Články

Snooker 19.jpg
Čtvrtek - 18.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Že tu dlouho nebyla opravdu pořádná kulečníková hra? Pravda, naštěstí se k tomu odhodlalo studio Ripstone Games, které právě oznámilo realistický Snooker 19. Ve článku.
Diablo IV.jpg
Čtvrtek - 18.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Očekávaný BlizzCon 2018, na kterém mohlo být oznámené Diablo 4 či tolik toužený remaster Diablo 2 by mohl nakonec zklamat. Blizzard na svém blogu upozorňuje, že nemusí dojít k tomu, na co tolik čekáme.
The Initiative.jpg
Středa - 17.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Gigant Microsoft oznámil založení nového herního studia názvem The Initiative. A právě do této zcela nové party se přidávají opravdoví AAA vývojáři z celého světa. Přidávají se ex-tvůrci z Rockstar Games a další.
Red Dead Redemption 2.jpg
Středa - 17.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Už se nemůžete dočkat vydání westernového sandboxu Red Dead Redemption 2? Tak pro Vás máme skvělé zprávy, už za pár hodin vyjde launch trailer a pre-load bude k dispozici už od tohoto pátku.
Usain Bolt FIFA 19.jpg
Středa - 17.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Pokud aktivně sledujete zprávy či různé portály zaměřené na sport, asi Vám neuniklo, že Jamajský sprinter Usain Bolt hraje v první Australské lize za Central Coast Mariners. Objeví se dokonce ve FIFA 19.
Battlefield V.jpg
Středa - 17.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Jak jistě víte, Battlefield V mimo parádního multiplayeru nabídne i singleplayer v podobě, jakou ji známe z Battlefield 1, nabídne tedy několik zajímavých epizod, kde se vžijeme do těl vojáků. Podívejte na trailer.
Someday You'll Return.jpg
Úterý - 16.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po dlouhé době nám české studio CBE Software ukazuje nové záběry z adventury Someday You'll Return, ty se zaměřují především na realistické nasvícení ve hře.
PlayStation Plus.jpg
Pondělí - 15.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pokud využíváte službu PlayStation Plus, máme pro Vás skvělé zprávy, mimo to, na co už jste zvyklí, jako jsou slevy, cloud nebo hry zdarma každý měsíc, nově přibydou i slevy do českých s slovenských obchodů.
Unholy.jpg
Neděle - 14.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bývalí tvůrci her Painkiller, Gears of War nebo Bulletstorm se dali dohromady a připravují novou hororovku Unholy. Pojďme si o ní říct základní informace, v článku teaser trailer a screenshoty.
Command and Conquer.jpg
Neděle - 14.10. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Producent společnosti Electronic Arts Jim Vessell prozradil, že studio už nějakou dobu pracuje na remasterech strategie Command and Conquer. Podle odpovědí Jima to vypadá na více dílů.
Diablo 4.jpg
Neděle - 14.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tisíce hráčů čeká na BlizzCon 2018, který začíná už 2. Listopadu, veřejně se totiž ví, že by Blizzard mohl oznámit nové Diablo. V obchodě Blizzu se však objevila položka Diablo: Reign of Terror, co to je?
Red Dead Redemption 2.jpg
Neděle - 14.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

O Red Dead Redemption 2 toho už víme opavdu hodně, přesto se objevila další zajímavost, která rozhodně potěší. Hra v základu nabídne až 50 zbraní, na některé z nich se můžete podívat v přiloženém videu.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one