Články

Úterý - 5.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Egypt.png
Včera se na internetu objevila zpráva, že se v roce 2016 nedočkáme klasicky dalšího dílu Assassin's Creed, prý vyjde až v roce 2017, má se odehrávat v Egyptě a jmenovat se podle spekulací bude Assassin's Creed: Empire. Důkazy se našly u více zdrojů.
Úterý - 5.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Watch Dogs 2.png
Po internetu koluje hodně zajímavá spekulace, Ubisoft nejspíše připustili, že vydávání každoročně Assassin's Creed může být v dalších letech velkou chybou, dočkáme se prý dalšího dílu až v roce 2017, rok 2016 zachrání hackerská akce Watch Dogs 2? Vypadá to tak.
Pondělí - 4.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
STAR WARS Battlefront.png
DICE, výrobce parádního Star Wars: Battlefront informuje na svém webu/fóru o tom, že na plno pracují na offline režimu. To znamená dvě věci, můžete si zahrát bez nutnosti připojení k internetu a grupy jako CODEX a spol budou mít spousty práce s vytvářením cracku.
Neděle - 3.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
sf5.jpg
HW požadavky pro bojovku Street Fighter: V.  Hra vychází 16.2. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Sobota - 2.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Edge of Nowhere.png
Studio Insomniac oznámili hororovou akční VR hru Edge of Nowhere. Tahle "polokreslená" hra Vás zavede na Antakrtidu, kde se píše rok 1932 a tým dobrodruhů nachází něco podivného, může to být něco mimozemského. A také, že ano. Podívejte na první video.
Sobota - 2.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Brutal Doom v20b.png
Před několika dny jsme Vám představovali už 20., ovšem dost vylepšený update pro Brutal DOOM, který bude opravdu brutální. Dobrou zprávou je, že je zcela zdarma a dost výrazně vylepšuje jak značku DOOM, tak svůj projekt Brutal DOOM, stahujte mód.
Sobota - 2.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Call of Duty 2016 2.png
Call of Duty už klasicky vychází každý rok, pracují na něm tři různá studia, Sledgehammer studio, Treyarch a Infinity Ward, kteří budou mít na starost také ten letošní 2016. O novém Call of Duty samozřejmě ještě nevíme nic, každopádně by mohl něco naznačit obrázek na jejich Twitteru.
Pátek - 1.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Just Cause 3.png
Avalanche studio, tvůrci série Just Cause neznámo proč ignorují multiplayer ve svých hrách, přitom takový Mad Max nebo Just Cause by mohli mít dost dobré multiplayery. Co si ale neuděláme sami, to nemáme, módeři se na to vrhli a ukázali první verzi multiplayeru Just Cause 3.
Pátek - 1.1. 2016        Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
MXGP 2.png
HW požadavky pro oficiální motokrosovou závodní hru MXGP 2.  Hra vychází 31.3. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Pátek - 1.1. 2016         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Unravel.png
HW požadavky pro dobrodružnou plošinovku Unravel.  Hra vychází 9.2. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 31.12. 2015       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
From kharak.png
HW požadavky pro akční RTS strategii Homeworld: Deserts of Kharak.  Hra vychází 20.1. 2016 pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ... HW požadavky jsou průměrné na poměry roku 2016.
Čtvrtek - 31.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Steam.jpg
Jak jistě víte, před několika dny se hackeři pokoušeli shodit Steam z provozu, to se jim díky nové technologii a hardwaru Valve nepodařilo, ne tak uplně. Jisté problémy Steam měl, byly dokonce obrovské, každopádně se to prý týkalo jen hrstky lidí. Celá zpráva v článku.
Středa - 30.12. 2015        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
escae.png
FPS simulator Escape from Tarkov, který je čerstvě oznámený má zatím obrovsky dobré ohlasy. Lidem po celém světě se líbil úvodní trailer, později i gameplay o rabování paneláku. Teď tu máme screeny, které rozhodně nezklamou, zatím to vypadá opravdu nadějně.
Středa - 30.12. 2015         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Film Assassin's Creed je v plném proudu natáčení a z toho právě unikají nové, doposud nezveřejněné fotografie. Máme jich bohužel jen 3, každopádně fanoušky série a ty, kteří na film čekají, určitě potěší.
Pondělí - 28.12. 2015          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Film Assassins Creed.png
Trošku jsme předpokládali, že pokud Ubisoft bude hledat hlavní role pro Assassina a jejich právě natáčený film, budou vyžadovat alespoň to, aby z nich měl někdo zkušenost s hrou či podobně. Bohužel to tak ale není, mimochodem výborný herec Fassbender nikdy předtím nehrál ani jeden díl.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one