Články

Hráči.jpg
Neděle - 17.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pár vědců z Oxfordské univerzity zkoumalo několik měsíců mladé hráče a jejich agresivitu. Můžou za to akční a brutální hry je to zkrátka normální, že hráči u her "vybouchnout"? Podle vědců za to videohry nemohou.
Beat Saber.jpg
Neděle - 17.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

O české VR hře Beat Saber jste určitě slyšeli, minimálně Ti, co se o virtuální realitu zajímají. Studio Beat právě slaví, herní výstava D.I.C.E. hru vyhodnotila jako VR hru roku 2018!
Apex Legends.jpg
Sobota - 16.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Letošní prozatím největší hit? Rozhodně Apex Legends od Respawn studia, které EA vydalo 5.2. 2019. Popularita neklesá, ba naopak, tvůrci se navíc dnes mohou pochlubit rekordem, který hra trhla na Twitch.tv.
Ubisoft.jpg
Pátek - 15.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Máte rádi společnost Ubisoft nebo alespoň nějakou z jejich herních sérií? Potom se v následujícím roce máte co na těšit. Ubisoft plánuje vydat tři až čtyři hry do Března 2020, jaké? Máme pár tipů.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

České Warhorse Studios už pár dnů patří vydavatelské společnosti THQ Nordic a hráči se bojí, zda-li to nebylo špatné rozhodnutí. Zakladatelé studia i další vývojáři však ujišťují, že se není čeho být + potvrzeno KD2.
Far Cry New Dawn.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jedno delší porovnání jsme tu měli už v polovině prosince, teď tu máme další video, které ukazuje jak hodně se změnilo Hope County po apokalypse. Ve článku 4 minutový gameplay.
Call of Duty.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Letošní díl dlouhé série Call of Duty připravuje studio Infinity Ward, které stojí za Modern Warfare, toho bychom se ale dočkat neměli. Investoři navíc prozradili, že letos dorazí mimo multiplayer také příběhová kampaň.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Středa - 13.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Investor Zdeněk Bakala "šokuje", dnes dopoledne se totiž objevila oficiální zpráva, že studio Warhorse, které připravilo RPG pecku Kingdom Come: Deliverance koupila společnost THQ Nordic za 1,1 miliardy Kč.
Metro Exodus.jpg
Středa - 13.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jelikož má Metro: Exodus celkem dost GB a jde o opravdu hodně velkou a očekávanou hru, umožňuje Steam (kde už hru nekoupíte) pre-load a připravit se tak na pátek. Objednávky na Epic Store mají smůlu.
Free games.jpg
Středa - 13.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že už nevíte do čeho píchnout? Že nevíte, co už hrát? Mrkněte do článku, hned tři velká studia se rozhodla, že dají svoje hry dočasně zdarma, Rainbow Six: Siege, Civilization 6 a ARMA 3. 
The Division 2.jpg
Úterý - 12.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Po nedělním live streamu, který odvysílal samotný Ubisoft už nebylo proč něco tajit, během streamu se totiž jeden z hráčů prořekl, když "nerad" prozradil, že Ubisoft plánuje i otevřenou betu, nyní potvrzeno.
Sala FIFA 19.jpg
Úterý - 12.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Je to přibližně měsíc, co se svět dozvěděl zprávu ohledně zmizelého soukromého letadla, které přepravovalo argentince E. Salu z francouzského Nantes do Walesu. Salu našli mrtvého, EA tak odebrala hráče z FIFA 19.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one