Články

Neděle - 15.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Sherlock Holmese The Devil's Daughter.png
Teprve před měsícem jsme mohli vidět vůbec první záběry ze hry, kdy jsme se mrknuli do starého Londýna v 17 minutách. Dnes tu máme dalších 11 minut oficiálně od PlayStation channelu. Po těchto 11 minutách si můžete udělat finální názor na hru, vychází už 10.6. 2016.
Sobota - 14.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Spark.png
Po ukončení podpory a vývoje Fable: Legends od Lionhead studia přichází další rána, Microsoft zavírá další studio a tím o online projekt, Project Spark. Hra před několika měsíci vešla do modelu free-to-play, dnes už má definitivně naplánovaný konec serverů.
Sobota - 14.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Call of Cthulhu.png
RPG psychologický stealth horor Call of Cthulhu se po delší době ukazuje na dalších obrázcích, i tentokrát máme pouze 2 screenshoty bez nějakých extra nových informací. Každopádně i těch pár nových screenů dokazuje skvělou hororovou atmosféru.
Pátek - 13.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
battlefield 1.png
EA dnes oficiálně oznámili, že Battlefield 1 bude obsahovat mikrotransakce. Tuhle zprávu určitě nikdo nevidí rád, ve zprávě se však píše ujištění, mikrotransakce určitě ze hry neudělají pay-to-win. Peníze můžete ve hře jak vydělat, tak samozřejmě utratit. Čtěte dále.
Pátek - 13.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Black Ops 3.png
Podobně jako každý víkend, tak i tentokrát si pro nás Steam připravil dáreček v podobě hry zdarma. Tento víkend vetně pátku si můžeme vyzkoušet taktickou akci ARMA 3 nebo Call of Duty: Black Ops 3 zcela zdarma. Hrát můžete až do pondělí ráno, více info v článku.
Pátek - 13.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Fable Legends.png
Fable sérii asi netřeba představovat nebo dlouze komentovat, všichni ji dobře známe, ať už jsme si zkusili nějaký díl nebo ho jen viděli, víme oč jde. Na povrch se nyní dostaly informace, za které Microsoft asi nebude rád. Právě Microsoft mohl za krach tvůrců Lionhead studia.
Pátek - 13.5. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft dnes v tiskové zprávě prozradili, že do Března 2017 vydají 5 velkých AAA her. Vypadá to, že některé z nich ještě čekají na své oznámení. Máme tip pouze na 4 velké hry. A co vy, pomůžete nám odhalit tu jednu? Komentujte v článku.
Čtvrtek - 12.5. 2016           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Star Wars strategie.png
Nikdo neví od koho by to mohlo být, nikdo neví název hry, přesto se na internet dostalo video z neoznámené strategie ve slušné kvalitě 1080p. Uniko pár informací, do toho se zapletly spekulace, mohlo jít o hru od Maxis, tvůrců The Sims?
Čtvrtek - 12.5. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
A je to konečně tady, slibovaný trailer je venku a my máme opravdu husí kůži, vypadá naprosto skvěle. Zdá se, že Michaelovi Fassbenderovi tahle role opravdu sedla. Nebudeme to zbytečně okecávat, podívejte se sami na první trailer k filmu Assassin's Creed.
Středa - 11.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Civilization VI.png
Oblíbená série Civilization očividně nekončí, 2K Games dnes oznámili již šestý díl. Ten nás už nezavede do sci-fi budoucnosti jako minulý díl, tvůrci se vrací zpět k tomu, co hráči chtějí. V Civilization VI se podíváme do každého kouta světa po všechny různé věky.
Středa - 11.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
Homefront: The Revolution je skoro za dveřmi, vychází už za přibližně týden a my nyní máme možnost nakouknout, jak hra vlastně začíná, jak vypadá a tak dále. Záběry bohužel ale nejsou moc kvalitní a můžou se v nich objevit spojlery, tak pozor na to.
Středa - 11.5. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
prey 2.jpg
Pamatujete na tolik žádanou, přesto zrušenou hru Prey 2 hru? Tak právě jeho "nástupce" by mohla Bethesda na letošním E3 2016 oznámit. Alespoň to říkají spekulace anonymního uživatele na Redditu. Co by jste řekli na novou Prey hru? My určitě palec nahoru, jen aby to neskončilo ale jako dvojika.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one