Články

The Walking Dead TellTale.jpg
Čtvrtek - 21.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Epizodická adventura The Walking Dead, původně od TellTale Games, se pomalu blíží svému konci. Poslední epizodu dodělává Skybound Games a ukazuje nám první trailer příběhu Clementine.
Epic Games.jpg
Čtvrtek - 21.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

O společnost Epic Games se poslední týdny mluví více ve spojení s obchodem než populárním Fortnite. A není divu, na svou stranu dotáhli další exkluzivní očekávané hry. Jaké, ve článku.
Detroit.jpg
Čtvrtek - 21.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Původně exkluzivní hry Detroit, Beyond: Two Souls a Heavy Rain od Quantic Dream vyjdou na PC, oficiálně to oznámili na GDC 2019. A pozor, vypadá to, že vyjde exkluzivně na Epic Store.
DOOM Eternal.jpg
Středa - 20.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Nadějnou službu Google Stadia jsme Vám představili už včera, Google odhalil veškeré podrobnosti, otázkou však stále bylo, jak plynule hry poběží, Google toho nasliboval dost. Dnes tu máme ukázku nového DOOMu.
System Shock 3.jpg
Středa - 20.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Teprve včera jsme Vám ukázali parádní teaser trailer System Shocku 3, který právě doprovází rovnou 20 minutový gameplay. OtherSide studio se předvedlo na GDC 2019.
Vampire.jpg
Středa - 20.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Paradox Interactive dnes oficiálně potvrdilo, že se zítra na ještě probíhajícím GDC 2019 dočkáme představení krvelačného Vampire: The Masquerade. Ve článku první obrázky ze hry.
Generation Zero.jpg
Středa - 20.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Akční survival hra Generation Zero od tvůrců Just Cause 4 se ukazuje v launch traileru. A nám se moc líbí, každopádně názory hráčů se dost liší. Podívejte, vychází už za týden.
ATARI VCS.jpg
Středa - 20.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Že společnost ATARI pracuje na nové konzoli víme už dva roky, minulý rok nám ji dokonce oficiálně představili. Tím to však skončilo, co je s konzolí ATARI VCS? Její vydání bylo odložené, důvody ve článku.
I G I.jpg
Středa - 20.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Na dvoudílnou akční pecku I.G.I. už jste možná zapomněli, a není divu, poslední díl vyšel v roce 2003. Nyní studio Toadman Interactive oznámilo pre-quel, mohl by vyjít v roce 2021. Ve článku teaser
Stadia.jpg
Úterý - 19.3. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Přesně jak se čekalo, tak se stalo, společnost Google představila svoji nadějnou ambiciózní streamovací cloud službu Stadia. Aneb, největší AAA hry si v klidu zahrajeme na starých noteboocích.
NVIDIA.jpg
Úterý - 19.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

NVIDIA plánuje už na příští měsíc vydat aktualizaci, která povolí parádní ray-tracing také starším GTX kartám. Nepůjde však o plnohodnotný zážitek, ale jen pár základních efektů. Jaké modely se dočkají?
Call of Duty Mobile.jpg
Úterý - 19.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oblíbené Call of Duty: Mobile, které se v Číně v posledních měsících chytlo, zamíří také do Evropy a Ameriky, oznámila to společnost Activision. V pokračování článku najdete odkaz na BETU.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one