Loading

Články

Středa - 6.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
Snad v každé multiplayerové hře se po nějaké době objeví cheateři, někdy jsou cheaty hned jindy později. Takovému problému se nevyhnulo ani Overwatch. Hned po vydání totiž Německá firma Bossland GMBH vytvořila program, díky kterému vidíte nepřátele přes zeď nebo vidíte jejich životy.
Středa - 6.7. 2016          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Roman Wars.png
Call of Duty má opravdu bohatou sérii se stovkami milióny prodaných kopií. Co už ale asi netušíte je, že spousty projektů Call of Duty bylo zrušeno. Ne jen díl ve Vietnamu od Sledgehammer studia z pohledu třetí osoby, ale také podtitul Roman Wars, podívejte na in-game záběry.
Středa - 6.7. 2016          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FIFA 17.png
FIFA 17 se pomalu blíží, vychází už za 2 měsíce a my nyní máme díky již zveřejněným materiálům možnost porovnat minulý ročník stím nadcházejícím. Jak už víme, FIFA 17 pojede vůbec po prvé na Frostbite 3 engine, ten by měl přinést například detailnější obličeje, je to ale pravda?
Středa - 6.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Battlefield 1.png
EA společně s DICE už před několika týdny tvrdili, že Battlefield 1 dostane desítky zbraní a nové video od Arekkz Gaming to jen potvrzuje. Právě probíhající alpha a blížíce se přechod do BETA verze nabídne tuhle sbírku zbraní - od každého něco. Mrkněte na gameplay.
Pondělí - 4.7. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
PlanetSide 1.png
Planetside 1 vyšlo už před 13 lety (20.5. 2003), hru tehdy vydávalo Sony společně s Ubisoftem. První díl PlanetSide se tak držel dost dlouhou dobu a jinak tomu nebylo ani doposud, stále zde byla komunita věrných hráčů, bohužel však minimální a tak se servery oficiálně vyply.
Pondělí - 4.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Resident Evil 7.png
Hororové demo Resident Evil 7 vyšlo teprve před několika týdny, i tak si za tu dobu našlo své fanoušky stejně, jako před xx měsíci demo P.T. od Konami (teaser na Silent Hills). Capcom dnes oznámili, že demo už má na svých PS4 více jak 2 milióny lidí.
Pondělí - 4.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Left 4 Dead 3.png
Valve má spousty skvělých her, nikdy však nevydali třetí díl nějaké své série. Nejvíce se čeká na Half Life 3, ovšem tentokrát se v evidenci Valve objevila složka pojmenovaná Left 4 Dead 3. Náhoda? Určitě ne, Source 2 engine je už hotov, pravděpodobné jsou tedy třetí díly sérií.
Pondělí - 4.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Battlefield 1.png
Battlefield 1 je v tyto chvíle stále v uzavřené alpha verzi. Každopádně to díky novému teaseru EA vypadá, že by jsme se měli každým dnem dočkat oznámení přechodu na další metu, tedy do BETA verze - ta už bude mít velmi blízko vydání. Kdy by mohla začít otevřená beta?
Neděle - 3.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Red Bull Air Race.png
NVIDIA nedavno vydali ve spolupráci se studiem Mad Studios nový Red Bull Air Race 2016 pro Android a iOS. Nyní hra pomalu míří na PC a aby se odzkoušela co snad nejvíce, NVIDIA přes svoje oficiální stránky nabízí BETA klíč + trailer.
Neděle - 3.7. 2016       Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Xbox Play Anywhere 3.png
Pokud nás sledujete častěji, určitě jste mohli zahlédout novinku Microsoftu, kterou plánuje pro Windows 10 a Xbox One. Pokud jste to neviděli u nás, mohli jste to vidět například na konferenci E3 2016 Microsoftu. A pokud víte, o čem je řeč, tak pro Vás máme skvělé zprávy, služba začne už v Září.
Sobota - 2.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
overwatch blizz.jpg
League of Legends už vládne nějaký ten rok multiplayerovým hrám. Ovšem nedavno vydaná multiplayerovka Overwatch od Blizzardu je dost velký konkurent, alespoň to hlásí Asijské herní kavárny. A když to řeknou Asiaté, tak to už něco znamená.
Sobota - 2.7. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA 17.png
EA Sports konečně zveřejnili oficiální datum vydání své FIFA 17. K tomu ještě přidali parádní gameplay trailer zachycující tým Juventus Turín FC. Top hráči tohoto týmu budou ještě detailnější, než zbytek týmu, jsou to golman Buffon, záložník Pogba či útočník Dybala.
DOPORUČENÉ
 
 
 
 
 
Šéf tvůrců God of War chce PC verzi
Pondělí — 4.11. 2019
 
 
 

 
Oficiálně: Death Stranding vyjde i na PC, víme kdy
Úterý — 28.10. 2019
 
 


Dying Light se spojí s 
Left 4 Dead 2

Pátek — 25.10. 2019
 
 Battlefield V zdarma, a rovnou na 3 víkendy
Čtvrtek — 10.10. 2019
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist

Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one