Články

Squadron 42.jpg
Čtvrtek - 11.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Dnes končí CitizenCon a k nám se dostalo možná hodiny nových gameplay záběrů, a to jak z vesmírného simulator Star Citizen, tak FPS akčního Squadron 42. K dispozici jsou také nové statistiky.
The Witcher Netflix Series.jpg
Čtvrtek - 10.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Již několik měsíců Netflix intenzivně pracuje na TV seriálu The Witcher, kompletní seriál je již napsaný, nyní se však hledá zbytek herců, my již známe jména těch hlavních, samotného Geralta, Ciri a Yennefer.
PlayStation Network.jpg
Středa - 10.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Spekulace z pátku minulého týdne ohledně patche, který umožní hráčům změnit nick na PlayStation Network je realitou. Sony to dnes oznámilo a přineslo také podrobnosti, za změnu nicku zaplatíme pár stovek.
Obsidian.jpg
Středa - 10.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Že Microsoft nakoupil v posledních měsících pár herních studií a uznal porážku ohledně exkluzivních her se Sony, jsme slyšeli už na E3. Nyní prý Microsoft plánuje koupit další studio, je jím Obsidian.
Left Alive.jpg
Úterý - 9.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Mech akce Left Alive od Square Enix dostala finální datum vydání také pro Evropu, zatím co pro Japonský trh vyjde už 28.2. 2019, pro Evropu jen o něco málo později, v kalendáři si zašrtněte 5.3. 2019 jak na PC, tak PS4.
Hunt Showdown.jpg
Úterý - 9.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Crytek právě oznámil práce na druhé mapě pro survival Hunt: Showdown, tvůrci prozatím ukázali pouze krátký, nic moc říkající teaser trailer, plnohodnotného odhalení se však dočkáme už na TwitchConu.
Project xCloud.jpg
Pondělí - 8.10. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Jsou to přesně 4 měsíce, co Phil Spencer, boss Xboxu mluvil o připravovaném cloudovém hraní, které by už brzy mohlo být realitou a možná dokonce budoucností či snad revolucí. Podívejte na představení xCloud.
Call of Juarez.jpg
Pondělí - 8.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Jak že jsme o sérii Call of Juarez neslyšeli? Je to dlouhých pět let, co vyšel poslední díl, jak se ale zdá, Polské studio Techland na své dílo nezapomíná a dnes vyvěsilo zajímavý obrázek na oficiálních stránkách.
Crackdown 3.jpg
Pondělí - 8.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Kolikrát že už bylo Crackdown 3 odložené? Vlastně hru tvůrci odkládají už dlouhé 2 roky, když už ale nevyšel ani poslední datum vydání na letošek, trochu jsme se obávali. Naštěstí se počítá s koncem Února.
Test Drive Unlimited.jpg
Pondělí - 8.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Hned při pondělku jedna skvělá zpráva, herní studio Kylotonn Games stojící za závodní sérií Test Drive prý pracují na novém Unlimited. Prozradil to čerstvý majitel tohoto studia Big Ben.
DC Arkham Universe.jpg
Neděle - 7.10. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Na internet unikly údajně první informace o neoznámené hře DC Arkham Universe od tvůrců úspěšné série Batman Arkham. Co všechno jsme se dozvěděli si už nyní můžete přečíst ve článku!
The Walking Dead TellTale.jpg
Neděle - 7.10. 2018             Autor: Jakub Hergesell

O konci studia TellTale Games jsme napsali už mnoho článků, studio je uzavřené a všechny připravované hry dostaly stopku. Co ale dodělat chtějí za každou cenu, jsou dvě epizody The Walking Dead.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one