Články

Středa - 13.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Get Even.png
Jedna z nejlépe vypadajících her, Get Even, které bylo představeno už v roce 2013 má konečně svého vydavatele. Po dlouhých letech vývoje tak konečně můžeme slyšet něco nového, jednou z hlavních informací je také oznámený přibližný datum vydání.
Středa - 12.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Warcraft.png
Tak novinky ohledně Blizzardu stále nekončí. Jeden z tvůrců StarCraftů se rozpovídal a možná nepřímo oznámil možné pokračování dalších dílů buď StarCraft nebo Warcraft. Co všechno řekl, jsme Vám sepsali v článku v samozřejmě přeložené citaci.
Středa - 12.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Diablo 3.png
Blizzard se za poslední dny trošku rozjel, naposled oznámil nový DLC jménem Legion, ten představili na Gamescomu 2015. Teď se ale začíná mluvit o možném vydání dalšího dílu série Diablo. Prozradily to oficiální stránky Blizzardu, kde je jasně napsáno, koho a proč jej hledají.
Středa - 12.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
GRIP.jpg
GRIP je duchovní nástupce staré závodní akční hry Rollcage. Před několika měsíci jsme Vám ji představovali a měla velký úspěch, dost se od ní očekává a vy se už nyní můžete přidat k přispěvatelům na Kickstarteru, kam ji tvůrci přidali. Chtějí vybrat 657.000 dolarů. 
Středa - 12.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Caffeine.png
Před více než rokem jsme Vám oznámili horor Caffeine, snažil se dostat do GreenLight na Steamu, kam se bezpečně dostal. Sci-fi horor je nyní v alpha verzi a nabízí nám demo verzi aktuální verze, tedy s upravenými texturami a dalšími novinkami. Odkaz na demo v článku.
Pondělí - 10.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Counter Strike Global Offensive.png
Valve oznámilo, že chystá přechod svého posledního Counter Striku s podtitulem Global Offensive, na Source 2 engine, na kterém mimochodem již běží beta verze DOTA 2. No, my trošku čekali, že s příchodem Source 2 enginu, Valve oznámí nový Counter Strike.
Pondělí - 10.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
ROTRR.png
Informace, screeny nebo videa z očekávaného Rise of the Tomb Raider tu máme za poslední dobu opravdu často. Vidět jsme mohli ukázky z především zimního prostředí, kde se Lara brodila sněhem a lezla po ledovcích. Teď je tu ale opačné prostředí, písek a horko - Sýrie. Podívejte na 13 minut ze hry.
Pondělí - 10.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
windows 10.png
Pokud jste si až do dnes mysleli, že Microsoft chce konkurovat všem v naprosto vše, tak jste na omylu, tedy stejně, jako my. Microsoft totiž oznámil, že chystá plnou podporu pro Steam od Valve na jejich nejnovější Windows 10. Je tak jisté, že Games For Windows Live je zcela ukonce.
Pondělí - 10.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
gamesom.png
Před několika desítkami hodin skončilo Gamescom 2015, kde jsme mohli vidět spousty AAA her, pár oznámení nebo premiérové gameplaye z nejočekávanějších her. Top 6 podle redakce SPITE.cz si přečtěte v článku, a nezapomeňte hlasovat, jaká hra z těchto 6 byla podle Vás ta top.
Sobota - 8.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
mad max.png
Mad Max se zatím na Gamescomu ukázal jen v traileru, ten jsme Vám ukázali před několika dny. Bylo jasné, že se dočkáme také gameplay záběrů, a také, že ano. Mad Maxe ukázalo IGN a rovnou 20 minut ze hry. Ukázka vypadá perfektně!
Sobota - 8.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
nfs.png
Chybět na Gamescomu samozřejmě nemohlo ani připravované Need for Speed (2015ú, které svým obsahem zatím potěšilo hráče, nikoliv však prvními záběry z E3. Jsou nové gameplay záběry z vývojářského dema lepší nebo naopak horší? Náš názor Vám rádi řekneme, více v článku.
Pátek - 7.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Sniper Ghost Warrior 3.png
Tvůrci připravovaného Sniper: Ghost Warrior 3 dnes ukázali nové obrázky ze hry, které by mohly ledacos prozradit, samozřejmě  nejde o únik informací, jen o chytrý marketing. Podle obrázků to vypadá na opavdu otevřený svět a nově, jízda autem?
Pátek - 7.8. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Lincoln.png
Už jste si určitě dobře všimli, že hlavním hrdinou v očekávané MAFIA 3 nebude Vito, bohužel. Seznámíme se ale s někým novým, je to afroameričan, co nemá zrovna kvalitní dětství ani další zbytek života, aby toho nebylo málo, připlete se do mafie.
Pátek - 7.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Deus Ex Mankind Divided.jpg
Deus Ex se pořádně ukázal už na E3 2015, kde jsme mohli vidět hned několik super záběrů. Vývojaři ale nechybí ani na Německém Gamescomu 2015. Tady už bohužel neuvidíme plynulý gameplay, nýbž jen gameplay trailer, každopádně nové záběru tu jsou.
Čtvrtek - 6.8. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Division.png
The Division od Ubisoftu na Gamescomu 2015 samozřejmě nemohlo chybět. Ubi poskytli nové screeny ve vysokém rozlišení, zdají se však být rederovanými. Každopádně vypadají skvěle, doufáme, že se objeví také gameplay, který u The Division vždycky potěší.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one