Loading

Články

assassins.png
Název této novinky je lákavý a to hlavně z hlediska dobře udělané a hlavně oblíbené série Assassins Creed. Vydavatel Ubisoftu před několika dny zveřejnil, že plánuje velkou věc co se týče filmů a jejich vydaných TOP her. Co všechno bude potřeba a bude se vůbec natáčet ?
dead island logo.png
Víme, jak vypadá krásná dívka v reálném životě, která hraje za hlavní postavu lidí. 4 fotky v dobré kvalitě této Asiatky si můžete prohlédnout již teď.
mafia 3.png
29.8. 2011 vyšla novinka, neboli informace, která jasně hovořila něco o tom, že by měla vzniknout nová Mafia. Tedy v pořadí 3. Fora na officiální stránce 2k czech se začali plnit různými spekulacemi. Co je vlastně pravda? V pokračování novinky Vás lehce oinformujeme.
dead island logo.png
Dnes jsme uložili na server www.youtube.com 3 nová videa ze hry Dead Island. První Vám hru představí a zběžně ukáže ostrov. Druhé představí Zombie a třetí už pořádné rvačky a létající končetiny po mapě. Samozřejmě vše v HD.
assassins.png
Na internetu se objevili 2 nové videa z očekávaného Assassin's Creed Revelations. Hra ohodnocena na TOP hru roku 2011 je tu s desetiminutovým gameplayem.
images (1).jpg
Transale this text to: ENGLISH or GERMANY

Již dnes jsme měli tu možnost vyzkoušet nový dodatek do GTA: San Andreas. Dodatek je zdarma, takže se nemusíte bát jakého koliv porušení práv nebo pirátství. Dnes vyšla verze v_2 a funguje báječně. 1 verze byla s chybami. Dodatek se jmenuje HD MOD, proč hd mod? To už v pokračování.
images.jpg
Hráči, kteří mají hry od EA ať už stažené z internetu, nebo pořízené z různých shopů a eshopů mohli zjistit, že Vaše hry potřebují program EA ORIGIN. Je to internetový store od EA a hlavně program potřebný pro hraní některých her.
logo.png
Už z nadpisu je jasné oč se jedná. Hra Counter Strike je známa po celém světě, dnes a denně jsou miliony lidí připojení k síti a hrají tuto 11 let starou FPS akční hru do dnes. Před několika dny bylo prozrazena na steampowered.com, že se vyrábí nový díl - Counter Strike: Global Offensive.
dust.jpg
Světu se ukázal nový problém. Hra From Dust nejde více jak 60% lidí. Proč? Ubisoft to prostě dobře zabezpečil. Po cracknutí hry se většině vypíše problém, neboli chybějící soubor - konkrétně (QtNetwork4.dll). V dnešním článku si můžete přečíst jak hru rozjet. Je to jen zkouška a žádná garance. (ODZKOUŠENO).
pes 12 DVD.jpg

Jak hodnotíte tuto hru ?

Výborná (32 | 45%)
Průměrná (11 | 15%)
Špatná (29 | 40%)
images.jpg
Na FIFU 12 si ještě nějaký čas počkáme, ale také nás zajímají jiné věci - jak bude fifa 12 vypadat po grafické stránce. Můžeme Vás předem uklidnit. FIFA 12 má své +, ale pro české fanoušky jedno velké mínus. Jako nápovědu Vám prozradím jedno (jedná se o Gambrinus ligu). Čtěte dále a dozvíte se více..
images.jpg
Problém, který řeší lidé denně po celém světě. Jak vlastně tu hru cracknout. Kamarádi Vám poradí že musíte něco někam kopírovat a přepisovat, ale je to vlastně mnohem jednodušší než se zdá. Tento návod by Vám měl 100% stačit. Obrázky a krok po kroku uvnitř.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
bf 3 logo.png
A je to tady! První verze Battlefield 3 je ke stažení zdarma! Hra je odzkoušena a je plně funkční. Nedostatky a chyby hry jsou samozřejmnost. BETA vyjde za pár dní a je na čase si vyzkoušet tuto 3.2 GB verzi.
images.jpg
LEGO, už když vidíme logo, nebo slyšíme název, tak víme oč vlastně jde. Miliony kostiček s různými barvami jsou konečně ve hře. Lego hry jsou již od roku 2007 a stále vycházejí nové. V dnešním článku si napíšeme něco o těchto RPG kreslených hrách. Videa, info a další věci uvnitř...
1.png
Konečně funkční návod a hlavně velmi jednoduchý, jak se zbavit veškerých reklam. Reklamy zmizí z Facebooku, YouTube a jiných webů. Neměli by jste najít jedinou reklamu. Ovšem pokud najdete, můžete jí bloknout.

» Číst celý článek  |  Komentář  |  Autor: Jakub Hergesell
Wowlogo.jpg
Je to tak, nová verze se objevila na internetu a my ji zde musíme mít. Asi se ptáte v čem je ta nová verze lepší. Kdo WoW hrál, tak ví jak dlouhé instalování a patchování je. Stahujete 16 GB, potom to chce další downloady a to je tak únavné až oravné. Tato verze WoW se neinstaluje. Stáhnete soubor o velikosti 16 GB a kliknete na ikonu wow.exe. Aby jste mohli hrát, potřebujete další věci, to čtěte již nyní.
spite logo.png
Po dlouhém rozhodování jsme se jako celý tým rozhodli, že zkusíme funkci, kde budete moci přidat vlastní článek nebo uploadnout Torrent. Vše bude bez nutné registrace a zdarma. Jediné co Vás čeká je vyplnit několik málo řádků ve formuláři. Návod jak přidat článek nebo hru můžete číst uvnitř novinky.
mw3-vs-bf3-2011.jpg
Pojďte se podívat, jak vlastně vypadá graficky rozdíl mezi Battlefield 3 a Modern Warfare 3. Zkusili jsme najít pár videí a několik obrázků ze hry a podle našeho portálu SPITE.cz je na tom Battlefield 3 jednoznačně lépe. Jaký je Váš názor ?
images (2).jpg
Jedna z neočekávanějších her roku 2011 se blíží a EA ukázali nové herní uryvky. Už teď můžeme vidět, jak je Battlefield 3 dokonalý a vzhledově řízeno podle videí lepší než Modern Warfare 3. 10 minutové video z hraní online (Multiplayer) v HD nám jednoznačně ukazuje jaká grafika na nás čeká a jak nadupaný online mod to vlastně bude.
images (2).jpg
Jak už bylo řečeno v minulé novince, že battlefield 3 je jedno z top her 2011, tak i proto se stále nemůžeme dozvědět, zda hra bude mít BETA verzi volně pro každého. Možná Vám pomůžeme s informacemi, které jsme našli.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one