Články

Čtvrtek - 12.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
dying light.png
Updaty pro Dying Light ještě neskončily, říká studio Techland, prý se máme v nejbližší době dočkat updatu, který toho přinese hodně a bude samozřejmě zdarma. A co přesně nabídne? Například obtížnost, která si myslím je už takhle někdy celkem těžká, více v článku.
Pondělí - 9.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
bioware.png
V polovině roku 2014 herní svět informovalo EA s BioWare, podle jejich slov pracovali na naprosto revoluční hře, kterou nejprve předsravily třemi mysterizoními teasery, ty vypadaly filmově až moc skvěle. Později se však mluvilo o zrušení hry, teď už to vypadá, že to je oficiálně ukončené.
Pátek - 6.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
MKX.png
HW požadavky pro akční bojovku hry Mortal Kombat: X. Hra vychází 4.4. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pátek - 6.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
survarium.png
To, že free-to-play střílečka Survarium od tvůrců STALKERA bude mít také singleplayer víme už snad od samotného začátku. Nikdy se o něm ale pořádně nemluvilo, tedy až do dnes. Vostok Games se konečně rozpovídali, jak singleplayer bude vypadat a co nás všechno čeká.
Pátek - 6.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
acr2.png
HW požadavky pro akční TPS hru Assassin's Creed: Rogue. Hra vychází 10.3.. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na dnešní poměry.
Pátek - 6.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
acr.png
Že se Assassin's Creed: Rogue dostane i na platformu PC bylo jasné už nějaký ten měsíc, otázkou stále bylo pouze datum vydání a hw požadavky. V tuhle chvíli už víme jak datum vydání, tak minimální hw požadavky, ty doporučené Ubisoft asi radši doplní později.
Středa - 4.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
tomb raider.png
Na nějaké nové informace ohledně připravovaného Tomb Raideru čekáme poměrně dost dlouho. Zatím jsme mohli vidět pouze jeden jediný trailer a to už v polovině roku 2014 na E3. Teď ale konečně přicházejí oficiální screeny a artworky, které exkluzivně přinesl zahraniční herní magazín.
Úterý - 3.2. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
GTA VI.png
To, že se dočkáme dalšího dílu Grand Theft Auto za pár let je vcelku jasné. Každopádně si na něj dlouhou dobu počkáme, přeci jen taková hra zabere roky výroby a hlavně, ještě nevyšla ani PC verze GTA V. V Rockstar Games už ale přemýšlejí, jaký udělají další díl a už mají i dost plánů.
Úterý - 3.2. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
treyarch.png
Treyarch studio je známé především svými díly Call of Duty, jenže včera na svůj Twitter napsali příspěvek, kde informují o tom, že brzy oznámí svou novou hru, Call of Duty by to ale být nemělo, letos i další rok by měl Call of Duty tvořit někdo jiný.
Neděle - 1.2. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
gtav.png
Tyhle galerie nás opravdu baví, máme rádi, když se herní vývojáři snaží co nejvíce napodobit místa, která opravdu existují. Tentokrát se podíváme do Los Angeles a Los Santos. Rockstar Games napodobili hodně budov, parků, hotelů a další, mrkněte se, v článku bohatá galerie.
Neděle - 1.2. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
mass effect 4.png
Z BioWare přicházejí další informace ohledně pokračování Mass Effectu. Dozvěděli jsme se například, na jaké platformy vyjde a v článku naleznete také vůbec první video, které obsahuje artworky, screeny a gameplay vozidla Mako, kterým budem prozkoumávat svět.
Sobota - 31.1. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
b h.png
HW požadavky pro akční FPS hru Battlefield: Hardline. Hra vychází 17.3.. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Pátek - 30.1. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
star wars battlefront.png
Dlouhé měsíce jsme zase nic neslyšeli o připravovaném díle EA s DICE o STAR WARS: Battlefront. Ono vlastně celkově toho zatím mco nevíme, každopádně teď konečně přichází nějaký ten oficiální obrázek a několik maličko informací o hře.
Pátek - 29.1. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
battlefield hardline.png
O připravované poslední BETA verzi Battlefieldu nás EA s Visceral Games informovali už 8.1. 2015, od té doby zatím nic, až konečně dnes. Teď už víme, kdy otevřený test bude k dispozici všem, kteří si ji budou chtít zkusit. EA také sepsali několik informací, co BETA nabídne.
Čtvrtek - 29.1. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
me.png
HW požadavky pro simulator hry Medieval Engineers. Hra vychází 19.2. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na dnešní poměry.
Čtvrtek - 29.1. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
grow home.png
HW požadavky pro adventuru hru Grow Home. Hra vychází 4.2. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou nízké na dnešní poměry.
Čtvrtek - 29.1. 2015       Auto. Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
me.png
Před několika týdny tvůrci Space Engineers oznámili nový simlutor stejné kategorie, jen ve středověku, kde budem stavět hrady, velkých pozemků nebo armád. Otázkou znělo, kdy plánují Early Access verzi vydat, když je jejich Space Engineers stále také v předběžném přístupu. Teď už datum známe.
Pondělí - 26.1. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
Lucius 2.png
Je to už dva roky, co vyšel první díl Lucius, v něm jste měli zajímavé úkoly, kde jsme hráli za malého kluka - syna ďábla a naším úkolem bylo brutálně popravit celou rodinu. Očekávají bylo velké, výsledek ale tak dobrý nebyl. Polepší se tvůrci s druhým dílem?
Neděle - 25.1. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
COD WAW 2.png
V červenci minulého roku jsme Vás informovali, že by pravděpodobně mohlo dorazit pokračování, neboli druhý díl Call of Duty: World at War 2. Tahle informace se objevila na stránkách Amazonu, který ji uváděl na Xbox One, dnes ale přišlo něco nového, Anonymous Protection oznámili pokračování.
Pátek - 23.1. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
The Sims 4.png
EA prostřednictvím Originu nabízí další skvělou nabídku. Po Theme Hospital, které Vám zůstane na pořád je tu další velkorysá nabídka z celkem ještě nového dílu The Sims 4, které můžete hrát po dobu 48 hodin úplně zdarma, EA to tak kompenzuje místo demo verze.
   
BLACK BIG.png
 
 
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one