Články

A.jpg
Pondělí - 4.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny unikla zpráva, že Respawn ve spolupráci s EA už v pondělí vydá svou první letošní hru, tou má být Apex Legends, což se právě potvrdilo. Podívejte na oficiální odhalení hry.
Metro Exodus.jpg
Pondělí - 4.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pokud nás čtete pravidelně, určitě Vám neunikla zpráva ze soboty od jednoho z naštvaných vývojářů Metro: Exodus. Ten hrozil, že by další díl, kvůli bojkotu Epic Store nemusel na PC vyjít. Nyní reaguje vydavatel.
Jade Empire.jpg
Neděle - 3.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Starší z nás si jistě vzpomenou na parádní hru Jade Empire od EA a BioWare z roku 2005. Po dlouhých 14 letech to vypadá, že by EA mohlo chystat nový díl, popřípadě remake.
Metro Exodus.jpg
Sobota - 2.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci z 4A Games pohrozili PC hráčům a to za to, že bojkotují na poslední chvíli přechod ze Steamu na Epic Store, což se týká digitální i fyzické kopie. Pokud hráči nekoupí dostatek kopií, další díl na PC nebude.
Titanfall 2.jpg
Sobota - 2.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Esports insider právě informoval, že vydavatelství EA už v pondělí vydá free-to-play battle-royale hru Apex Legends ze světa Titafanll od studia Respawn. Ofiko představení přijde každou chvíli.
Kholat.jpg
Sobota - 2.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Pozor, pozor, možná se právě naskytla jedinečná šance, jak získat originální kopii survival hororu Kholat zcela zdarma. Horor z roku 2015 se inspiroval skutečnou událostí, kdy tragicky zemřela skupina lidí v horách.
Crackdown 3.jpg
Sobota - 2.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Skoro do nekonečna odkládaná exkluzivní akce Crackdown 3 vypadá, že konečně opravdu vyjde. Microsoft umožnil serveru IGN natočil několika minutové gameplay záběry jak ze singlu, tak multiplayeru.
The Division 2.jpg
Sobota - 2.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Tentokrát se v The Division 2 podíváme na kooperaci přímo v akci a to rovnou ve dvaceti minutách. Podíváme se na misi Space Administration HQ, která je nyní dostupná v uzavřené beta verzi.
Those Who Remain.jpg
Pátek - 1.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Skoro na den, přesně před rokem nám studio Camel 101 oznámilo psychologický thriller Those Who Remain. Podívejte na nově sestřihané záběry v novém minutu a půl dlouhém traileru.
PlayStation.jpg
Pátek - 1.2. 2019            Autor. Jakub Hergesell

Teprve 19letý Francouz si pořídil konzoli PlayStation 4 za pouhých přibližně 200 Kč. Šlo samozřejmě o podvod, na který se ale nepřišlo. A tak si řekl, zkusím to podruhé, tentokrát má ale průser a podmínku.
Assassins Creed Chronicles China.jpg
Pátek - 1.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Možná už zapomenutý 2D Assassin's Creed Chronicles: China je dostupná zcela zdarma. Stačí Vám k tomu registrace na stránkách Ubisoftu (Uplay). Více informací ve článku.
World War Z.jpg
Pátek - 1.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Hordy zombie, to je jedna z priorit hry World War Z, na kterou tvůrci sází. A když se řekne hordy, jsou to doslova HORDY zombíků. Podívejte na nový trailer věnovaný právě těmto bláznům.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one