Články

Čtvrtek - 22.6. 2017            Autor: PR              Číst a komentovat
spite_steelseries-arctis5-pr.jpg
Dlouho jsem přemýšlel nad nadpisem této uživatelské recenze, nakonec jsem zvolil nejneutrálnější variantu. Na mysl mi totiž přicházela označení jako „svatý grál mezi sluchátky“ nebo „jednoduše boží headset“. 
Středa - 21.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
bf1.jpg
Do Battlefield 1 se blíží další velké DLC, které s seboz přinese Lupkovský průsmyk, kde se za první světové války bojovalo především během tvrdých mrazů v letech 1914 až 1915. Nejvíce se bojovalo okolo lupkovského tunelu, nyní je z něj velký památník.
Úterý - 21.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Pokud Vám nestačil krátký trailer z dodatečného obsahu pro Uncharted 4, tak tady máte rovnou deseti minutové vývojářské demo, které tvůrci ukázali pouze vybraným osobám ještě na E3 2017. Popravdě, strašně připomíná nejnovější Tomb Raidery.
Úterý - 21.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Spider-man VR.jpg
Všichni fanoušci určitě vědí, že se do kin blíží další film Spider-man nebo na PS4 parádní exkluzivita od Insomniac studia. Právě ale byla oznámena další hra, tentokrát VR, která doprovodí filmovou adaptaci Homecoming, jako VR experience. V článku trailer a info.
Úterý - 21.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
HITMAN.jpg
Poslední díl HITMANa byl bohužel rozdělen na epizody, dle slov tvůrců z důvodu malého rozpočtu, který Square Enix připravilo. Ač nakonec Hitman nedopadl špatně, neprodával se dobře a možná to je důvod, proč už IO, jako indie studio nabízí první epizodu zdarma.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Po traileru z čerstvě oznámené hororovky The Evil Within 2 tu máme konečně gameplay záběry. Nejsou nic moc, ale alespoň to. Někomu se podařili nahrát na mobil počas konference E3 2017, kde si to zkrátka Bethesda neuhlídala. Každopádně si radši pospěšte, než videa zmizí.
Úterý - 20.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ATARI.png
Společnost Atari ožívá, po 24 letech od vydání poslední herní konzole právě oznámili práce na nové konzoli. Detaily si zatím nechali pro sebe, jediné, co se dá veřejně dočíst je fakt, že půjde spíše o sestavený, speciální PC. Teď už jen spekulovat, komu plánují konkurovat.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Anthem byla jedna z nejlépe vypadajících her letošní E3 2017, oznámilo ji EA společně s BioWare, bohužel o ní moc neprozradili, zato ukázali naprosto ohromující gameplay záběry z vývojářské demo verze. Teď, po pár dnech od ukončení konference tu máme ještě dva screeny.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Je to téměř oficiální, po již oznámeném remasteru strategie StarCraft Blizzard plánuje nebo již pravděpodobně nějakou dobu vyvíjí také remastery klenotů jako Diablo 2 nebo Warcraft 3. Vše jde jednoduše vydedukovat z oficiálních stránek, inzerátů práce pro nové vývojáře.
Pondělí - 20.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
BF1.png
Chybějí Vám noční mapy v Battlefield 1? Tak pro Vás máme dobrou zprávu, EA už dnes vydá aktualizaci, která všem majitelům premium passu a prvního rozšíření They Shall Not Pass přinese právě očekávanou Nivelle Nights. V článku už první záběry na tuto nádheru!
Pondělí - 19.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Také Vás překvapil ten krátký trailer a gameplay z E3 2017, který Ubisoft ukázal? Byla to škoda, naštěstí se našli novináři, kteří natočili čtvrt hodiny z vývojářské demo verze. Jediná škoda je horší kvalita videa (zaznamenáno ze streamu) a to, že hru hraje nějakej "ostrostřelec" na gamepadu.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one