Články

The Division 2.jpg
Pondělí - 11.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Stejně jako v případě The Division z roku 2016 se i letos dočkáme mimo uzavřené BETA verze i té otevřené pro všechny hráče na všech platformách. Prořekeclo se to ve včerejším live streamu.
Adhoc Games.jpg
Neděle - 10.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

TellTale Games, které má svou úspěšnou éru za sebou a přineslo spousty skvělých adventur, se rozhodlo, že si založí nové studio, jmenuje se Adhoc Games. Jaké hry plánují? Budou pokračovat v adventurách?
Sekiro Shadows Die Twice.jpg
Neděle - 10.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akční RPG akce Sekiro: Shadow Die Twice právě zveřejnilo studio From Software. Vychází 22.3. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou nízké na poměry roku 2019.
Disney.jpg
Neděle - 10.2. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Po informaci ohledně zrušení další Star Wars hry se fanoušci hvězdných válek rozčilují "Jak mohlo dát Disney licenci na hry zrovna EA", vidíme snad v každé diskuzy, jenže, Disney si práce EA pochvaluje.
Activision.jpg
Neděle - 10.2. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Situace ve společnosti Activision Blizzard se nelepší. Už minulý rok se často mluvilo o propouštění, k tomu všemu přišly o Bungie (tvůrce Destiny). Následující týden se se studiem rozloučí další lidé.
Spider-man.png
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Neuvěřitelné, další z herních studií, které je tu s námi už dlouhých více než 25 let. Tím je studio Insomniac Games, které jako svůj poslední titul vytvořilo parádního Spidermana na PS4. Jaké mají další značky?
Steam Awards.jpg
Sobota - 9.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

TV stránka Steamu včera předávala ceny nejlepší her roku 2018, o hlasy se postarali sami uživatelé během zimních výprodeje obchodu. Jaké jsou výsledky jednotlivých kategorií? Ve článku.
Anthem.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Sci-fi akce Anthem od BioWare je skoro venku, zatím co předplatitelé služby EA/Origin Access si zahrají už 15.2., běžní hráči až 22.2. 2019. Ve článku startovní gameplay trailer.
Vigor.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Česká vývojářská grupa Bohemia Interactive se právě pochlubila svou finanční situací. Jsou na tom dobře. Co se plánuje letos v několika následujících měsících? Dojde na všechny "velké" hry.
World War Z.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

World War Z mimo singleplayerové části nabídne také tu multiplayerovou. Tvůrci ji právě možná vůbec poprvé představili skrze trailer. Nám se však zdá zcela zbytečná, nevypadá vůbec "dobře".
FIFA 19.jpg
Sobota - 9.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

EA se už klasicky sešlo s investory ohledně budoucích titilů, došlo hlavně na FIFA 20, která dorazí letos v září. Tvůrci z EA SPORTS slibují velké inovace a to nejen ve FIFA Ultimate Team.
Apex Legends.jpg
Pátek - 8.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Apex Legends se daří, EA se právě pochlubilo, že jejich battle-royale ze světa Titanfall dosáhl již 10 miliónové hranice, navíc padl i milník 1 milión současně hrajících. Gratulace Respawnu.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one