Koupit v obchodě JRC.cz

Články

Sobota - 24.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus.png
Vývojářský celej Crytek za poslední dny udělal několik rázných změn. Mezi ty patří například uzavření hned pěti studií Crytek ve světě. Další změnou je původně PS VR titul Robinson: The Journey, který dnes tvůrci oznámili na PC, konkrétně na Oculus Rift.
Sobota - 24.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
star citizen.jpg
Co může být horšího, než nekonečné čekání na hodně očekávanou hru, která po letech vývoje oznámí, že mění engine hry. Naštěstí jde pouze o menší "upgrade" nebo jak to říct, hra nyní běžela na CryEngine, přesouvá se na Lumberyard od Amazonu. Vliv na délku vývoje to snad nemá.
Sobota - 24.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
gta.png
Že je GTA: Online stále populární dokazuje také bohatá vývojářská podpora, která měsíc co měsíc přináší spousty novinek. Tou poslední je už klasicky zasněžené Los Santos s možností koulovat se. Nás však letos zajímaly bonusy a dárek v podobě super rychlého auta. 
Sobota - 24.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Vampyr.png
Je to téměř rok, co tvůrci úspěšné adventury Life is Strange oznámili hororové RPG Vampyr, která nás vezme do dávného Londýna. První gameplay záběry nevypadaly vůbec dobře, to se však v průběhu vývoje změnilo, poslední (tento) příběhový trailer vypadá skvěle, co myslíte?
Pátek - 23.12. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam.png
Zatím co se první den slev na Steamu moc nepředvedl a spíše zklamal, druhý už je o něčem jiném. Od dnešního večera můžete dostat mega slevu na Deus Ex: Mankind Divided, Mafia 3, Alien: Isolation, strategii Europad Universalis IV nebo Sleeping Dogs: Definitive Edition.
Pátek - 23.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Kingdom Come Deliverance.jpg
Kingdom Come: Deliverance se pomalu blíží svému vydání, Warhorse Studios nás poslední týdny svými informacemi jen těší. Líbí se nám i téměř hodina hraní, která ukazuje úplný začátek hry. Tady jsou oficiálně gameplay záběry z první mise. O misi si povíme detaily.
Pátek - 23.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GRID.png
Zdá se, že letošní rok je plný darovaných her, od začátku roku se rozdalo spousty zajímavých her, mezi které patřilo například Assassin's Creed 3, The Crew nebo Far Cry 3: Blood Dragon, Codemasters nyní darují prostřednictvím Humble Bundle, máte na to ale jen 24 hodin.
Čtvrtek - 22.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
down.png
Dnes už jsme Vám přinesli článek, který detailně ukázal přehled těch nejlepších her roku 2016. Nesmíme však zapomenout ani na horší hry, které byly dost očekávané, svůj potencial však nesplnily a zklamaly. Tady jich pár je, některé Vás možná překvapí.
Čtvrtek - 22.12. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
STEEP.png
Konec zimy je ve znamení velkých slev na veškeré zboží, které se týká i herního průmyslu. Nejlepší slevy jsou samozřejmě kolem Vánoc. Dnes spustil slevy jak Steam, Origin, tak Uplay. Pojďme se podívat na ty nejlepší slevy, první den toho teda moc extra nenabídl.
Čtvrtek - 22.12. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
SPITE mass.png
Stejně jako každý rok je dobré poohlédnout se zatím, co se za uplynulý rok stalo. S velkým překvapením Vám musím říct, že rok co rok je stále více her, které dostaly celosvětové nebo u nás ohodnocení 9 z 10 a více. Letos jich bylo rovnou deset, podívejte, jaké to byly.
Středa - 21.12. 2016            Autor: PR           Číst a komentovat
spite_acer-predator-17-g9-793.jpg
Dobrý herní notebook tvoří mnohem víc než jen součet výkonu procesoru a grafické karty. Většinou jde o důležité vlastnosti, které na první pohled neuvidíte. Predator 17 kombinuje skvěle provedený herní stroj s novou grafikou GeForce GTX 1070. 
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one