Loading

Články

22.8. 2012     Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
11.png
Rockstar se celkem rozjel. Za poslední 3 dny nám poslali už 6  screenů ze hry. Je dobře, že se informace zvětšují. Nezapomeňme, že nám slíbili video na měsíc srpen!
20.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
11.png
Rockstargames před necelou hodinou uploadli na svůj officiální web 3 nové screeny, možná nám tím splácí to, že nebyli na E3 ani na Gamescom 2012. Podívejte se.
20.8. 2012     Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
f13.png
A máme tu konečně officiální požadavky od výrobce. Zatím víme pouze minimální požadavky, ale to nám snad zatím stačí. Pozdějí samozřejmě budou dopsány i doporučené.
19.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
ac3.png
Ubisoft s šéf testerů pro Assassins' Creed serii odhalili, kolik nám přibližně zabere hraní zatím posledního dílu. Bude až na desítky hodin, kolik přesně už v článku.
17.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
twd header.png
Připomeňme, že The Walking Dead nyní výrobce vydává na epizody a graficky hra vypadá jako komixová, nýbrž tak vypadat má. Zatím vyšly 2., zde se ale jedná o plnou jednotnou hru...
16.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
1313.png
Nový trailer z festivalu Gamescom nedohalil nic nového. Žádné datum vydání, ani nic přibližného. Ovšem co už teď víme, že se tento díl výrobce chystá i na další generaci konzolí.
16.8. 2012    Gamescom    Číst a komentovat
pes13.png
Chybět na letošním veletrhu nesměj samozřejmě ani největší konkurent FIFY Pro Evolution Soccer 13 a v jeho hlavní roli Cristiano Ronaldo. Délka trailer je necelé 2 minuty.
16.8. 2012     Gamescom    Číst a komentovat
arma 3.png
Ani česká společnost Bohemia Int. nás nenechala čekat a ukazuje další úžasné screeny ze hry. Zde už se nejedná o obrázky vymodelované, ale focené přímo ze hry.
15.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dishoniored.png
I když Dishonored vychází až za pár měsíců, podařilo se magazínu PCGamer sehnat officiální HW nároky pro tuto skvělou akční hru! Už teď Vám řeknu, že nejsou tak vysoké.
15.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
twzheader.png
Vyšly první screeny, kde vidíme pohled z první osoby. Už teď je jasné, že to bude akce jak hrom. Všude samý Zombie! Grafika hra zatím pokulhává, ale co hodnotit v tomto stavu.
14.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
amnesia.png
První díl se opravdu povedl a strašidelné sprvky měl takřka dokonalé. Horší už to bylo s prostředím a modely. Na druhém díle bude pracovat výrobce hry Dear Esther, budem lepší než 1 ?
13.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
grid 2 info.png
Výrobce Codemasters prozradil první informace a přiznal se, že Trailer vypadal skvěle, ale my to tak mít nebudeme, né všichni tedy. Víme i jaký bude druhý díl GRIDU.
8.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
dayzgame download free.png
Český výrobce stále oblíbené Army 2 před nedávnem nechtěl prozradit ani nepotvrdil, zda se chystá DayZ jako samostatné vydání. Teď už víme officiálně, že hra Dayz Game bude.
7.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
source engine 2.png
Už je to dlouho, co tu s námi je Source Engine. Proslavil ho hlavně Counter Strike: Source, který je velmi oblíbený až do dnes. Pár her mimo Valve si také koupilo právě tento Engine.
6.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
new.png
Ubisoft před přibližně dvěma měsíci informoval, že vydá uplně nový titul, který potěší a přinese něco nového, doposud neznámého. Byl to Watch_Dogs, i když všichni typovali Prince.
3.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
grid 2.png
Tagy: Race Driver GRID 2 | Výrobce oblíbené akční závodní hry oznámil, že se dočkáme officiálního oznámení vydání hry. My spekulujeme kdy hra vyjde, pojďte si typnout s námi!
2.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
minecraft 1.3 download.png
Včera výrobce hry Minecraft vydal dlouho očekávaný patch s číslovkou 1.3. Opraví několik chyb, udělá nové vychytávky pro hráče. Všechny změny jsme Vám dali do článku.
1.8. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
warface free to play.png
Tagy: Warface | Už před pár dny jsme Vám psali, že střílečka Free to play Warface běží v Rusku a bylo registrováno více jak 2 miliony lidí. My našli možnost, jak si ji zkusit také.
31.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell     Číst a komentovat
stalker 2.png
Tagy: STALKER 2 | Na internetu se objevila zpráva, samozřejmě ze zahraničí, že i když byla hra Stalker 2 officiálně ukončena, její naděje stále žije. Přišel stím Ruský bloger!
31.7. 2012    Autor: Jakub Hergesell    Číst a komentovat
minecraft 1.3 download.png
Tag: Minecraft Zdálo se Vám do teď Minecraft opravdu "ošklivé"? Tak teď možná změníte názor, protože na officiálních stránkách se oběvil nový mod, podívejte se na video.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one