TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Pátek - 30.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Že nejnovější Far Cry nedostane běžnou minimapu ani už klasické radiové věže víme vlastně od začátku, Ubisoft však právě prozradil, proč tomu tak je. A zdá se, že jde o rozumný krok. Vždyť kdykoliv předtím stačilo obsadit věž a kus mapy se Vám odhalil sám....
Pátek - 30.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Steam.png
Popravdě jsme si v letošních letních slevách na Steamu ještě nic pořádného nevyhlédli. Jenže teď už možná vyhlédneme, co takhle úžasný Portal 2 za pouhé 2€ nebo vcelku vydařený Sniper: Ghost Warrior 2 za 2€ nebo Insurgency z roku 2014 za pouhé 1.59€. Více v článku.
Pátek - 30.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Past Cure.jpg
Malé nezávislé studio o pár lidech, Phantom 8 právě představilo svůj nový projekt, sci-fi thriller Past Cure, kde hlavním hrdinou bude lehce narušený Ian, který nedokáže rozeznat realitu od představivosti a snů. Taková situace je dost frustrující a deprese jsou pro zločiny jak dělané.
Čtvrtek - 29.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Microsoft a Bluehole studio právě přišly se skvělou zprávou. Po vydání hry Playerunknown's Battlegrounds spojí servery s platformou PC a Xbox One. To znamená více hráčů, lepší optimalizce PC verze, neboť vyladit systém pro prakticky nenáročnou konzoli hraje do karet.
Čtvrtek - 29.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Dragon Age Inuqisition.jpg
Studio BioWare patřící pod EA oficiálně potvrdilo práce na pokračování nového Dragon Age, hurá. Prozradili to kvůli neustálým dotazům fanoušků, kteří se neustála ptali na pokračování Jade Empire ještě z Dubna roku 2005. Bůh ví, jeslti se sním vůbec na někdy počítá.
Čtvrtek - 29.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
TF2.jpg
Team Fortress 2 z roku 2007 právě dostal nový update, řeknete si, paráda, Valve stále myslí na své staré hry. Jenže, tenhle update se Vám líbit určitě nebude. Zatím co se upravilo spousty věcí, na které si komunita stěžuje, byly změněny, downgradovány textury i efekty ve hře.
Čtvrtek - 29.6. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Ghost Recon Wildlands.jpg
Ubisoft právě vydal novou bezplatnou aktualizaci, kterou opravuje spousty nahlášených a známých bugů, přidává však i Tier 1 mód, který přinese především novou obtížnost pro hráče, kteří již dosáhli maximálního levelu 30. A to není vše, detailněji si nový mód Tier 1 představíme v článku.
Čtvrtek - 29.6. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Splinter Cell.png
Možná jste byli překvapeni tím, že Ubisoft zanevřel na svoji sérii Tom Clancy's: Splinter Cell počas očekávané konference E3 2017. Popravdě, i my v redakci jsme čekali alespoň malý teaser. Ten však nepřišel. Plánuje se vůbec nějaké pokračování? Ubisoft jišťuje, že ano.
Středa - 28.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Xbox One X.png
Společnosti, které se nabývají analýzami se podívaly také na konzoli Xbox One X od Microsoftu, která vyjde už v Listopadu tohoto roku. A díky přibližnému číslu prodeje televizí ve 4K se dá poměrně snadno odhadnout, kolik by Microsoft mohl prodat kusů do roku 2021.
Středa - 28.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Project Argo.png
Na internet se veřejně dostala informace o údajné částce, kterou české studio Bohemia Interactive dostalo od Evropské Únie na akční hardcore free-to-play střílečku Argo, která vyšla teprve včera. Jde o částku, bezmála 40.000.000 Kč, což není zrovna málo, velké kunkurence to však schopné není.
Úterý - 27.6. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Sniper 3.png
CI Games, tvůrci série Sniper: Ghost Warrior se veřejně omluvili hráčům s poznámkou, že s AAA hrami končí, další Sniper v otevřeném světě se konat nebude. Studio si prý vzalo na čas, který dostalo příliž velké sousto, které nebylo schopno nabídnout. 
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one