Články

Sobota - 14.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Syberia 3.png
Zdá se, že Nintendo nebude mít nouzy sehnat spousty zajímavých značek pro konzoli Switch. Po překvapivě potvrzeném Skyrimu, FIFA hře či dokonce STEEP je tu také třetí díl Syberia, který již byl několikrát odložen, očekávaný datum vydání je březen 2017.
Pátek - 13.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
Bomberman.png
Klasika v podobě Bombermana je zpět, tedy ještě ne, až v Březnu letošního roku. Konami právě oznámilo Nintendo Switch verzi, která by měla být jednou ze starterů této konzole. Detaily o hře nikdo nezveřejnil, ono asi není co zveřejňovat, Bombermana asi všichni dobře známe.
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
WWE2K17.png
Koncem minulého roku 2K vydalo wrestlingovou hru WWE 2K17, která se však dostala pouze na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dnes 2K oznámilo, že WWE 2K17 uvidíme již brzy také na PC platformě. Přesněji na Steamu. V článku také první PC screeny.
Pátek - 13.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
FIFA.png
EA před několika měsíci veřejně tvrdilo, že konzoli Nintendo Switch nějak extra nevěří a s vývojem her na tuhle platformu bude opatrné. Přesto je tu první oznámená hra ze strany EA pro Switch, je to fotbalový titul FIFA od tvůrců dlouhé série EA SPORTS.
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
skyrim.png
V oficiálním oznámení konzole Nintendo Switch před téměř 4 měsíci, jsme mohli zahlédnout záběr na The Elder Scrolls: Skyrim, přičemž se po několika týdnech ukázalo, že ačkoliv byla hra v traileru, nevyjde na tuto konzoli. Nyní se však oficiálně potvrdilo, že letos vyjde.
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat
Ubisoft Games.png
Už nějakou dobu víme, že Nintendo začalo blíže spolupracovat s Ubisoftem a dalšími studii, které přinesou své kvalitní značky také pro Switch. A jelikož dnes proběhlo oficiální představení konzole, Ubisoft na nic nečekal a zveřejnil line-up her, která postupně vydá pro Switch. 
Pátek - 13.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Nintendo Switch.png
Konečně jsme se dočkali, uběhly téměř čtyři měsíce od oficiálního oznámení konzole Nintendo Switch. Až do včera jsme věděli pouze jak konzole vypadá. Dnes už jsme o něco chytřejší, více jak hodinová Nintendo konference prozradila cenu, datum vydání a pár specifikací.
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat
DiRT Showdown.png
Častokrát jste se pozastavili na DiRT Showdown, jako u malé odbočky od klasické série DiRT a nekoupili jste si ji, protože jste se báli? Tak teď pro Vás máme skvělou zprávu. Stránka Humble Bundle totiž nabízí hru zcela zdarma ke stažení, máte na to však pouze den.
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
BioWare právě vydalo nejnovější trailer na Mass Effect: Andromeda, která dorazí už v Březnu letošního roku. Aby jsme se trochu více spoznali s hrou, tvůrci nám představují naší vesmírnou loď jménem Tempest, která je zárveň naším domovem / základnou. 
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Half Life 3.png
Každou chvíli se objeví něco o Half Life 3, které vlastně neexistuje, nikdo ho nikdy neviděl a jak to vypadá, asi nikdy nebude. Něco takového nyní řekl jeden z vývojářů aktuálního týmu Valve. Podle něj Half Life 3 nikdy neexistovalo, co možná, byly to pouze koncepty externích studií.
Čtvrtek - 12.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Mass Effect Andromeda.png
Mass Effect: Andromeda je jednoznačně jednou z nejočekávanějších her letošního roku, není tak divu, že se z pomalu každé informace dělá takové haló. Tentokrát nás ale BioWare potěšilo, nejde o nic revolučního, ale super zprávou je podpora hry NVIDIA Ansel službou.
Čtvrtek - 12.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
LEGO Worlds.png
Celkem překvapivě k nám dorazila zpráva, že český distributor her CENEGA zajistila, aby u nás LEGO: Worlds vyšlo s českou lokalizací (české titulky + rozhraní). Je to vůbec po prvé, co LEGO hra od Warner Bros dostane českou lokalizaci.
Čtvrtek - 12.1. 2017          Autor: Jakub Hergesell           Číst a komentovat
Conan Exiles.png
HW požadavky pro survival hru Conan Exiles Funcomu. Hra vychází 31.1. 2017 (early access) pro PC, a my se nyní můžeme podívat na HW nároky, které hra vyžaduje. Hned ze začátku jako vždy Vám povíme, že ...HW požadavky jsou vysoké na poměry roku 2017.
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Razer.png
Tak tohle je síla, na očekávané tech konferenci, která proběhla před několika dny (CES 2017) se objevila také společnost Razer, premiový výrobce PC a příslušenství, aby oznámili a představili revoluční notebook se třemi monitory. Celkem měli tři kusy, někdo však dva ukradl. 
Úterý - 10.1. 2017        Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
PS4 White.png
Sony skrze své oficiální účty dnes představila nový PlayStation 4 Slim v ledovcově bílé, krásné barvě. Do prodeje půjde už za pár dní za přibližně 300€ (cca 8.000 Kč, u nás tedy něco kolem 10.000 Kč). Mrkněte na obrázky nebo trailer. Nechybí ani základní informace a tech. specifikace.
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Scorpio.png
Konference CES 2017 je za námi, přesto se dozvídáme nové věci. Tuhle tech akci si nenechalo ujít ani AMD, které ve svém stánku mělo vystavené hned několik modelů různých procesorů, na stánku však nechyběla ani konzole Xbox Scorpio, u které byl nápis AMD Ryzen.
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Deus ex.png
Square Enix právě informovalo, že prostřednictvím obchodu Amazon nabízí hned trojici svých her zdarma. Jedná se o GO značky Hitman, Tomb Raider a Deus Ex. Jak dlouho nabídka potrvá není jasné, bohužel se jedná pouze o Android hry, iOS mají pro tentokrát smůlu. 
Úterý - 10.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Scalebound.png
Microsoft dnes vydal oficiální tiskovou zprávu, kde oznámil ukončení dlouholetého vývoje, RPG hry s draky Scalebound, která byla vyjít letos na Xbox One a Windows 10 skrze Xbox Play Anywhere. Vývojáři smazali jak oficiální stránky, tak všechna videa z YouTube.
Neděle - 8.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
Half Life 3.png
Možná si teď všichni oddychnete, podařilo se zjistit, díky nejnovějšímu podcastu Game Informeru, že Valve v plánu Half Life 3 samozřejmě mělo, jako koncepty však zkoušelo například strategii (RTS) či klikací adventuru s živými herci. Bože děkujeme, že jsi tohle nedopustil.
Neděle - 8.1. 2017         Autor: Jakub Hergesell          Číst a komentovat
GeFroce Now.png
Veletrh CES 2017 je definitivně u konce, tam nechyběl gigant NVIDIA, který ne jen, že ukázal záběry z Mass Effect: Andromeda, představil také výrazně vylepšenou službu GeForce Now. Díky rapidně upgradované verzi si budeme moct už brzy zahrát nejnovější hry na ULTRA i na starých PC.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one