Články

spite_thrustmaster.jpg
Pátek - 14.12. 2018             Autor: PR

Hledáte spojení vhodného a přitom netradičního vánočního dárku pro nadšence do počítačových či konzolových her? Udělejte radost sluchátky podobající se těm, které zdobí závodní inženýry Ferrari na cílové zídce ve formuli nebo personál na palubě letadlové lodi amerického letectva.
Daymare 1998.jpg
Pátek - 14.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hororovka silně inspirující se sérií Resident Evil se připomíná po více než roce v novém gameplay traileru a nevypadá vůbec špatně. Navíc tvůrci slibují vydání "již brzy". Mrkněte na video.
LEGO The Hobbit.jpg
Pátek - 14.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Co takhle si při víkendu rozšířit svoji knihovnu o další parádní titul zcela zdarma? Tentokrát je jím LEGO: The Hobbit z roku 2014 se skvělým hodnocením 7.5 / 10. Odkaz ke stažení ve článku.
World War Z.jpg
Pátek - 14.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Kooperační zombie akce World War Z se nezadržitelně blíží a hráči se dle reakcí opravdu těší. Navnadí Vás i další trailer, který nám představuje třídy postav? Trailer vypadá opět a zas dobře.
DAYZ.jpg
Pátek - 14.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Už přibližně před týdnem jsme Vás informovali, že Bohemia Interactive vydá po pěti letech early accessu plnou verzi, tedy 1.0 DAYZ. A ta je tady a vy si ji můžete vyzkoušet zcela zdarma, více ve článku.
Metro Exodus.jpg
Pátek - 14.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Celkem  zvláštní zpráva, co? Většinou píšeme o tom, že studia své hry odkládají, někdy i o rok. To ale není případ 4A Games, ti chystají Metro: Exodus vydat o týden dříve, než bylo plánováno, proč?
Witchfire.jpg
Čtvrtek - 13.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Před čtyřmi dny jsme Vám ukázali jeden jediný screenshot, který ukázalo studio The Astronauts po dlouhých 12 měsících. Dnes tu máme další záběry a ty vypadají naprosto parádně.
Beyond Good & Evil 2.jpg
Středa - 12.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Akční adventura Beyond Good & Evil 2 se ukazuje v první pořádné ukázce, jde sice pouze o pre-alpha verzi, přesto se Vám záběry budou zaručeně líbit. Ve článku už skoro půl hodinové video.
PUBG Fortnite.jpg
Středa - 12.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Gigantická herní komunita Číny je pro herní společnosti zlatým dolem, pokud se však nestane tohle. Čínská vláda zakázala nejhranější battle-royale hry a dalším hrám dala podmínku, své hry musí změnit.
spite_zowie-xl2411p.jpg
Středa - 12.12. 2018              Autor: PR

Plán letošních vánoc je daný. Vyhnout se obloukem sprchovým gelům, spodní prádlo a ponožky nechat na tetě, peníze v obálce zase na babičce a opravdový dárek, který rozzáří oči při rozbalování na Štědrý den při sledování tradiční Popelky svěřit skutečnému Ježíškovi.
PES 19.jpg
Pondělí - 10.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Konami právě oznámilo, že fotbalový simulator Pro Evolution Soccer 2019 dostane vlastní free-to-play režim. Co nabídne, kdy vyjde a další podprobnosti včetně traileru, ve článku.
V1 Int game.jpg
Pondělí - 10.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

V1 Interactive je zcela nové indie studio, které podporuje Private Division (mateřská společnost Take-Two, která vydává menší tituly). Tvůrci lákají na svou první hru, co z obrázku můžeme vyčíst?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one