TRENDY  STALKER 2  Fable State of Decay 3 Cyberpunk 2077 MAFIA (Dabing)
UFC 4.jpg
181009.jpg
MAFIA.png
FIFA 21.jpg
1799 Kč
Předobjednat
UFC 4
Od 1499 Kč
Předobjednat
Cyberpunk 2077
1149 Kč
Předobjednat
MAFIA: Definitivní Edice
Od 1549 Kč
Předobjednat
FIFA 21

Články

Středa - 6.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Knack 2.png
v oficiálním obchodě PlayStationu se objevila menší chyba, Knack 2 hned po vydání byl zcela zdarma, a to hned ve dvou zemích, Nový Zéland a Australie. Hráči samozřejmě nelenili a hru si ihned pořídili, zda jim kopie pořízená touto chybou zůstane nevíme, uvidíme, co na to Sony.
Středa - 6.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
SteamUgg.jpg
Sekce On The House nebyla snad měsíce aktualizována, posledně jsme na Originu mohli najít stařičký Medal of Honor, teď zde najdeme SteamWorld Dig, akční plošinovku, která i po 4 letech od vydání nosí cenovku minimálně 10€ (250 Kč), může být Vaše zcela zdarma a už napořád.
Středa - 6.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
The Avengers Project.png
V lednu letošního roku Square Enix oznámilo práce na nové Avengers hře, kterou prozatím pojmenovali jako The Avengers Project. Tím však veškeré informace o hře končí, tedy až do dnes, na internetu totiž koluje nová zpráva, ta prozradila střípky detailů.
Úterý - 5.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell             Číst a komentovat
Middle-earth Shadow of War.png
Middle-earth: Shadow of War se nezadržitelně blíží a pomalu kandiduje na akční hru roku. A stímto videem tomu jen pomáhá, Monolith studio právě vydalo gameplay trailer, kde představilo ty nejobávanější skřety ve hře, nazývají se Temný Kmen, proč se jich tolik bát? V článku.
Úterý - 5.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Far Cry 5.png
Ubisoft i nadále masivně marketinguje jak Assassin's Creed: Origins, tak akční Far Cry 5, který dorazí až v Únoru 2018. Přesto už nyní jsme mohli vidět klidně i více než 3 hodiny ze hry. A jinak tomu není ani nyní. Sice jde o stejné vývojářské demo, hraje ho však někdo jiný, podívejte na další záběry.
Úterý - 5.9. 2017           Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
dualshocks 4.jpg
Pamatujete ještě na ty staré gamepady třeba z PlayStation 1, kdy jsme v obchodech našli třeba i průhledné? Myslím, že nikdy nebyly oficiálně od Sony, jejich popularita se však zvedala, což Sony vidělo a tyto "retro" kousky právě oficiálně oznámili pro PlayStation 4.
Úterý - 5.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Biomutant.png
BioMutant je jednou z oznámených Gamescom 2017 her, připravuje ji THQ Nordic a ex-tvůrci Mad Maxe či Just Cause. Hru jsme Vám vlastně už trošku představili, dnes se však ukazuje i z druhé strany, video zahrnuje třeba editaci hlavní postavy, lišky, to vše v nových 25 minutách.
Pondělí - 4.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell            Číst a komentovat
Borderlands 3.png
Pokud se zrovna ptáte, na čem všem pracuje studio Gearbox, o kterém poslední dobou slyšíme poměrně často, tak je to především nedavno oznámený Borderlands 3, podle nejnovější tiskové zprávy se na hře podílí hned 300 vývojářů, což je nejvíce, co kdy Gearbox u jedné hry "zažil".
Pondělí - 4.9. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Playerunknowns Battlegrounds.png
Pokud jste aktivními hráči populárního Playerunknown's Battlegrounds, tak jste si pravděpodobně všimli, že každá hra má své AFK hráče, nakonci letu zkrátka vypadnou a nehrajou. Podařilo se zjistit, že někteří to dělají naschvál a lépe a rychleji tím vydělávají BP.
Pondělí - 4.9. 2017            Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Alice Asylum.png
Na oficiálních stránkách tvůrce video-herní Alenky z Říše dívů se objevil vcelku zajímavý článeček. Dle něj vlastně oznámili velmi ranný vývoj Alice: Asylum, kde se teprve připravují první drobnosti jako artworky a podobně. Celou hru by pak někdy za dlouho mělo vydat EA.
Neděle - 3.9. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
FIFA 18 ALEX.png
Že se i v letošním ročníku FIFA objeví ještě do nedavna neznámá tvář Alexe Huntera víme, teď, v nejnovějším traileru se na něj EA SPORTS zaměřilo do detailu a představuje nám menší příběhovou ukázku. Kam Alex Hunter zamíří? Bude to PSG, Real Madrid nebo Bayern?
buy ad.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one