Články

Pondělí - 27.6. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Daredevil.png
Pokud jste fanoušky Marvelovských hrdinů, určitě znáte Daredevila. Ten se měl objevit také ve videoherním provedení. Celá hra ale měla vyjít už v roce 2002 na PlayStation 2, odehrávat se měla klasicky v USA z pohledu třetí osoby v otevřeném světě. Podívejte, o co jsme před lety přišli.
Pondělí - 27.6. 2016      Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
PlayStation Blog přišel s velkou zajímavostí. Stejně, jako v případě stealth akce Dishonored 2, tak i ve Watch Dogs nebudeme muset zabít jediného člověka za celou dobu hraní. Takže pokud nechcete být vrah, budete muset maximálně využívat hackerské a stealth schopnosti.
Neděle - 26.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Here They Lie.png
Na konferenci E3 2016 během vystoupení Sony se objevil zajímavý horor Here They Lie exkluzivně pro PlayStation 4 a možností připojit si PlayStation VR. O hře jsme se zatím nic moc nedozvěděli, každopádně takhle brzo jsme gameplay nečekali.
Neděle - 26.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Oculus Rift.png
Před několika měsíci jsme Vás informovali o tom, že se podařil vytvořit program na PC, který dokázal předejít ochranu Oculus Rift a jeho exkluzivní hry jste si tak mohli zahrát i na konkurenčním HTC: Vive. To s dalším patchem už ale nešlo, po dalším patchi to už ale opět lze.
Neděle - 26.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Spider Man.png
Oznámení Spider-Mana během E3 2016 konference Sony vzbudilo v hráčích nadšení, když jsme se ale dozvěděli, že má jít o exkluzivitu, přišlo zklamání - ještě ke všemu, když tvůrci z Insomniac studia potvrdili, že trailer nabídl in-game záběry. Čtěte dále.
Neděle - 26.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
American Truck Simulator.png
Pokud vlastníte American Truck Simulator, tak pro Vás máme skvělé zprávy, tvůrci z SCS Software studia oznámili, že díky skvělému prodeji hry mají dostatek financí na to, aby mohli například zvětšit mapu a to se určitě u takové hry ocení. V článku už mapa se změnami.
Sobota - 25.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Dead Rising 4.png
Už jsme se bály, že horké dny o víkendu nic z herní branže nenabídnou, nakonec jsme se zklamání nedočkali. Někdo se postaral o další únik z rubačky Dead Rising 4, která vyjde už letos na Vánoce pro Xbox One a Windows 10. 
Sobota - 25.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
EU.png
Pravděpodobně už jste si všichni všimli problému, který Británie udělala některým zaměstatncům z Evropské únie tím, že z EU odešla. Vztahuje se však tento problém i u herního průmyslu? Velká Británie celkově má herní průmysl na vysoké úrovni.
Sobota - 25.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
EA Originals.png
EA během letošní konferece EA PLAY, která běžela souvisle s E3 2016, oznámili svůj nový projekt EA Originals. Pravděpodobně jste o něčem takovém ještě neslyšeli. My Vám tento nový projekt rádi detailně představíme, setkat by jsme se sním měli každým rokem.
Sobota - 25.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
J1.png
EA přináší opravdu revoluční novinku do FIFA 17. Ta se dočká parádního přídavku a to takového, že dostaneme mužskou první fotbalovou ligu Japonska, která obsahuje 18 týmů. K tomu jako bonus vymodelovala také jeden ze stadionů, který patří týmu Gamba Osaka.
Sobota - 25.6. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Steam Sale Gabe.png
Obří letní slevy na Steamu již započaly a my jsme se jimy prohrabovaly opravdu detailně, abychom Vám mohli vypsat ty nezajímavější tipy. Ve slevě je například excelentní Grand Theft Auto: V od Rockstaru nebo The Witcher 3 od CD Project RED. Mrkněte i na další.
Pátek - 24.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Whore of the Orient.png
V roce 2012 oznámili tvůrci LA Noire zajímavou adventuru v otevřeném světě Whore of the Orient, která byla později zrušena, ve všem bylo nedostatek financí. Po dlouhých letech uniky gameplay záběry, které dokazují, že hra nemusela být vůbec špatná!BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one