TRENDY  Marvel's Avengers Crysis Far Cry 6 VALVE MAFIA (Remake) - Dabéři
MAFIA.png

Články

Pátek - 5.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Division.png
Zatím co poslední týdny na Steamu byly celkem chudé, dnes nabízí rovnou dvojitou zábavu v podobě dvou her zdarma. Jednou je MMO akce The Division od Ubisoftu, druhou arkádové autíčka Rocket League od Psyonix studia. Obě hry od nyní až do pondělí zdarma.
Čtvrtek - 4.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
Všichni YouTubeři určitě netrpělivě čekají na vydání všech nejočekávanějších her roku 2017. A že YouTuberů není za poslední rok nouze. Každopádně pro Vás máme špatnou zprávu, pravidla YouTube neumožňují vydávat videa z Call of Duty, které se odehrává v druhé světové válce.
Čtvrtek - 4.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Remedy.png
Remedy studio už nějakou dobu pracuje na zatím neoznámené hře, jediné co jsme doposud věděli bylo, že půjde o akční hru v otevřeném světě, což je vůbec po prvé v historii studia. Teď jsme se dozvěděli zase trošku více o Projektu 7.
Čtvrtek - 4.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry.jpg
Sice už jde o starší zprávu, do éteru se pořádně ale dostala až nyní. Ubisoft na svých sociálních sítí ukazoval před pár týdny ostrov z Far Cry 3, ke kterému připsali "Ostrov, který jsme nikdy neopustili." Ihned se tak spustila vlna spekulací, kde je pravda?
Středa - 3.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Zombies.jpg
Call of Duty: WW II nebude zdaleka jediné COD, které letos vyjde. Activision si pro nás plánuje i další, speciální edici, která nadchne spíše milovníky zombí akce. Black Ops 3 vyjde v samostatné zombie edici, která nabídne exkluzivní obsah.
Středa - 3.5. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Battlegrounds.jpg
Skvělých první pár týdnů má za sebou indie studio Bluehole, které nedavno vydalo battle-royal hru PlayersUnknown's Battlegrounds. Ta ještě před týdnem slavila první milión prodaných kopií. Teď už jsou to dva a to ji stále najdeme v early access v beta verzi.
Středa - 3.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Call of Duty WW II.jpg
S velkým překvapením se dnes objevil jeden z tvůrců (kreativní ředitel), když oznámil, že letošní očekávané Call of Duty: WW II nedostane klasické cutscény a bude se inspirovat hrami jako FireWatch nebo Gone Home, což jsou malé indie hry.
Úterý - 2.5. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Darksiders 3.jpg
Bez jakéhokoliv náznaku právě THQ Nordic oznámili tolik očekávaný třetí díl Darksiders, na kterém pracuje studio Gunfire, které se skládá z původních vývojářů dílů Darksiders. Oznámení samozřejmě odhalilo screeny, trailer nebo datum vydání a platformy.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Code Vein.jpg
Bandai Namco minulý měsíc představilo svoji novou hardcore RPG hru Code Vein, u které prozradili pár základních detailů a ukázali první obrázky. My jsme však netrpělivě čekali na první trailer a ten přichází právě nyní. Mrkněte do článku.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS5.jpg
Už v polovině roku 2016 jsme po prvé mluvili o další generaci PlayStationu, tedy v pořádí již páté. V tu dobu se ale pouze spekulovalo, že PS5 by mohlo vyjít v roce 2018, což si myslel uznávaný analytik. Teď to tvrdí i známí leaker, který jako první mluvil o PS4 Pro.
Úterý - 2.5. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Call of Duty 4 Modern Warfare.png
Remasterovaná edice oblíbeného Call of Duty 4: Modern Warfare šla až do teď koupit pouze v předraženém balíčku COD: Infinite Warfare a ne jinak. To by se však mohlo už za 2 měsíce změnit, alespoň to říká Americký obchod GameFly. Známe i možný datum vydání.
GoT ad.png
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one