Články

Pondělí - 20.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Watch Dogs 2 gameplay trailer jste pravděpodobně asi viděli všichni. Jenže kolik z Vás umí opravdu dobře anglicky natolik, aby si přeložil vše, o čem hacker a vývojáři mluví? Naštěstí tu byl kanál ConQuest, který nechal video přeložit. Tak si video včetně CZ titulek užijte znovu.
Neděle - 19.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam Sale Gabe.png
Oblíbené a každoroční obrovské slevy na Steamu přilákají snad každého hráče, každý druhý pak něco zkrátka musí koupit. Mezi letní slevy každý rok patří i novější tituly, které pak najdeme i za polovinu ceny. Podle společnosti PayPal se slev dočkáme už 23.6. 2016.
Neděle - 19.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Bez názvu.jpg
Na letošní E3 2016 festivalu nechyběla ani česká RPG od Varhorse studia - Kingdom Come: Deliverance. Tvůrci si připravili hned několika minutové demo, které ukazuje nové lokace a možnosti a že se záběry opravdu povedly. Hra bude více survival, než bylo pravděpodobně v plánu.
Neděle - 19.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steep.png
Během E3 2016 konference Ubisoftu došlo na překvapení, oznámili sportovní hru s otevřeným světem Steep. Ta nás vezme do Alpských hor, kde si neomezeně vyzkoušíme extrémní sjezdy na snowboardu, lyžích nebo pomocí oblíbeného wingsuitu. Podívejte na nových 15 minut.
Neděle - 19.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Xbox One S.png
Určitě už většina z Vás postřehla zprávu o nové konzoli Xbox One S, kterou Microsoft oznámil na své konferenci, přesněji šéf Xbox divize Phil Spencer. My jsme ihned začali pátrat po více informacích, než Phil řekl a zjistili jsme toho opravdu hodně, máme téměř vše.
Pátek - 17.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
E3 SPITE.png
Během konference E3 2016 bylo oznámeno několik hodně zajímavých her. Nejvíce toho převapivě ukázalo SONY. Celkově toho bylo oznámeno skoro dvě desítky her. Pojdme se s naším přehledem podívat detailně na všechny tyto hry, informace a trailery.
Sobota - 18.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
PS VR.png
O PlayStation VR slyšíme poslední dobou velmi často a vždy v dobrém. To, že prodej začne už v Říjnu letošního roku, to jsme už také věděli, nebylo však jasné, v jaké vlně bude Česká Republika a Slovensko. To už nyní víme + se nám potvrdila cena, o které jsme už psali, viz článek.
Sobota - 18.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Days Gone.png
Pokud jste s námi sledovali dění E3 2016, určitě Vám neunikla zatím perfektně vypadající hra Days Gone, která se objevila na konferenci Sony, tedy exkluzině pro PlayStation 4 (bohužel). Po 8 minutovém gameplay videu z vývojářského dema tu máme nové in-game screeny.
Sobota - 18.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Dishonored 2.png
O pokračování druhého dílu Dishonored jsme se toho zrovna dvakrát moc nedozvěděli, každopádně dnes se k nám dovalila zpráva, která informuje například jak dlouhou dobu asi tak přibližně strávíme ve hře. Zajímavostí však také je, že v Dishonored 2 nebudete muset ani jednou používat schopnosti.
Sobota - 18.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 17.png
Jak už jste asi postřehli, fotbalová série FIFA se dílem 2017 přesouvá na Frostbite 3 engine, který by měl hru udělat jak krásnější, tak plynulejší s lepší fyzikou. Dnešní screeny opět dokazují, že je se pravdědoboně na co těšit a že FIFA ani letos nebude mít konkurenci.
Pátek - 17.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
XBOX PLAY ANYWHERE.png
O nové funkci Xbox Play Anywhere jsme Vás informovali už před několika dny na konfernci E3 2016. Microsoft dnes oficiálně ukázali první seznam her, které budou tyto funkce podporovat, mezi pevní patří například Forza Horizon 3 nebo Gears of War 4.
Pátek - 17.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
we+happy+few.png
Zajímavá adventura se objevila na E3 2016 konferenci Microsoftu, tam jsme mohli vidět první pořádné gameplay záběry. Doposud dost divná hra ale nevypadá vůbec špatně, hlavně jsme se dozvěděli, že podporuje funkci Xbox Play Anywhere.BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one