Články

Středa - 3.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlegrounds.jpg
Skvělých první pár týdnů má za sebou indie studio Bluehole, které nedavno vydalo battle-royal hru PlayersUnknown's Battlegrounds. Ta ještě před týdnem slavila první milión prodaných kopií. Teď už jsou to dva a to ji stále najdeme v early access v beta verzi.
Středa - 3.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
S velkým překvapením se dnes objevil jeden z tvůrců (kreativní ředitel), když oznámil, že letošní očekávané Call of Duty: WW II nedostane klasické cutscény a bude se inspirovat hrami jako FireWatch nebo Gone Home, což jsou malé indie hry.
Úterý - 2.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Darksiders 3.jpg
Bez jakéhokoliv náznaku právě THQ Nordic oznámili tolik očekávaný třetí díl Darksiders, na kterém pracuje studio Gunfire, které se skládá z původních vývojářů dílů Darksiders. Oznámení samozřejmě odhalilo screeny, trailer nebo datum vydání a platformy.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Code Vein.jpg
Bandai Namco minulý měsíc představilo svoji novou hardcore RPG hru Code Vein, u které prozradili pár základních detailů a ukázali první obrázky. My jsme však netrpělivě čekali na první trailer a ten přichází právě nyní. Mrkněte do článku.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS5.jpg
Už v polovině roku 2016 jsme po prvé mluvili o další generaci PlayStationu, tedy v pořádí již páté. V tu dobu se ale pouze spekulovalo, že PS5 by mohlo vyjít v roce 2018, což si myslel uznávaný analytik. Teď to tvrdí i známí leaker, který jako první mluvil o PS4 Pro.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Duty 4 Modern Warfare.png
Remasterovaná edice oblíbeného Call of Duty 4: Modern Warfare šla až do teď koupit pouze v předraženém balíčku COD: Infinite Warfare a ne jinak. To by se však mohlo už za 2 měsíce změnit, alespoň to říká Americký obchod GameFly. Známe i možný datum vydání.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Claw Hunter.png
O české adventuře Claw Hunter už jste pravděpodobně slyšeli. Posledně jsme psali o zahájení KickStarterové kampaně, kde tvůrci bohužel nepochodili. Každopádně se na hře pracuje dál a jako vůbec první marketingový tah je tu. Můžete si vyzkoušet pre-alpha verzi 0.02. 
Pondělí - 1.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Babiš.jpg
29.4. 2017 byl svátečním dnem mladých ne jen YouTuberů. Už třetí ročník úspěšné akce, která začne ne jen v Praze se stala jakousi komunitou pro generaci "Z". Ani letos zde nechybělo občerstvení, stánky, kapely a nejoblíbenější YouTubeři nebo stánky, kde jste si prostě zapařili hry.
Pondělí - 1.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Lara Croft.jpg
Pokud Vás poslední dva díly Tomb Raideru s mladičkou Larou bavily, potom se máte opět na co těšit. Že bude další díl je prakticky jisté, prodeje jsou skvělé, to samé hodnocení her. Otázkou však bylo, kdy by další díl mohl vyjít. To už můžeme odhadovat, nový díl totiž oznámí už letos.
Pondělí - 1.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Rising Storm 2 Vietnam.jpg
HW požadavky pro akční FPS Rising Storm 2: Vietnam od Tripwire. Hra vychází v červnu 2017 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku, Vám jako vždy prozradíme, že nároky hry jsou nízké na poměry roku 2017.
Neděle - 30.4. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
PS4.png
Společnost Sony právě oznámila své zisky a ztráty, když se podíváme na celkové příjmy, Sony ztrácí a za posledních pár měsíců rovnou o 50%, což je obrovská ztráta. Každopádně si za to úplně tak nemůže Sony. Prodeje PlayStation 4 se ale opět navýšily a to na 60M prodaných kusů.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one