znáte Daredevila. Ten se měl objevit také ve videoherním provedení. Celá hra ale měla vyjít už v roce 2002 na PlayStation 2, odehrávat se měla klasicky v USA z pohledu třetí osoby v otevřeném světě. Podívejte, o co jsme před lety přišli.
Pondělí - 27.6. 2016      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
PlayStation Blog přišel s velkou zajímavostí. Stejně, jako v případě stealth akce Dishonored 2, tak i ve Watch Dogs nebudeme muset zabít jediného člověka za celou dobu hraní. Takže pokud nechcete být vrah, budete muset maximálně využívat hackerské a stealth schopnosti.
Neděle - 26.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Here They Lie.png
Na konferenci E3 2016 během vystoupení Sony se objevil zajímavý horor Here They Lie exkluzivně pro PlayStation 4 a možností připojit si PlayStation VR. O hře jsme se zatím nic moc nedozvěděli, každopádně takhle brzo jsme gameplay nečekali.
Neděle - 26.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že se podařil vytvořit program na PC, který dokázal předejít ochranu Oculus Rift a jeho exkluzivní hry jste si tak mohli zahrát i na konkurenčním HTC: Vive. To s dalším patchem už ale nešlo, po dalším patchi to už ale opět lze.
Neděle - 26.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Spider Man.png
Oznámení Spider-Mana během E3 2016 konference Sony vzbudilo v hráčích nadšení, když jsme se ale dozvěděli, že má jít o exkluzivitu, přišlo zklamání - ještě ke všemu, když tvůrci z Insomniac studia potvrdili, že trailer nabídl in-game záběry. Čtěte dále.
Neděle - 26.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
American Truck Simulator.png
Pokud vlastníte American Truck Simulator, tak pro Vás máme skvělé zprávy, tvůrci z SCS Software studia oznámili, že díky skvělému prodeji hry mají dostatek financí na to, aby mohli například zvětšit mapu a to se určitě u takové hry ocení. V článku už mapa se změnami.
Sobota - 25.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dead Rising 4.png
Už jsme se bály, že horké dny o víkendu nic z herní branže nenabídnou, nakonec jsme se zklamání nedočkali. Někdo se postaral o další únik z rubačky Dead Rising 4, která vyjde už letos na Vánoce pro Xbox One a Windows 10. 
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one