Články

Neděle - 3.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Xbox Play Anywhere 3.png
Pokud nás sledujete častěji, určitě jste mohli zahlédout novinku Microsoftu, kterou plánuje pro Windows 10 a Xbox One. Pokud jste to neviděli u nás, mohli jste to vidět například na konferenci E3 2016 Microsoftu. A pokud víte, o čem je řeč, tak pro Vás máme skvělé zprávy, služba začne už v Září.
Sobota - 2.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
League of Legends už vládne nějaký ten rok multiplayerovým hrám. Ovšem nedavno vydaná multiplayerovka Overwatch od Blizzardu je dost velký konkurent, alespoň to hlásí Asijské herní kavárny. A když to řeknou Asiaté, tak to už něco znamená.
Sobota - 2.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 17.png
EA Sports konečně zveřejnili oficiální datum vydání své FIFA 17. K tomu ještě přidali parádní gameplay trailer zachycující tým Juventus Turín FC. Top hráči tohoto týmu budou ještě detailnější, než zbytek týmu, jsou to golman Buffon, záložník Pogba či útočník Dybala.
Pátek - 1.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS4.png
Už dlouho se mluví o další konzoli PlayStation 4, která by měla umět přehrát jak 4K videa, tak by měla změnšit svůj dosavadní vzhled. Něco podobného již oznámil také konkurent Microsoft se svojí konzolí Xbox One S. Co by nová konzole mohla nabídnout a kdy by mohla vyjít?
Pátek - 1.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Valley.png
Valley od tvůrců Sleder: The Arrival představili svojí novou adventuru už v Dubnu letošního roku, o hře ale stále moc nic neříkají. Každopádně stále nevíme, co si o hře myslet, nápad zajímavý, screeny parádní, ale ty gameplay záběry jsou zkrátka divné.
Pátek - 1.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Steam.png
Hádám, že každý z Vás má Steam ve svém počítači a jelikož máte Steam, předpokládám, že v něm máte alespoň jednu hru. Tak tenhle blázen, který dosáhl jako první úrovně 1000 a té díky hrám a DLC, které si koupil. A ptáte se, kolik má her na svém účtu? Tisíce, mrkněte se.
Čtvrtek - 30.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
HALO 5.png
Halo 5 je venku exkluzivně pro Xbox One už nějaký ten měsíc. Za tu dobu se díky updatům a jejich přídavkům hra zvětšila o 30 GB a to i díky poslednímu módu Warzone Fairfight, který přinesl kooperační mód pro 8 hráčů. Navíc si nyní můžete zcela zdarma zkusit Halo 5 na týden.
Středa - 30.6. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Microsoft.png
Před rokem jsme Vám představovali nový ovladač Xbox: Elite od Microsoftu, který lidé žerou tak moc, že byl každou chvíli po celém světě vyprodaný a to i přes vysokou cenu, kterou má. Microsoft se nyní pochlubil - prodali už více jak milión těchto gamepadů. A kolik že stojí u nás?
Středa - 29.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
cod.jpg
Call of Duty: Black Ops 3 neustále překvapuje. Ne jen, že se podíváme do vesmíru, což jsme nečekali, ve hře se dokonce objeví také velcí draci chrlící oheň. Trošku už si říkáme, jestli nejsou vývojáři na drogách. Naštěstí to vypadá, že se objeví pouze v zombie módu.
Úterý - 28.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
PC verze má snad v 99% výhody oproti konzolím, většina PC her totiž může jet na 60FPS ve FULL HD 1080p či dokonce ve 4K Ultra HD. Konzole současné generace na to nemají, buď máte náhodou 60FPS nebo alespoň FULL HD. To samé platí u Battlefield 1. DICE by radši 60FPS.
Pondělí - 27.6. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
V tyto dny probíhá uzavřený ALPHA test, moc lidí se do něj nepodívá, naštěstí jsou tam alespoň tací, kteří natočený alespoň nějakou tu cennou minutu. Z těch všech záběrů se dokonce dozvíme, jaké novinky si pro nás DICE oproti minulému dílu připravili.
Pondělí - 27.6. 2016        Autor: PR        Číst a komentovat
spite_acer-nitro-pr.jpg
Kolegové studenti, nudí vás učení a chtěli byste se čas od času (alespoň každý den) odreagovat u pořádné hry. Že má váš stařík problém rozchodit byť jen bulánky? Pořiďte si ideálního společníka k učení, na kterém rozjedete většinu nových her na vynikající detaily!BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one