Články

AMD Radeon VII.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Společnost AMD právě oznámila a představila svoji novou grafickou kartu AMD Radeon VII pro náročné hráče (rovná se RTX 2080). Víme jakou má cenu, kdy se ji dočkají první hráči a dokonce se vyjádřila i NVIDIA.
The Division 2.jpg
Čtvrtek - 10.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky taktické TPS akce The Division 2 právě zveřejnilo studio Ubisoft. Vychází v 15.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Metro Exodus.jpg
Středa - 9.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Metro: Exodus je dalšími inforamacemi a videi stále lepší a lepší. Dnešní příběhový trailer klidně můžeme žařadit mezi "epické trailery". 
ALIEN.jpg
Úterý - 8.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Čerstvě oznámený titul Alien: Blackout zklamal, jde totiž pouze o mobilní titul. Naštěstí nás dnes uklidnilo studio FoxNext, která oznámila práce na velké multiplayrové Alien hře. Kdo na ní pracuje?
Alien Blackout.jpg
Úterý - 8.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

První zklamání letošního roku? Rozhodně, postaralo se o to 20th Century Fox a jejich silně teasovaný titul Alien: Blackout. Vyjde totiž pouze pro mobliní zařízení, nikoliv na PC a konzole.
GeForce RTX 2060.jpg
Pondělí - 7.1. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Společnost NVIDIA dnes na konferenci CES 2018 oznámila a představila grafickou kartu střední třídy - RTX 2060. Víme, kdy se zahájí prodej a na kolik nás karta vyjde. Jak bude výkonná? Vše ve článku.
Ring of Elysium.jpg
Neděle - 6.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Po PUBG se nové mapy dočkají i hráči Ring of Elysium, tentokrát to nebude zimní mapa, ale .. na to už se podívejte ve článku sami. Kdy že se ji dočkáme? S druhou sezonou, která začne už brzy. 
P.T..jpg
Neděle - 6.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na horor P.T. asi ještě pamatujete, mělo jít o survival horor, nebo-li takové demo pro připravovaný a bohužel již zrušený horor Silent Hills, sním skončilo i demo, Konami jej stáhlo z obchodů. Naštěstí tu máme fanoušky...
Alien 2019.jpg
Neděle - 6.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oznámení nové hry s Alienem jsme očekávali už na TGA 2018 v prosinci, nestalo se tak, každopádně to nyní vypadá, že se blíží. Oficiální účet ukázal teaser trailer, půjde snad o pokračování Alien Isolation?
MARVEL.jpg
Sobota - 5.1. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Studio Second Dinner asi neznáte a není divu, je totiž uplně nové a právě oznámilo práce na svojí první hře. A možná se budete divit, ale první spolupráce bude rovnou se společností MARVEL.
Valve.jpg
Pátek - 4.1. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Valve, herní společnost, která od svého založení vydala jen velmi málo her, přesto naprosto legendárních. Teď je ale pěkných pár let ticho po pěšině, když nepočítáme karetní Artifact, to by se však mohlo změnit.
Project CARS 3.jpg
Pátek - 4.1. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Možná to někteří z Vás nevědí, ale Slighty Mad Studios stojící za sérií Project CARS kdysi vytvořilo oblíbený "simulator" Need for Speed: Shift pro EA. A právě třetí díl Project CARS by měl být jejich nástupcem.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one