Články

Dead Island 2.jpg
Středa - 26.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pokračování akčního survivalu Dead Island společnosti Deep Silver je sice ve vývoji už několik let, bohužel si ho ale přehazuje jedno studio se druhým. Tohle nesvědčí nic dobrého. Jaké studio se postará o vývoj?
Sniper Elite V2.jpg
Úterý - 25.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bavil Vás akční Sniper Elite V2 z roku 2012? Potom pro Vás máme skvělou zprávu, podle Australské ratingové společnosti Classification.gov.au to vypadá, že se chystá remaster! Důkaz ve článku.
PUBG.jpg
Úterý - 25.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

PUBG po vydání zažilo nevídaný hype, šlo o krále battle-royale režimu až do doby, než přišlo Fortnite, které je dnes zdarma. Po vydání nové mapy se však do hry vrací deseti-tisíce hráčů.
Chuchel.jpg
Neděle - 23.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

České vývojářské studio Amanita Design bylo nařknuto z rasismu! Může za to hlavní postava hry Chuchel z březnu letošního roku. Postavička v novém updatu dostane novou barvu, jak se k tomu výjádřili tvůrci?
G2A.jpg
Neděle - 23.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Jste aktivními v nakupování přes zahraniční obchod G2A? Potom pozor na tuhle "smluvní podmínku". Podle těch má server právo na to, strhnout Vám měsíčně 1 euro z peněženky, pokud budete nekativní.
The Walking Dead TellTale.jpg
Pátek - 21.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že si Epic Games otevřelo vlastní obchod s digitální distribucí jste pravděpodobně už postřehli. Že ale bude praktikovat takovéto kroky? Hráči jsou naštvaní a oprávněně. Final Season The Walking...
CONTROL.jpg
Pátek - 21.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Akční sci-fi akce Control od tvůrců Alan Wake a Quantum Break se ukazuje v novém traileru, který se zaměřil na svět kolem nás. Control se plánuje na příští rok pro platformy PC, PlayStation 4 a Xbox One.
Mortal Kombat 11.jpg
Pátek - 21.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky bojovky Mortal Kombat 11 právě zveřejnilo studio Warner Bros Games. Vychází v 23.4. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Microsoft Studios.jpg
Středa - 19.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Phil Spencer, šéf Xbox divize v nejnovějším rozhovoruzu uvedl, že se hráči na platformě Windows PC mají na co těšit - "PC hráči o nás uslyší mnohem více, máme před sebou skvělý rok." Čtěte dále..
Red Dead Redemption 2.jpg
Čtvrtek - 20.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že bude PC verze Red Dead Redemption 2 je v podstatě jisté, otázkou nyní je kdy. Každopádně, že by někdy vzniknout měla Rockstar dodnes nepotvrdil. Teď se podívejte na uniklé záběry z PC verze!
Fallout 76 lunchboxes.jpg
Středa - 19.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Když už jsme si říkali, že Fallout 76 nemůže být horší, Bethesda nezklamala, podle neoficiální zprávy, která se objevila na Redditu to vypadá, že se do hry pomalu blíží možnost zakoupení lootboxů s boosty.
Miscreated.jpg
Středa - 19.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Malé nezávislé studio Entrada Interactive právě vydalo na Steamu multiplayerový survival v post-apokalyptickém, otevřeném světě. Běží na CryEngine a nevypadá vůbec špatně. Pojďme si hru trochu přiblížit.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one