TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Středa - 9.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Project1v1.jpg
Gearbox opět plánuje oznámit něco, na co nikdo nečeká. Podle uniklých informací chtějí tvůrci série Borderlands představit online arénovou hru s pracovním názvem Project 1v1, ten má zahrnout FPS střílečku s futuristickými prvky, kde se částečně objeví i karty. 
Středa - 9.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
UPDATE.png
Po velkým měsíčním updatu, který dorazil teprve před pár dny se Bluehole pustilo do dalších oprav, ty přijdou už dnes na testovací servery, během zítřka pak na veřejné servery jako stabilní verze. Týdenní update toho už klasicky nenabídne nějak mnoho, pár zajímavých věcí přeci jen ano.
Středa - 9.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Artifact.jpg
Zdá se to být neuvěřitelné, ale Valve opravdu oznámilo novou hru, na jednu stranu je to dobře, na druhou, nečeká snad celá komunita Valve na něco trošku jiného, jako Portal 3, Left 4 Dead 3, Half Life 3 nebo Team Fortress 3? Valve na místo toho oznámilo karetní hru, která čerpá z Dota 2.
Středa - 9.8. 2017           Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
TauCeti.png
Kolik každý měsíc vyjde českých her? Nebo vlastně, kolik ročně, vyjde českých PC her? Myslím, že to dokážeme spočítat na jedné ruce. Naštěstí tu ale je studio BadFly, které před pár dny vydalo hororovku Dead Effect 2, a před pár hodinami oznámili další, tentokrát sci-fi hru TauCeti.
Úterý - 8.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
stock.jpg
Ubisoft se musí pyšnit, právě se jim podařilo získat posilu, která pomáhala dlouhá léta šéfovala ve švédském studiu DICE na hrách jako Star Wars: Battlefront, sérii Battlefield včetně starších Bsd Company, Mirror's Edge: Catalyst a další. Tohle je Patrick Bach a jeho nový příběh do budoucna.
Úterý - 8.8. 2017        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
sdssd.jpg
Blizzard se pomalu připravuje na vydání remasterovaného StarCraftu, který je už téěř za rohem. A tak hráči neotálejí a přinášejí nové srovnávací videa. Jak vypadá remaster a jak stará verze z roku 1998, na to se můžete mrknout v článku, kde uvidíte ne jen prostředí ve hře, ale třeba i postavy apod.
Úterý - 8.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Rainbow Six Siege.jpg
Ubisoft dnes informoval ne jen o třetí sezoně For Honor, ale také o třetí pro taktickou fps akci Rainbow Six: Siege, která zároveň dostane možnost updatu, který Vám nainstaluje ULTRA HD textury. Pro takový update si ale připravte high-endové počítače a notebooky.
Úterý - 8.8. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
For Honor.jpg
Pokud Vás ještě středověký For Honor nezlákal, tak si alespoň můžete zkoušet jeho trial, který proběhne od čtvrtka 10.8. do neděle 13.8. 2017. Ubisoft chce pravděpodobně nalákat nové hráče, těch starých totiž neustále rapidně ubývá. Co trial nabídne a co prozradili o nové sezoně?
Úterý - 8.8. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Hunt Showdown.jpg
Přesně před 4 měsíci Crytek oznámil svoji novou hru Hunt: Showdown, tedy nástupce nevydařeného vývoje Hunt: Horrors of the Gilded Age, které nikdy nevyjde. Showdown by však mělo Crytek zachránit, pokud se tedy povede a hráče bude bavit, říká jeden z tvůrců v prvním deníčku.
Úterý - 8.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
ACO.jpg
Zahraniční web IGN se dostal k dalším záběrům očekávaného Assassin's Creed: Origins, o kterém včera šéf vývoje prohlásil, že bude na PC perfektní, jak však vypadá aktuální verze, o tom se můžete přesvědčit nyní sami. Uvidíte vedlejší misi ve vším všudy, tady je nových 18 minut.
Pondělí - 7.8. 2017            Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Hobo.png
Možná si ještě vzpomenete na těch pár zmíněk ohledně českého simulátoru, který z Vás udělá opravdového bezdomovce. Jmenuje se Hobo: ToughtLife a více než rok se o něm tvůrci nezmínili. Teď z ničeho nic vyšel skrze předběžný přístup a vypadá mnohem líp než při oznámení.
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one