Články

Neděle - 9.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Warframe.jpg
Free-to-play akce Warframe se opět rozšiřuje, tvůrci mají očividně ještě spousty plánů, nyní však vyzkoušejí něco, co jim bylo až do dnes cizím. V nejnovější aktualizaci se totiž dočkáme nové mapy, která nabídne otevřený "svět". Ta přijde spolu s expanzí Plains of Eidolon. 
Sobota - 8.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell              Číst a komentovat
Suvarium.jpg
Free-to-play akce Survarium, která si až do vydání hrála na duchovního nástupce populární série STALKER se možná pomalu probouzí. Zatím co poslední dva roky nestály za moc nic, teď se tvůrci konečně trochu ukázali. Vyšla první singleplayerová mise a nové animace.
Sobota - 8.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Ryse Son of Rome.jpg
A máme pro Vás další skvělý dáreček! Tedy ne přímo my, ale zahraniční eshop GameSessions společně se společností AMD, kteří nabízejí teprve pár let starý, super RPG titul Ryse: Son of Rome od Cryteku. A pokud si hru přidáte a vyzkoušíte, zůstane Vám už navždy.
Pátek - 7.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
middle.png
Steam si pro nás připravil další skvělý dáreček, sice jen na víkend, ale proč si nevyzkoušet prakticky více než 50 hodinový trial parádního Middle-earth: Shadow of Mordor z roku 2014, který dostal recenze jako Velmi kladné. Připravte se na vydání druhého dílu, který dorazí už 10.10. 2017.
Pátek - 7.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Items2.jpg
Po posledním updatu se pár lidí začalo hrabat v souborech, které ve hře nikdy dříve nebyly. Podařilo se díky nim zjistit, že do hry v nejbližší době dorazí hned 50 nových itemů. Mezi ty patří například nové kšiltovky, batohy, kalhoty, vesty nebo dokonce věci pro občerstvení, jablka.
Pátek - 7.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
Zahraniční obchod s hrami, GAME.co.uk se dostal k oficiální vývojářské demo verzi, kterou zaznamenal ve 20 minutovém gameplay videu. Vše se podařilo nahrát na Xbox One X, záběry jsou ve 4K při 60FPS. Video Vám ukáže nejhlavnější prvky hry, jako potápění, boj nebo zmapování prostředí.
Čtvrtek - 6.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
O Playerunknown's Battlegrounds teď píšeme celkem pravidelně, a aby ne, hra si za poslední týdny nasbírala milióny hráčů a stala se jednou z nejhranějších her a to je teprve v early access. Tentokrát píšeme jednu z nejlepších zpráv, které prozatím vyšly. PUBG vyjde 100% ještě letos.
Čtvrtek - 6.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
SW.jpg
Zahraniční obchod GOG.com právě nabízí první díl akčního Shadow of Warrior z roku 1997 zcela zdarma. Jak dlouho akce potrvá nevíme, takže uděláte nejlépe, když si pošpíšíte a hru si aktivujete, jde o kompletní edici, kde je celá základní hra včetně soundtracku.
Čtvrtek - 6.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
HL3.jpg
Dámy a pánové, Valve vydá něco, co dostane číslovku "3". Zdá se to neuvěřitelné, ale něco se děje, jde přesněji o vydání komiksové kapitoly 3 Half Life od autorů Michael Pelletier a Ross Joseph Gardner, kteří u kapitol 1 a 2 dostali opravdu vysoké recenze. Nakopne to i samotné Valve?
Středa - 5.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell              Číst a komentovat
AC.jpg
Po nedavném oznámení Netflixe a pracích na seriálu podle herní Castelvanie tu je další zajímavé oznámení. Netflix to právě oznámil skrze tiskové zprávy, právě vzniká animovaný seriál Assassin's Creed, přičemž na vše bude dohlížet velmi z blízka i samotný Ubisoft.
Středa - 5.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
CI Games po hodně nevydařeném vydání Sniper: Ghost Warrior 3 propustilo spousty vývojářů a na pravděpodobně poslední větší hře, Lords of the Fallen 2 pracuje pouze malá hrstka vývojářů. Hra byla oznámena už v roce 2014, od té doby se k nám nedostala jediná informace.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one