Loading

Články

Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Division.png
Ubisoft právě potvrdil zprávu, o které jsme před přiblizně týdnem psali. Tom Clancy's: The Division se dočká opět spuštěné beta verze, tentokrát však pro všechny. Výhodu mají opět hráči konzole Xbox One, zahrají si o den déle. Kdy to všechno začne a skončí?
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Far Cry: Primal od Ubisoftu se pomalu blíží, vychází už za méně než 14 dní. Tady je vše, co potřebujete vědět, od lovu zvěře, ochočení nebo boji či craftingu. Video ukáže také několik nových záběrů, například uvidíte další, novou zbraň na dálku.
Úterý - 9.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Amazon engine.png
Amazon dnes oznámili, že vytváření svůj vlastní engine, postavený na CryEngine 4. Měl by být vývojářům podávaný zdarma a první hry by na něm mohly vyjít už letos (2016). Podívejte na první obrázky s různým grafickým provedením nebo na video.
Úterý - 9.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Bliizard.png
Dnes je to přesně 25 let, kdy Blizzard oficiálně začal. K tomuto slavnému výročí, pro nás také připravili skvělý trailer. Pojďme si shrnout, co pro nás Blizzard udělal, jaké revoluční hry přinesl a jaké hry by do dalších let mohl vydat.
Úterý - 9.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sherlock Holmese The Devil's Daughter.png
Další, slibně vypadající díl Sherlocka Holmese vyjde už za pár měsíců, nově s otevřeným světem! Od oznámení jsme neslyšeli nic nového, snad se to dozvíme v průběhu několika týdnů, pojďme si trochu připomenout, co nás čeká.
Úterý - 9.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
GT.png
GameTrailer.com, jedna z největších stránek s herním obsahem po 13 letech končí. Dnes to napsal jeden z hlavních tvůrců portálu. Pojďme si shrnout, kdy GameTrailer začalo, co světu přineslo a proč vlastně končí + oficiální prohlášení ze sociálních sítí.
Pondělí - 8.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Unravel.png
Zajímavá plošinovka s Yarnym sice vychází až zítra (9.2. 2016), už dnes se však objevily první recenze a že jich není málo. Každopádně jak si Unravel vedlo? Prozradíme Vám, že jsme čekali trošku lepší hodnocení, i tak je ale skvělé.
Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
HITMAN 2015.jpg
První epizoda Hitmana vyjde už v březnu, slibovaný, uzavřený test už za několik dnů. Video ukáže několik nových záběrů a prozradí přesný datum spuštění bety pro PlayStation 4 a o pár dní později také PC. Co beta test nabídne?
Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Homefront The Revolution.png
Už jsme Vám několik videí ohledně beta testu Homefront: The Revolution ukazovali, dnes tu ale máme něco trošku delšího. Autor videa natočil dlouhých 30 minut, kde ukazuje prakticky vše, co v uzavřené beta verzi najdeme - včetně častých bugů.
Pondělí - 8.2. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Visage.png
Zrušení demo verze P.T. pro PlayStation 4, které bylo mimochodem velmi úspěšné vyústilo v to, že další studia viděli šanci uspět, když se jej snažily napodobit. Jedním z nich je další hororovka, jmenuje se Visage a vezme Vás do hororového baráku, mrkejte.
Pondělí - 8.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
RDR2.jpg
Včera jsme Vám psali skvělou novinu, Red Dead: Redemption fungovalo díky zpětně kompatibilitě na Xbox One. Bohužel to ale netrvalo ani 24 hodin a Microsoft informují, že šlo o chybu, hru na XONE zpřístupnit nechtěli, dočkáme se jí v budoucnu?
Pondělí - 8.2. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
denuvo.jpg
Pokud stahujete hry z internetu, určitě jste se setkali s názvem crackerské, Čínské grupy 3DM, která si dokázala jako jediná poradit s proti-pirátskou ochranou Denuvo. Bohužel však ne s další aktualizovanou verzí, i to je důvod ukončení jejich prací. Čtěte více, možná se vrátí.
DOPORUČENÉ
 
 
 

 
Seriál The Witcher dostane i český dabing
Neděle — 18.8. 2019
 
 
 
 

 
První in-game záběry Need for Speed: Heat
Neděle — 18.8. 2019
 
 
 
 

 
Stahujte zdarma Mutant Year Zero
Pátek — 16.8. 2019
Gamescom 2019 right Ads.pngBLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one