Články

Ring of Elysium.jpg
Pondělí - 17.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ring of Elysium před pár týdny spustilo EU servery a slíbilo, že se již brzy dočkáme stejné, však noční mapy. Po jednom screenshotu se můžeme nyní podívat na první video náhled, co od toho vlastně čekat.
Far Cry New Dawn.jpg
Pondělí - 17.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Začátkem příštího roku přijde další díl oblíbené série Far Cry, určitě už jste postřehli, že se podíváme opět do Montany, kterou známe z letošního Far Cry 5. Ve videu ve článku můžete vidět, jak hodně se svět změnil.
Heroes of the Storm.jpg
Pondělí - 17.12. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Blizzard právě oznámil, že MOBA hra Heroes of the Storm  končí s esportem a dostane menší rozpočet do dalších let. Ve studiu jsou nyní priority jinde, sníží se i počet vývojářů a bude méně aktualizací.
Kojima Productions.jpg
Neděle - 16.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Legendární herní designér Hideo Kojima, který stvořil perfektní taktickou akci Metal Gear Solid dnes slaví už třetí výročí od založení nezávislého studia Kojima Productions. A samozřejmě k tomu něco řekl.
Trials Rising.jpg
Neděle - 16.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Pár měsíců oznámené pokračování oblíbené závodní série Trials, se díky zahraničnímu IGN ukazuje na nových, více než dvou minutách gameplay záběrů. Známe i datum vydání a další podrobnosti.
Xbox One X.jpg
Neděle - 16.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Je to už nějakou dobu, co Microsoft přestal informovat o počtu prodaných kusů konzole Xbox One, že by kvůli na první pohled slabšímu odběru oproti PlayStation 4? Naštěstí tu máme externí společnosti.
The Outer Worlds.jpg
Neděle - 16.12. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Nedavno nám Obsidian studio nově patřící pod Microsoft Studios oznámilo velmi dobře vypadající sci-fi RPG hru The Outer Worlds, jedna z prvních otázek směřujících k vývojářům se týkala mikrotransakcí.
Artifact.jpg
Sobota - 15.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Valve vkládalo do karetní hry ze světa Dota 2 velké naděje. A první týden se do hry podívalo desítky tisíc hráčů, vše vypadalo nadějně, bohužel ale pro Valve, dnes, po přibližně ji měsíci hráči masivně opouštějí. 
The Witcher.jpg
Sobota - 15.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Televizní seriál The Witcher, který připravuje Netflix se pomalu, ale jistě rýsuje. Torpedo Pictures právě odhlalilo několik málo záběrů z natáčení před a po úpravě s efekty. Mrkněte na to!
PlanetSide Arena.jpg
Sobota - 15.12. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci bohužel neúspěšné battle-royale akce H1Z1 připravují novou, masivně multiplayrovou akční hru PlanetSide s podtitulem Arena, copak by asi "Arena" mohla zmanenat? Především battle-royale.
Subnautica.jpg
Pátek - 14.12. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Že si Epic Games "otevřelo" vlastní obchod s digitálními hrami, o tom už jsme Vás informovali, Epic slibovali každých 14 dnů hru zdarma. Tou první je úžasný titul Subnautica, další info ve článku.
The Grand Tour.jpg
Pátek - 14.12. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Amazon, která vlastní práva pořadu The Grand Tour, kde působí tři komici a experti  Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May budou mít vlastní hru, připraví ji Amazon Game Studios.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one