Články

Red Dead Redemption 2 Video.jpg
Pondělí - 22.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že někdo, kdo již má přístup k Red Dead Redemption 2 škádlí zbytek světa, na internet totiž "někdo" uploadnul zhruba půl minutové gameplay záběry. Podívejte na kratičkou přestřelku.
Halloween.jpg
Pondělí - 22.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Halloween je pomalu tady a stejně, jako každý rok, tak i letos se multiplayerové hry dočasně změní a oslaví tento svátek. Změn prostřednictvím skinů se dočká i PUBG, podívejte, jaké parádní skiny dostane.
spite_next-level-racing.jpg
Pondělí - 22.10. 2018            Autor: PR

Kvalitou dost možná předčí i onu pohovku, cenově se pohybujeme na stejné úrovni, jen si nesmíte zvát návštěvy, pořizovat manželku a děti, protože nabízí místo pouze pro jednoho. Takové jsou kokpity Next Level Racing a nejen ty.
Horizon Chase Turbo.jpg
Neděle - 21.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Aquiros Game Studio právě vydalo demo verzi připravované závodní arkády Horizon Chase Turbo, najdeme ji na Steamu o velikosti přibližně půl GB. Samotná hra již vyšla začátkem letošního roku.
Artifact.jpg
Neděle - 21.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Naplánovaná beta verze kartiček Artifact od Valve byla na poslední chvíli odložena, v tiskové zprávě přišel nový datum spuštění, finální datum vydání se naštěstí neposouvá, více ve článku.
Agony.jpg
Neděle - 21.10. 2018         Autor: Jakub Hergesell

Původní hororovka Agony studia Madmind neoslnila a pořádně hráče zklamala. Tvůrci špatné recenze odůvodnili tak, že nízké známky jsou kvůli tomu, že museli vystřihat brutální scény. Ty teď přijdou ...
The Witcher 3.jpg
Sobota - 20.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po přibližně třech letech od vydání The Witcher 3, začínají tvůrci prostřednictvím sociálních sítí prozrazovat zajímavosti, kterých si ve hře všimlo jen velmi malé procento hráčů. O lodi duchů jste slyšeli?
RDR 2.jpg
Pátek - 19.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pravděpodobně největší Evropský obchod s elektronikou dnes uvedl, že Red Dead Redemption 2 vyjde na PC v roce 2019. Mohlo jít samozřejmě o chybu, je zde ale velká šance, že je obchod chytřejší než my.
DICE.jpg
Pátek - 19.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Electronic Arts řeší velký problém, vývojáři v již velkém množství utíkají ke konkurenci, údajně vše začalo po neúspěchu Star Wars: Battlefront 2. Většina posiluje domácí Švédská studia, jaká to jsou?
Skorpion.jpg
Pátek - 19.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

PUBG Corp. v tuto chvíli testuje další update s číslovkou 23. Ten přinese další mnohá vylepšení a úpravy. Dočkáme se i nové zbraně na blízko, konkrétně Skorpion (9mm), ten půjde vylepšit o spousty attachmentů.
Black Ops 4.jpg
Pátek - 19.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Call of Duty: Black Ops 4 údajně vydělalo obrovských 500 miliónů dolarů v úvodních 3 dnech vydání. Zdá se, že absence tradičního singleplayeru nikomu nevadí. Může za to snad dnes populární battle-royale?
Days Gone.jpg
Pátek - 19.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Nákaza v Days Gone dorazí o několik měsíců později, než se původně (po několika odkladech) plánovalo, Sony také připsalo několik důvodů, proč. A my v redakci tomu rozumíme, čekání však bude dlouhé.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one