Články

Atomic Heart.jpg
Pátek - 23.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Malé nezávislé studio Mundfish už nějaký rok pracuje na FPS hororu Atomic Heart, pojďme se detailně podívat, co se na nás chystá, kdy hra vyjde a jak vypadá. Záběry vypadá dost slušně.
Hitman 2.jpg
Čtvrtek - 22.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že Microsoft koupil v poslední době několik herních studií, o tom už jsme několikrát psali. Teď by mohlo dojít na další, konkrétně na IO Interactive (tvůrci parádní serie HITMAN). Čtěte více...
Warcraft.jpg
Čtvrtek - 22.11. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se,  že to Blizzard s mobilními hrami myslí opravdu vážně. Po nedavno oznámeném Diablo: Immortal údajně vzniká Warcraft inspirovaný populárním Pokémon GO. Co na to říkají hráči?
Monster Hunter Film.jpg
Středa - 21.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Sony právě zveřejnilo vůbec první oficiální záběr filmu Monster Hunter podle video-herní adaptce. Vidět můžeme hlavní postavu, kterou si vystřihne oblíbená Milla Jovovich. 
Secret War.jpg
Středa - 21.11. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Bratislavské studio NeutraWorks právě oznámilo tahovou strategii Secret War z dob druhé světové války silně inspirovanou třeba značkou XCOM. Hra slibuje nábory nových vojáků, taktickou akci a další.
PS5.png
Středa - 21.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Oznámení konzole další generace Sony se nezadržitelně blíží, je ale stále měsíce daleko, přesto se na internetu objevují první zajímavé spekulace. Podívejte, co by měla konzole ukrývat za hardware.
Overwatch.jpg
Úterý - 20.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ještě jste si nevyzkoušeli arénovou hru Overwatch od Blizzardu nebo čekáte na trial? Potom je ta správná chvíle, už dnes večer tvůrci spustí šesti denní trial, který si můžeme všichni vyzkoušet zcela zdarma. 
Civilization Teaser.jpg
Úterý - 20.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Poslední plnohodnotný díl strategie Civilization vyšel v roce 2016, je ten správný čas na oznámení pokračování? Možná, oficiální YouTube kanál pravděpodobně teasuje něco nového, podívejte.
GeForce GTX.jpg
Úterý - 20.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokud netrpělivě čekáte na oznámení střední řady letošních grafických karet od NVIDIA, tak pro Vás máme špatně zprávy, společnost NVIDIA pravděpodobně plánuje prodej až na jaro 2019, proč?
The Initiative.png
Úterý - 20.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Drew Murray, ex-tvůrce skvělých her jako Sunset Overdrive, Resistance nebo Ratchet & Clank se právě na svém Twitteru pochlubil, že je dalším zaměstatnancem Microsoftu, konkrétně herního studia The Initiative.
Someday You'll Return.jpg
Pondělí - 19.11. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už to bude skoro tři roky, co české studio CBE Software oznámilo hororovu adventuru Someday You'll Return, po delší neaktivitě nás teď naštěstí studio zásobuje screenshoty. Ve článku dalších pár pěkných.
Starbreeze Studios.jpg
Pondělí - 19.11. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Starbreeze Studios má už několik měsíců velké finanční problémy, podle tiskové zprávy vydavatelství je však ještě vše v pořádku, čeká se na to, kolik kopií se podaří prodat pár dnů starého Overkill's The Walking Dead.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one