Články

Čtvrtek - 1.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Echo.png
Nové studia ULTRA ULTRA, převážně složeno z vývojářů série HITMAN nám představilo svou novou adventuru Echo už před několika měsíci. Nějak jsme však nevěděli, co si pod hrou, trailerem a obrázky představit. Nyní to však dostatečně vysvětlí nový gameplay trailer.
Čtvrtek - 1.9. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
bf1 hacked.png
Pokud hrajete aktivně betu už od včera, možná jste si všimli neustále padajících serverů, popřípadě vůbec nefungujících. Hráči si samozřemě stěžovali na oficiálním fóru, za problém však nemohlo EA, ale hackeři ze skupiny PoodleCorp, kteří už klasicky přišli s DDoS útoky.
Čtvrtek - 1.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.png
Rising Storm 2: Vietnam byl oznámen před více než rokem na E3 2015, kde jsme mohli vidět trailer, který zaujal. Začátkem letoška vyšel první gameplay, který je ale smazán. Od té doby jsme o hře téměř neslyšeli. Dnes ale konečně přišlo něco nového, gameplay, screeny a info.
Čtvrtek - 1.9. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Postal 2.png
Postal 2 je venku více než 13 let, přesto se najdou tací, kteří hru stále hrají. I díky těmto lidem se přišlo na novou věc, kterou tvůrci zpřístupnili "tajně" ve hře. Jde o novou místnost s cedulkou "Reopening June 2016". Co by to mohlo znamenat? Podívejte se na video.
Čtvrtek - 1.9. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
EVE Online.png
Vesmírný simulator EVE Online po dlouhých 13 letech od svého vydání, již přejde na model free-to-play, dnes to oficiálně oznámili tvůrci. Proč k těmto krokům došlo nevíme, každopádně ve hře prý stále ještě najdeme statisíce aktivních hráčů. Kdy přesně dojde k F2P, v článku.
Čtvrtek - 1.9. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PS PLUS.png
Sony oficiálně oznámilo, jaké hry nabídne hráčům využívající službu PlayStation Plus. Pokud si tuto službu platíte, dostatene už přibližně 6.9. 2016 tyto parádní hry. Pro hráče PlayStation 4 si Sony připravilo například Lords of the Fallen, zatím co na PlayStation 3, Journey. 
Středa - 31.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FIFA 17.png
HW požadavky pro fotbalový simulator FIFA 17 od EA. Hra vychází 29.9. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Úterý - 30.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Garn Turismo Sport.png
Sony právě informovalo, že závodní simulator Gran Turismo: Sport bylo odloženo na rok 2017. Původní datum byl však naplánován už na 19.11. 2016. A proč že hru odložili? Klasika, stejně jako vždy se tvůrci nechali slyšet, že hra potřebuje doladit, nás však napadlo, nemá problém s VR?
Úterý - 30.8. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Frostpunk.png
Pamatujete na skvělou akční survival hru This War of Mine od tvůrců 11 bit studia? Vyšla v roce 2014 a šla trochu jinou cestou, než jiné survival hry a vyplatilo se to. Nyní oznámili další survival hru, jmenuje se Frostpunk a půjde podobným stylem jako její předchůdce.
Úterý - 30.8. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Forza Horizon 3.png
HW požadavky pro závodní hru Forza Horizon 3 od Microsoftu. Hra vychází 29.9. 2016 pro Windows 10, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na poměry roku 2016.
Úterý - 30.8. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hot Lava.png
Jednou za čas se objeví hra,která je opravdu úplně jiná než ty ostatní, řeč je dnes o novince Hot Lava od tvůrců Don't Strave. V téhle hře se ujmem hlavní postavy, která ovládá "parkour", zkrátka, v Hot Lava nesmíte došlápnout na zem, více detailů v článku.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one