Články

Úterý - 6.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft si s námi pěkně hraje. Včera začal živě streamovat záběry, které pocházejí a mají lákat na novou hru. Dnes se podařilo zjistit, že by mělo jít o Far Cry: Primal (samostatné, velké DLC). Jenže stále to není oficiálně potvrzeno a Ubi láká dalšími videi, podívejte.
Úterý - 6.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Cyberpunk 2077.png
Už několik let čekáme na oficiální datum vydání, který tvůrci The Witchera z CD RED PROJEKT stále ne a ne oznámit, jedinou zprávu, kterou dodají je, že se zkrátka na Cyberpunk 2077 stále pracuje. Teď tu máme další, po dlouhé době oficiální vyjádření.
Neděle - 28.6. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
HW požadavky pro akční FPS hru Star Wars: Battlefront.  Hra vychází 18.11. 2015 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vysoké na dnešní poměry.
Úterý - 6.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
Včera večer jsme Vás informovali o nové hře, kterou Ubisoft plánuje v těchto dnech oznámit. Vypadalo to na novou značku, měli jsme však jeden tip, který nejspíše opravdu vyjde. Tipovali jsme to na nový, popřípadě samostatný dlc pro Far Cry 4, ejhle, asi to tak bude, mrkněte na screen.
Pondělí - 5.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Ubisoft.png
Ubisoft na svém oficiálním YouTube účtě láká na nějakou novou hru, podle obrázku v živém vysílání a hudby v pozadí můžeme usoudit, že by mohlo jít o zcela novou značku. Pokud se podíváme pozorně na obrázek, uvidíme jakého si ozbrojeného bojovníka. Video v článku.
Pondělí - 5.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
GTA VI.png
Dnes se na internet dostalo video, které udajně oznamuje Grand Theft Auto: VI, které má ztvárnit pokračování Vice City, autor videa na YouTube se jmenuje RockstarGamesBETA. Nick je samozřejmě fake a s GTA VI to nemá vůbec nic společného. Ale video vypadá velmi dobře.
Neděle - 4.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
War Thunder.png
Oblíbené tanky War Thunder dostaly nový engine, který změní fyziku ve hře, ale dostane také nový, lepší grafický spetření. Nový engine se jmenuje Dagor Engine 4.0 a pokud máte grafickou kartu od NVIDIA, bude Váš zažitek ještě lepší. Mrkněte na srovnání před a po.
Pátek - 2.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
TrackMania Turbo.jpg
Vývojáři z Nadeo studia oznámili další díl do série TrackMania v červnu letošního roku na E3 2015. O měsíc později jsme mohli vidět pouze nějaký ten gameplay a dnes, v září jsme se doslechli o oficiálním odklad hry na rok 2016, Nadeo dodalo také několik důvodů.
Čtvrtek - 1.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.png
Rainbow Six: Siege se už několik dní testuje v uzavřené beta verzi, kterou mimochodem testujeme také. Rozdali jsme Vám pár klíčů a máme na skladě několik pár dalších. Ubisoft nám dal další z důvodu, že BETA nekončí, jak končit měla, poběží ještě 4 dny.
Čtvrtek - 1.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
RockStar Games.png
Na stránkách Rockstar Games, přesněji v nabídce práce se objevil inzerát, který hledá nové kolegy, kteří mají zkušenosti se stealth akčními hrami, jsou tam ale i další požadavky, zkušenosti s pokročilou destrukcí nebo upravování zbraní. O jakou hru by mohlo jít? Máme tip!
Čtvrtek - 1.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Free Home.png
Free Home se objevilo před pár dny na KickStarteru a simuluje život psa, kterého opustil jeho "páníček". Nechal nás na pospas na ulici a prostě odešel, jak smutné, když pejsek stále čeká na jeho příchod, ale nic se neděje. Jedinou nadějí je přežít v otevřeném světě, koukněte na trailer.
Čtvrtek - 1.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
NFS 2015 MOBILE.png
Dnes se na stránkách Need for Speed objevilo nové NFS, jen jsme se udiveně koukali, že co to má být, s poditutlem No Limits? Potom jsme si však všimli, že jde o mobilní verzi, která je již nyní ke stažení zdarma pro iOS a Android. V článku gameplay trailer.
Středa - 30.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
BO3.png
Activision dnes zveřejnili video, které nám trošku přiblíží příběhovou kampaň, kterou mimochodem, vůbec po prvé v sérii nedostanou hráči s PlayStation 3 a Xbox 360. Prý je to zkrátka náročné. Ve videu uvidíte hlavní postavy příběhu a zajímavé vsuvky z 2. Sv. Války.
Středa - 30.9. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Rise of the Tomb Raider.jpg
U takových her se vždy čeká na zprávu, jak dlouho nám asi tak přibližně nabídne herní dobu, ta je celkem vyhovující, Lara Croft nám nabídne 15 - 20 hodin hraní hlavního příběhu, nejsou zde započteny další, tedy vedlejší úkoly nebo craftování do 100%.
Středa - 30.9. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
The Park.png
Před měsícem byl oznámen od tvůrců The Secret World nový horor ze zábavního parku, jmenuje se The Park a celkově o něm stále nic nevíme, ačkoliv má vyjít už za měsíc. Dnes tu ale máme několik nových screenů, které trošku prozradily grafickou stránku hry.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one