TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Čtvrtek - 13.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
The Surge.png
Tvůrci akčního hardcore RPG The Surge právě informují, že se všechny verze (PC, PS4 a XONE) dočkají demo verze. To vyjde téměř po dvou měsících od svého vydání. Společně s demo verzí vyjde větší aktualizace, která se postará o doposud neopravené chyby ve hře. 
Čtvrtek - 12.7. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
RPG.jpg
Indie studio Blue Isle Studios právě oznámilo fantasy RPG hru Citadel: Forged With Fire v otevřeném světě s online prvky. Celkově by se hra měla chovat velmi otevřeně, nebude Vám diktovat prakticky nic, vše si uděláte po svém a to doslova. Chybět nebude ani létání na dracích. 
Středa - 12.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ESS.jpg
Možná Vás Ubisoft naštval tím, že jste mohli kosmetické itemy získat pouze prostřednictvím realných peněz. Teď však přichází menší evoluce, která díky aktualizaci 2.11 přináší možnost získat skiny a další věci z dropu při běžném hraní. 
Úterý - 11.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Crackdown 3.png
Bláznivá akce Microsoftu, Crackdown 3 se po dlouhé době ukazuje na oficiálních záběrech v pořádné kvalitě. Po E3 2017 traileru tu máme hned 10 minut z vývojářského dema. Ten ukazuje prakticky všechno, velkou a obsáhlou destrukci nebo sci-fi souboje.
Úterý - 11.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Half Life 1.jpg
Na oficiálních stránkách hry i Steamu se včera objevil post, který údajně vypisuje nejnovější opravené chyby prvního Half-Lifu z roku 1998. Zdá se, že Valve nezapomnělo na svou sérii a i po téměř 19 letech vydalo opravbý patch. Seznam opravených bugů v článku + samozřejmě oznámení HL 3.
Úterý - 11.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
PS Store.png
Možná si ještě pamatujete na petici, o které jsme před nedavnem psali stím, že čeští hráči chtějí lokalizovat PS Store a další služby Sony. Celkem překvapivě Sony zareagovalo a odpovědělo, naštěstí celkem pozitivně, celé oficiální vyjádření v článku.
Úterý - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Paragon.png
Epic Games právě vydalo tiskovou zprávu, ve které popisují jednotlivé body další aktualizace, která vyjde už 8.8. 2017, a půjde o jednu z největších aktualizací pro Paragon, které kdy vyšly. Hra se dočká rapidního vylepšení a to ne jen v grafické stránce. 
Úterý - 10.7. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Star Wars Battlefront 2.png
EA právě oznámilo, kdy plánují spustit servery BETA testování Star Wars: Battlefront 2 od DICE. Prozradíme Vám, že se všichni dočkáme už 6.10. 2017, zatím co hráči, kteří si hru předobjednali si zahrají  už o dva dny dříve, tedy 4.10. 2017. Beta bude spuštěna na všech platformách.
Pondělí - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Wild West Online.png
Konečně jsme se dočkali, dost často jsme v poslední době zmiňovali akční indie hru Wild West Online, která ve světě vzbudila velké nadšení i očekávání. Až do dnes jsme však neviděli jediné gameplay video. No, a je to tady, tvůrci ukázali rovnou 6. minutový gameplay trailer.
Pondělí - 10.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Už před pár dny jsme Vás informovali, že do Playerunknown's Battlegrounds míří hned 50 dalších itemů a to jak těch, které si můžeme obléknout, tak maličkostí, jako například jablka a dalších tomu podobných potravinových věcí. Teď se podařilo většinu vytahat a tak známe jejich vzhled.
Neděle - 9.7. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Možná jste postřehli informaci, kde šéf vývoje Playerunknown's Battlegrounds tvrdil, že hru plánují vydat ještě letos někdy během října. Po velkých ovacích však otočil a včera prozradil, že PUBG vyjde maximálně koncem Q4 2017, to znamená, že nejpozději na konci března 2018.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one