Články

Středa - 26.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
evolve.png
Evolve je přibližně rok a půl venku, hra měla konkurovat největším AAA hrám ze stejné kategorie. To se ale nepodařilo a tak se tvůrci z Turtle Rock studia rozhodli, že hru přetáhnou do free-to-play na PC. Jenže, jak se zdá, nepomohlo to. Oficiální podpora hry tak končí, co bude dál?
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
XZONE cz.png
Nakupovali jste někdy přes český herní obchod Xzone.cz? Potom jste se museli pravděpodobně zaregistrovat. Stránka tak měla váš email i heslo, jak to ale vypadá, dost špatně zabezpečený. Hackeři podle všeho nechtějí Vás účet na Xzone, ale Váš osobní email. Změňte si tak co nejdříve hesla.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GTA Online.png
GTA: Online je tu s námi už dlouhé tři roky od svého uvedení k provozu. Má se stále větší oblibě, hraje stále více hráčů, přesto jste si možná už řekli, není taková mapa na takovou dobu prostě malá? Je. A Rockstar Games stím prý hodlají něco dělat. V DLC přidají další města.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Emergency 2017.png
Emergency série vychází prakticky už několik let každý rok. Vždy toho samozřemě nabídne více, graficky to také vypadá "dobře". Letošní díl nás však překvapil asi ze všech nejvíce. Má hodně povedenou grafickou stránku. Jinak hru asi už netřeba představovat.
Středa - 26.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Claw Hunter.png
Začátkem října oznámilo české indie studio slibně vypadající online hru Claw Hunter, kde se střetneme s dinosaury a dalšími desítky realných hráčů. První záběry byly úžasné a to včetně informací o hře. Dnes tu máme exkluzivně další gameplay záběry.  
Středa - 26.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Steep.png
Nová akční hra s extrémními sporty od Ubisoftu už brzy spustí BETA verzi. Její záběry už nyní můžete vidět v novém gameplay traileru, který neukáže nic nového, jen připomene, že jde o zcela otevřený online svět v Alpách. Do bety se dokonce můžete zapojit i vy.
Středa - 26.10. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rhe.png
V roce 2014 byla oznámena exkluzivní PlayStation 4 hra The Tomorrow Children (děti zítřka). Mělo jít o větší trhák, který se ale dvakrát zrovna nepovedl. Hra nakonec vyšla až před měsícem, přičemž už nyní přechází do free-to-play. Vypadá to, že hra bude horší, než to původně vypadalo.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GTA.png
Halloween začíná už za několik málo dní a jak známe světové herní vývojáře, nemůžou se tohoto svátku nabažit a tak přidávají nové obsah a dělají halloweenské akce. Chybět nebude nový mód, spousty nový i známých vozidel, ale také pozor, jedna totálně našlapaná mašina Vortex.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Overwatch.png
Zdá se, že poslední nová značka Blizzardu se chytla naprosto parádně, ne jen že ji hraje milióny hráčů v jeden moment nebo že všechny DLC obsah navíc bude zdarma, hra dokonce dostane vlastní profesionální e-sport ligu. Prozradil to sám vydavatel Activision.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dishonored 2.png
Dishonored 2 vychází už za necelý měsíc, nemůžou tak chybět další návnady, tentokrát Bethesda nabídla parádní cinematic trailer. Ten už vyšel před pár dny. Dnes jste nás však upozornili na Žatecký deník, který přinesl hodně zajímavé zprávy, filmeček se natáček v Čechách.
Úterý - 25.10. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RE7.png
Vývojáři vůbec po prvé od oznámené hry z E3 2016 ukázali střelbu nebo možnost, jak se vyléčit. Zdá se, že Resident Evil 7 se opravdu vrací ke kořenům. Podívejte na další dva hodně povedené teaser trailery, které dokážou vyděsit. Nový kandidát na horor roku 2016?
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one