Články

Pátek - 23.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PES 18.jpg
Pokud si dobře pamatujete na HW nároky posledních ročníků série Pro Evolution Soccer byly dost nízké, skoro jak pro lepší mobily telefony. To se však s ročníkem 2018 změní, podle oficálních slov Konami bude PC verze tou nejlepší, ze všech platforem a zároveň nejnáročnější.
Pátek - 23.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Beyind.jpg
Trošku nečekaně se po ukončení konference E3 2017 objevily gameplay záběry z vývojářského dema. Demo nám ukázalo obrovský svět a nádherný svět, ve kterém můžeme cestovat kam se nám jen zachce. Vše okomentoval desginér Michel Ancel. Více v článku.
Pátek - 23.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Steam Sale Gabe.png
Steam po dlouhém roce opět spouští oblíbené letní slevy, máte připravené peněženky? První den obvykle za nic moc nestál a přesně tak to bude dnes. Ve slevě najdeme třeba parádní střílečku SuperHot nebo celou sérii Call of Duty či Ghost Recon. Za pár peněz však najdeme i Shadow of Mordor.
Čtvrtek - 22.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
NHL 18.jpg
EA si NHL 18 nechalo na trochu později, zatím co většina her byla už na E3 2017, představení NHL bylo plánované až na dnešek. EA Sports ukázalo prakticky všechno, máme screeny, trailer nebo informace včetně data vydání. PC verzi opět nečekejme.
Čtvrtek - 22.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
AC ORIGINS.jpg
Na internet se dostalo spousty nových screenů ještě z alpha verze a pár střípků informací, které potěší hlavně ty hráče, kteří milují RPG. Na jednom ze screenshotů můžeme vidět také zcela nový a propracovaný RPG inventář. Více už v článku.
Čtvrtek - 22.6. 2017            Autor: PR              Číst a komentovat
spite_steelseries-arctis5-pr.jpg
Dlouho jsem přemýšlel nad nadpisem této uživatelské recenze, nakonec jsem zvolil nejneutrálnější variantu. Na mysl mi totiž přicházela označení jako „svatý grál mezi sluchátky“ nebo „jednoduše boží headset“. 
Středa - 21.6. 2017            Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
bf1.jpg
Do Battlefield 1 se blíží další velké DLC, které s seboz přinese Lupkovský průsmyk, kde se za první světové války bojovalo především během tvrdých mrazů v letech 1914 až 1915. Nejvíce se bojovalo okolo lupkovského tunelu, nyní je z něj velký památník.
Úterý - 21.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Uncharted The Lost Legacy.png
Pokud Vám nestačil krátký trailer z dodatečného obsahu pro Uncharted 4, tak tady máte rovnou deseti minutové vývojářské demo, které tvůrci ukázali pouze vybraným osobám ještě na E3 2017. Popravdě, strašně připomíná nejnovější Tomb Raidery.
Úterý - 21.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Spider-man VR.jpg
Všichni fanoušci určitě vědí, že se do kin blíží další film Spider-man nebo na PS4 parádní exkluzivita od Insomniac studia. Právě ale byla oznámena další hra, tentokrát VR, která doprovodí filmovou adaptaci Homecoming, jako VR experience. V článku trailer a info.
Úterý - 21.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
HITMAN.jpg
Poslední díl HITMANa byl bohužel rozdělen na epizody, dle slov tvůrců z důvodu malého rozpočtu, který Square Enix připravilo. Ač nakonec Hitman nedopadl špatně, neprodával se dobře a možná to je důvod, proč už IO, jako indie studio nabízí první epizodu zdarma.
Pondělí - 20.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Po traileru z čerstvě oznámené hororovky The Evil Within 2 tu máme konečně gameplay záběry. Nejsou nic moc, ale alespoň to. Někomu se podařili nahrát na mobil počas konference E3 2017, kde si to zkrátka Bethesda neuhlídala. Každopádně si radši pospěšte, než videa zmizí.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one