Články

Sobota - 10.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Half Life 3.png
Valve zapoměli několik souborů v Dota 2 ze hry Half-Life 3 a není to po prvé. Chtějí tím dát schválně najevo připravovaného giganta nebo jsou opravdu tak naivní, že se v souborech nebude nikdo hrabat? Řekl bych, že spíš naivní. V článku nové důkazy o možném a pravém Half-Life 3.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Need for Speed 2015.jpg
Jak jistě víte, EA sputili uzavřenou BETA verzi také pro Need for Speed, která vypadá velmi dobře. YouTube kanálu TuruncuLevye se podařilo kvalitně nahrát dlouhých 10 minut ze hry a nám se opravdu moc líbí. Sice pouze v HD, ale zatím stačí.
Sobota - 10.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
The Park.png
Nadějná hororovka The Park od tvůrců The Secret World byla oznámena teprve před několika týdny, vidět jsme zatím mohli pouze první teaser video nebo screenshoty, které toho ale moc neřekly. Každopádně premiérový gameplay trailer už něco prozradil + první info.
Pátek - 9.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Měli jsme tu šanci, stejně jako většina z Vás, vyzkoušet si BETA verzi očekávaného Star Wars: Battlefront. Většina beta testů za moc nestojí, jak ale dopadlo Star Wars od DICE? Dle nás velmi dobře, v článku si povíme detaily co se líbilo a co se nelíbilo.
Čtvrtek - 8.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
Fallout 4.png
HW požadavky pro akční / RPG hru Fallout 4.  Hra vychází 10.11. 2015 pro PC a konzole, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou vyšš na dnešní poměry.
Čtvrtek - 8.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Bez názvu.png
Máte rádi vesmír, už ale nemůžete ani vidět ty vesmíré simulátory, které každý měsíc vycházejí? My totiž ano, jenže teď vychází něco, co připomíná úspěšného Alien: Isolation. Mluvíme o připravované hře Pollen, je z pohledu první osoby a zameřuje se na prozkoumávání.
Čtvrtek - 8.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Jelikož už včera (středa 7.10. 15) měli někteří novináři možnost nakouknout do BETA verze Battlefrontu, udělali také rozbor toho, jak hodně se liší PC a PlayStation 4 verze. Extra velké rozdíly tam nejsou, ale přesto musíme opět říct, že PC verze nezklamala.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Resident Evil Umbrella Corps.png
Capcom před přibližně měsícem oznámili další díl série Resident Evil s podtitulem Umbrella Corps. Půjde o čistě multiplayerový zážitek, který se trochu odkloní od své značky Resident Evil. Dnes můžeme vidět vůbec první gameplay dlouhý 5 minut.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Call of Duty Black Ops 3.png
Další díl do série Call of Duty se pomalu blíží a tak tvůrci na nic nečekají a ukazují další videa, tentokrát uvidíte schopnosti, které nám nabízí exoskeleton, je jich hned šest a video nám je všechny detailně předvede. Takové zvracení nepřátel je dost vtipné.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Už v roce 2013 jsme Vám po prvé psali o Resident Evil 7, nebylo to oficiální, spíše detaily unikly. Každopádně od té doby utekly dlouhé 2 roky, a co na to tým vývojářů z Capcom? Konečně promluvili a ujistili, že hra mrtvá není, více v článku.
Středa - 7.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Sonic Lost World.png
Sonic: Lost World je už dva roky stará hra, vyjde zatím pouze na Wii U, teď míří na naše PC, konzole PlayStation nebo Xbox oznámené nebyly. Dobrou zprávou je, že Sonic nebudou pouhým portem, bude plně přizpůsoben PC platformě. Známe i datum vydání.
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Satr Wars.png
Otevřený BETA test začíná už zítra (8.10. 2015), EA ale již spustili pre-load, což znamená, že si beta verzi můžete stáhnout už nyní, hrát ale půjde až během zítřka. Beta má velkých 10 GB, tak proč si je nepřipravit na zítra?
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
mafia 3.png
Po nějaké době se vracíme zpět k "české" hře Mafia 3, která se dostala na hlavní stranu časopisu Game Informer. Gam Informer o hře napsal 12 stránkový preview, kde se dočteme spooouusty nových věcí a detailů. Jedním z nich je také to, že Mafia 3 naváže na druhý díl a my víme čím.
Středa - 7.10. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
Zajímá Vás, jak bude vypadat Váš Star Wars: Battlefront na ultra nastavení? Jeden z beta testerů pro GameSpot to pro všechny zjistil. Jen upozorňujeme, že záběry jsou z beta verze, finální vydání bude vypadat ještě trošku lépe. Video v 1080p při 60fps.
Úterý - 6.10. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Far Cry Primal.png
A je to konečně tady! Ubisoft slíbil, že brzy oznámí novou AAA hru, na kterou mimochodem teasoval dlouhých 24 hodin přes YouTube a Twitter. Pomalu ale jistě se dařilo zjišťovat, že půjde o nové Far Cry, nebo-li DLC, ale nene, Ubisoft oznámili plnohodnotný díl z doby kamenné.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one