Loading

Články

Pondělí - 4.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
PlanetSide 1.png
Planetside 1 vyšlo už před 13 lety (20.5. 2003), hru tehdy vydávalo Sony společně s Ubisoftem. První díl PlanetSide se tak držel dost dlouhou dobu a jinak tomu nebylo ani doposud, stále zde byla komunita věrných hráčů, bohužel však minimální a tak se servery oficiálně vyply.
Pondělí - 4.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Hororové demo Resident Evil 7 vyšlo teprve před několika týdny, i tak si za tu dobu našlo své fanoušky stejně, jako před xx měsíci demo P.T. od Konami (teaser na Silent Hills). Capcom dnes oznámili, že demo už má na svých PS4 více jak 2 milióny lidí.
Pondělí - 4.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Left 4 Dead 3.png
Valve má spousty skvělých her, nikdy však nevydali třetí díl nějaké své série. Nejvíce se čeká na Half Life 3, ovšem tentokrát se v evidenci Valve objevila složka pojmenovaná Left 4 Dead 3. Náhoda? Určitě ne, Source 2 engine je už hotov, pravděpodobné jsou tedy třetí díly sérií.
Pondělí - 4.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Battlefield 1 je v tyto chvíle stále v uzavřené alpha verzi. Každopádně to díky novému teaseru EA vypadá, že by jsme se měli každým dnem dočkat oznámení přechodu na další metu, tedy do BETA verze - ta už bude mít velmi blízko vydání. Kdy by mohla začít otevřená beta?
Neděle - 3.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Red Bull Air Race.png
NVIDIA nedavno vydali ve spolupráci se studiem Mad Studios nový Red Bull Air Race 2016 pro Android a iOS. Nyní hra pomalu míří na PC a aby se odzkoušela co snad nejvíce, NVIDIA přes svoje oficiální stránky nabízí BETA klíč + trailer.
Neděle - 3.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Xbox Play Anywhere 3.png
Pokud nás sledujete častěji, určitě jste mohli zahlédout novinku Microsoftu, kterou plánuje pro Windows 10 a Xbox One. Pokud jste to neviděli u nás, mohli jste to vidět například na konferenci E3 2016 Microsoftu. A pokud víte, o čem je řeč, tak pro Vás máme skvělé zprávy, služba začne už v Září.
Sobota - 2.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
League of Legends už vládne nějaký ten rok multiplayerovým hrám. Ovšem nedavno vydaná multiplayerovka Overwatch od Blizzardu je dost velký konkurent, alespoň to hlásí Asijské herní kavárny. A když to řeknou Asiaté, tak to už něco znamená.
Sobota - 2.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 17.png
EA Sports konečně zveřejnili oficiální datum vydání své FIFA 17. K tomu ještě přidali parádní gameplay trailer zachycující tým Juventus Turín FC. Top hráči tohoto týmu budou ještě detailnější, než zbytek týmu, jsou to golman Buffon, záložník Pogba či útočník Dybala.
Pátek - 1.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS4.png
Už dlouho se mluví o další konzoli PlayStation 4, která by měla umět přehrát jak 4K videa, tak by měla změnšit svůj dosavadní vzhled. Něco podobného již oznámil také konkurent Microsoft se svojí konzolí Xbox One S. Co by nová konzole mohla nabídnout a kdy by mohla vyjít?
Pátek - 1.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Valley.png
Valley od tvůrců Sleder: The Arrival představili svojí novou adventuru už v Dubnu letošního roku, o hře ale stále moc nic neříkají. Každopádně stále nevíme, co si o hře myslet, nápad zajímavý, screeny parádní, ale ty gameplay záběry jsou zkrátka divné.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one