Články

Judgement.jpg
Středa - 13.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Těšili jste se na exkluzivní akci Judgement, která právě vyšla na PlayStation 4? Tak pro Vás nemáme vůbec dobré zprávy, pokud jste si hru ještě nestihli pořídit, tak máte na chvíli smůlu, SEGA ji stáhla z prodeje.
83.jpg
Středa - 13.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci FPS stříleček Rising Storm právě představili svoji novou multiplayerovou akci '83. Hra nás vezme na velké mapy na historicky přesná místa při bojích NATO s Varšavským paktem v roce 1983.
Sniper Elite V2.jpg
Středa - 13.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Sniper Elite V2 z roku 2012 dostane už brzy svou remasterovanou edici. Právě to oznámilo studio Rebellion, bohužel pro ně, navíc unikl i trailer, který měli v plánu ukáat asi až za pár dnů.
Someday You'll Return.jpg
Středa - 13.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Česká hororová adventura Someday You'll Return se ukazuje v novém příběhovém traileru. Uvidíte záběry, které dosud české studio CBE Software neukázalo. Více ve článku.
Google Teaser GDC 19.jpg
Středa - 13.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Google se už za pár dní objeví na GDC 2019, kde se chystá oznámit velké věci. Podle spekulací se dočkáme představení cloudového hraní, Google gamepadu a možná dokonce next-gen konzole.
Halo The Master Chief.jpg
Středa - 13.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Spekulace se potvrdily, Microsoft během pořadu Xbox Insider oznámil PC verzi Halo: The Master Chief Collection, původně exkluzivitu na Xbox One v roce 2014. Co všechno kolekce nabídne? Je toho spousta.
Borderlands 3.jpg
Středa - 13.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Že by se konečně začalo něco dít? Gearbox láká novým tease obrázkem na "něco", fanouškům, ale ne jen jim je podle stylu jasné, že tady jde o Borderlands 3. Představení už koncem Března.
Star Wars Racer.jpg
Úterý - 12.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete někteří ještě na závody Star Wars: Racer z roku 1999 v tu dobu ještě od LucasArts pro PC nebo Nintendo 64? Tak právě těchto závodů se nyní chytl jeden z fanoušků s nickem Bluedrake42.
DOOM ANNIHILATION.jpg
Úterý - 12.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že se nemužete dočkat filmového zpracování DOOMu? Potom je čekání na vůbec první trailer u konce. Bohužel, trailer se nepovedl, alespoň podle hodnocení lidí na YouTube. 
Harry Potter Wizards Unite.jpg
Úterý - 12.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci velmi úspěšné AR hry Pokémon GO ukázali vůbec první gameplay z jejich další hry, Harry Potter: Wizards Unite. Podívejte na téměř minutový záběr.
sd.jpg
Úterý - 12.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

V čem nemá Xbox One konkurenci oproti PlayStationu? Rozhodně ve výběru příslušenství, jako například ve výběru gamepadů. Po nádherném Xbox: Elite se blíží oznámení toho bílého krasavce.
The Initiative.png
Úterý - 12.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Koncem minulého roku Microsoft oznámil, že pomalu skládá jedno z nejambicióznějších herních studií vůbec. The Initiative stihlo za pár měsíců nasbírat hodně slušná jména. Na většinu se můžete podívat ve videu.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one