Články

BioShock.jpg
Sobota - 14.4. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nejste určitě sami, které překvapil "konec" velmi oblíbené série BioShock, oba díly se prodávaly výborně, i hodnocení bylo velmi vysoké. Nyní by 2K mělo pracovat na dalším díle.
spotifyy.png
Pátek - 13.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Úžasný soundtrack z nejlepší hry letošního roku, se právě objevil na Spotify. Odpublikoval ho sám skladatel Bear McCreary. Ukázka soundtracku v článku.
A Way Out.png
Pátek - 13.4. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Švédské studio Hazelight právě skrze oficiální profil na Facebooku informovalo, že za prvních dva týdny od vydání A Way Out, dokázali prodat 1 milión kopií. 
PlayStation 5.jpg
Pátek - 13.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Posledních pár týdnů se zahraniční weby předhánějí v tom, jaké nám přinesou leaky ohledně next-gen konzole PlayStation 5. Dnes tu máme další zprávy od důvěryhodného insidera.
God of War 4.png
Čtvrtek - 12.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejočekávanější exkluzivních PlayStation 4 her je konečně venku, vyplatilo se čekání? Podívejte, jak si nejnovější díl God of War vedlo v recenzích.
Ninja.jpg
Čtvrtek - 12.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Jak si vydělat slušný prachy za přibližně 30 minut? Stačí si zahrát s raperem Drake a vyhrát pár her ve Fortnite, on se vám pak odvděčí 100.000 kč. Podívejte na záznam.
PlayStation 5.jpg
Středa - 11.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční magazín Kotaku, který má dlouhodobě dobré kontakty na přední světové vývojáře tvrdí, že další generace PlayStationu vyjde až v roce 2020, vyjimkou by bylo...
Red dead Redemption.jpg
Středa - 11.4. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Tomuhle říkáme proměna, tady by se pomalu daří říct, že jde o remaster, nikoliv o vylepšení o 4K rozlišení. Podívejte, jak prnví Red Dead Redempiton omládlo, vypadá skvěle.
kill.png
Středa - 11.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Overkill studio dnes představilo jednu z hlavních postav očekávaného survivalu The Walking Dead. Je jí Maya, dříve pracovala jako zdravotní sestra.
Radical Heights.jpg
Středa - 11.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Po velkém průseru jménem LawBreakers to Boss Key studio zkouší znovu, tentokrát s battle-royale akcí. Nám to nedalo a vyzkoušeli jsme ji, náše dojmy a verdikt na ea verzi?
Loot box.jpg
Středa - 11.4. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hned tři Korejské herní společnosti dostaly pokuty v desítkách tisíc dolarů za loot-boxy, proč? V článku najdete názvy her, kde byly šance 0.5%, aby vám opravdu něco padlo.
Watch Dogs 3.jpg
Středa - 11.4. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Ano, utíká to, Watch Dogs 2 už je opravdu skoro dva roky staré a vůbec bychom se nedivili, kdyby letos na podzim vyšla trojika, dokonce to tak vypadá - oficiální zdroje.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one