Články

The Dark Mod.jpg
Úterý - 5.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Realita je taková, že stealth her je poslední dobou jako šafránu, každou chvíli vyjde battle-royale nebo survival horor, ale co třeba pokračování Thief a dalších? To si bohužel hráči musejí udělat sami. Mrkněte na tohle.
Apex Legends.jpg
Úterý - 5.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci z Respawn studia odpovídali na otázky novinářů. Mimo to, že se neplánuje Titanfall 3 prozradili, kolik hráčů si již vyzkoušelo Apex Legends a proč nejsou ve hře titáni. Čtěte více.
Creative Assembly.jpg
Úterý - 5.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Studio Creative Assembly se právě skrze oficiální Twitter účet pochlubilo, že pracují na nové značce. Půjde o taktickou FPS hru, pokračování Alien: Isolation se stále nechystá. 
Titanfall 2.jpg
Úterý - 5.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Někteří, možná věština brala jako jistotu, že Respawn studio připravuje třetí pokračování Titanfallu. Dnes už je ale jisté, že se s Titanfall 3 prozatím nepočítá. Tvůrci makají na Apex Legends a Star Wars.
Chernobylite.jpg
Úterý - 5.2. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Poprvé jsme o hororu Chernobylite od tvůrců Get Even slyšeli začátkem minulého roku, od té doby bohužel nic. Teď to však vypadá, že se konečně začíná něco dít. The Farm 51 teasují hru v prvním traileru.
Apex Legends.jpg
Úterý - 5.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

EA ve spolupráci s Respawn teprve před pár hodinami představilo a rovnou vydalo free-to-play hru Apex Legends. Pojďme si ji detailně prohlédnout. Ve článku gameplay záběry, HW nároky i popis, co to přesně je.
Apex Legends.jpg
Úterý - 5.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akce Apex Legends právě zveřejnilo studio Respawn / EA. Vychází 4.2. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
A.jpg
Pondělí - 4.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Před pár dny unikla zpráva, že Respawn ve spolupráci s EA už v pondělí vydá svou první letošní hru, tou má být Apex Legends, což se právě potvrdilo. Podívejte na oficiální odhalení hry.
Metro Exodus.jpg
Pondělí - 4.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Pokud nás čtete pravidelně, určitě Vám neunikla zpráva ze soboty od jednoho z naštvaných vývojářů Metro: Exodus. Ten hrozil, že by další díl, kvůli bojkotu Epic Store nemusel na PC vyjít. Nyní reaguje vydavatel.
Jade Empire.jpg
Neděle - 3.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Starší z nás si jistě vzpomenou na parádní hru Jade Empire od EA a BioWare z roku 2005. Po dlouhých 14 letech to vypadá, že by EA mohlo chystat nový díl, popřípadě remake.
Metro Exodus.jpg
Sobota - 2.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci z 4A Games pohrozili PC hráčům a to za to, že bojkotují na poslední chvíli přechod ze Steamu na Epic Store, což se týká digitální i fyzické kopie. Pokud hráči nekoupí dostatek kopií, další díl na PC nebude.
Titanfall 2.jpg
Sobota - 2.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Esports insider právě informoval, že vydavatelství EA už v pondělí vydá free-to-play battle-royale hru Apex Legends ze světa Titafanll od studia Respawn. Ofiko představení přijde každou chvíli.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one