Loading

Články

Středa - 23.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Hobo.png
Včera jsme Vám psali o nové České survival RPG hře Hobo: Tough Life, kde se vžijete do těla bezdomovce v Pražských ulicích. Přinesli jsme Vám základní informace o hře a několik obrázků ze hry. Dnes je tu slibovaný gameplay trailer, hra se také objevila na Steam Greenlight.
Úterý - 22.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
Rise of the Tomb Raider měl slíbených několik dodatečných DLC. Jedním z nich je dnes oznámený Cold Darkness Awakened, který přinese novou zbraň, oblek pro Laru nebo hordy nakažených nepřátel a zvěře. DLC vychází už za několik dnů.
Úterý - 22.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
metro.jpg
Oblíbená značka Metro 2033 je mezi námi už dlouhé roky v knižním vydání, my ji však většinou známe spíše jako videoherní značku. Aby toho nebylo málo, autor knihy oznámil, že dohlíží na začátek natáčení celovečerního filmu Metro 2033. Těšíte se?
Úterý - 22.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
Nová značka Blizzardu Overwatch se pomalu blíží svému vydání. Čas nám může zkrátit nový, dost dobře vypadající trailer a blíží se otevřená beta verze. Nový, sedmi minutový animák se už klasicky opravdu povedl. 
Pondělí - 21.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Speed Elixir.png
V průběhu dneška došlo na velmi zajímavé oznámení, studio Electro Phantom Games oznámilo arkádové závody Speed Elixir, které by měly být konkurenty například Need for Speed a dalších AAA her, tvrdí sami tvůrci. Pojďte se podívat na základní info, screeny a trailer.
Pondělí - 21.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
BioWare.png
Tak tohle se často nestává. BioWare se před několika dny objevilo na Game Developer Con. 2016 (GDC 2016), kde vývojáři týmu nosili tričko s potiskem, nikoho však nenapadlo, že potisk je teaser na novou, neoznámenou hru. Informoval o tom sám McNally z BioWare.
Pondělí - 21.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
SuperMan.png
Hra Superman zkrátka asi nikdy nevyjde. Zrušených jich bylo snad tucet. Mezi ně dnes už bohužel patří také připravovaná, ovšem nedokončená konzolovka Superman. Studio i vydavatesltví skončilo a sním i vývoj hry. Podívejte na uniklá videa ze hry.
Pondělí - 21.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Hobo.png
České videoherní studio T4J a Moravia Tales pracují na RPG survival hře, kde se stanete bezdomovcem. Těžký život si prožijeme v českých ulicích, které budou pouze pro hardcore hráče. Pojďte se společně s námi podívat na první informace o hře a na první screeny alpha verze.
Neděle - 20.3. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
GDC.png
Velký Game Developer Conference 2016 právě končí, byl ve velkém znamení virtuální reality, která je podle mnohých budoucností her. Své ukázalo Sony, AMD nebo HTC: Vive. Pojďme se ale podívat na to nejlepší, co se za těch pár dní událo.
Sobota - 19.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
GRUX Paragon.png
HW požadavky pro akční MOBA hru Paragon.  Hra vychází koncem roku 2016 pro PC a PS4, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Sobota - 19.3. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
AMD.png
VR týden stále nekončí, společnost AMD oznámila vlastní VR zařízení. Headset byl oznámen na právě probíhajícím GDC 2016. Jmenují se Sulon Q a my máme první informace o tomto zařízení včetně propagujícího videa.
Pátek - 18.3. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
The Division.png
The Division je mezi námi už necelé dva týdny, mezi tím vyšel pouze jeden update, který sice vyřešil několik chyb, ne však drtivou většinu, na které se přichází až za poslední dny. Nebudou se však pouze opravovat věci, Ubisoft přidá další obsah zdarma.
DOPORUČENÉ
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
 
 
 
 
 
Rockstar oznámil PC verzi Red Dead Redemption 2
Sobota — 5.10. 2019
 
 
 
 

Nových 5 minut z
The Last of Us 2

Čtvrtek — 26.9. 2019
 
 


 
Rockstar Games rozdává GTA: San Andreas
Středa — 18.8. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one