TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Wolfenstein 2 The New Colossus.png
Bohužel, žádné překvapení, o novém Wolfovi jsme věděli už pár dní dozadu, kdy ho prozradil zahraniční obchod Amazon. Každopádně teď to máme oficiálně, v článku najdete datum vydání, který se plánuje už na letošní rok nebo delší gameplay trailer. Vše zatím působí velmi dobře.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Assassins Creed Origins.png
A je to konečně tady, dlouho očekávaný Assassin's Creed je zpět, Ubisoft ho představil na konferenci Microsoftu, kde ukázal hodně nadupaný trailer, screeny nebo delší průběh hrou v 7 minutovém videu. Známe také datum vydání a platformy, na kterých se Origins objeví.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Evil Within 2.jpg
Bethesda, jak se očekávalo, oznámila pokračování hororovky The Evil Within, která před pár lety dostala skvělé hodnocení. Druhý díl pojede ve stejném stylu stím rozdílem, že dostane mnohem lepší grafickou a fyzickou stránku. V článku už plnohodnotné představení s trailerem a screeny.
Pondělí - 12.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Metro Exodus.png
Ukrajinské studio  A4 Games představilo skrze konferenci Microsoftu nový díl série Metro s podtitulem Exodus. Jde o jedno z největších překvapení E3 2017. Že je další díl ve vývoji víme oficiálně nějakou dobu, každopádně oznámení jsme nečekali. Podívejte na trailer.
Pondělí - 12.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Anthem.jpg
Včera oznámená akční hra Anthem od BioWare (EA) studia nabídla pouze teaser trailer stím, že si máme počkat na dnešní gameplay, který poběží na čerstvě oznámené konzoli Xbox One X (Project Scorpio). A záběry jsou naprosto ohromující a fantastické. V článku celé šesti minutové demo.
Pondělí - 12.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Microsoft na své press konferenci E3 2017 představil ji oznámenou konzoli Project Scorpio, které dal nakonec jméno Xbox One X. Nejde tak čistě o další generaci, ale pouze o prémiovou konzoli, která zkrátká dá 4K a dostane výkon, jaká žádná jiná, třeba 12 GB RAM.
Neděle - 11.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Ninetdno fifa.jpg
Jak jistě víte, EA SPORTS plánuje rozšířit svůj klenot série FIFA na další platformy. Jde o novou konzoli Nintendo Switch, která vyšla teprve v Březnu letošního roku. První detaily o této verzi EA podalo až teprve na dnešek, co nabídne verze pro tento handheld?
Neděle - 11.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
The Evil Within.png
Pokračování hororové série The Evil Within by opravdu mohlo pokračovat, už dlouho se o dvojce spekuluje, teď ji hloupě prozradila sama Bethesda na PlayStation webu, kde spustila oficiální reklamu na The Evil Within 2. V článku se podívejte sami. Oznámení očekáváme na E3 2017.
Neděle - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Origin Access.png
Electronic Arts na konec své press konference EA PLAY 2017 spustilo službu EA/Origin Access zcela zdarma pro všechny majitele PC a Xbox One. Hráči s PlayStation 4 konzolí to maj trošku složitější, přesto dostanou nějaké trial hry také. Více o akci a službě v článku.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
FIFA 18.jpg
Letošní ročník FIFA 18 byl oznámen už před několika dny, bohužel nám toho EA moc neprozradilo, možná vlastně ani není co. FIFA nabídne zase něco navíc, rozdíly mezi FIFA 17 a FIFA 18 jsou na první pohled značné. V článku už můžete vidět nejnovější gameplay záběry.
Sobota - 10.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Madden NFL 18.jpg
EA PLAY konference již začala a první hru si EA Sports vybralo Madden NFL 18, které opět vyjde pouze pro konzole PlayStation 4 a Xbox One. Stejně jako FIFA, hra přechází na Frostbite 3 engine a nabídne The Journey stejně, jako již zmiňovaná FIFA. 
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one