Články

Far Cry New Dawn.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jedno delší porovnání jsme tu měli už v polovině prosince, teď tu máme další video, které ukazuje jak hodně se změnilo Hope County po apokalypse. Ve článku 4 minutový gameplay.
Call of Duty.jpg
Čtvrtek - 14.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Letošní díl dlouhé série Call of Duty připravuje studio Infinity Ward, které stojí za Modern Warfare, toho bychom se ale dočkat neměli. Investoři navíc prozradili, že letos dorazí mimo multiplayer také příběhová kampaň.
Kingdom Come Deliverance.jpg
Středa - 13.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Investor Zdeněk Bakala "šokuje", dnes dopoledne se totiž objevila oficiální zpráva, že studio Warhorse, které připravilo RPG pecku Kingdom Come: Deliverance koupila společnost THQ Nordic za 1,1 miliardy Kč.
Metro Exodus.jpg
Středa - 13.2. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Jelikož má Metro: Exodus celkem dost GB a jde o opravdu hodně velkou a očekávanou hru, umožňuje Steam (kde už hru nekoupíte) pre-load a připravit se tak na pátek. Objednávky na Epic Store mají smůlu.
Free games.jpg
Středa - 13.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že už nevíte do čeho píchnout? Že nevíte, co už hrát? Mrkněte do článku, hned tři velká studia se rozhodla, že dají svoje hry dočasně zdarma, Rainbow Six: Siege, Civilization 6 a ARMA 3. 
The Division 2.jpg
Úterý - 12.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Po nedělním live streamu, který odvysílal samotný Ubisoft už nebylo proč něco tajit, během streamu se totiž jeden z hráčů prořekl, když "nerad" prozradil, že Ubisoft plánuje i otevřenou betu, nyní potvrzeno.
Sala FIFA 19.jpg
Úterý - 12.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Je to přibližně měsíc, co se svět dozvěděl zprávu ohledně zmizelého soukromého letadla, které přepravovalo argentince E. Salu z francouzského Nantes do Walesu. Salu našli mrtvého, EA tak odebrala hráče z FIFA 19.
World War Z.jpg
Úterý - 12.2. 2019              Autoir: Jakub Hergesell

Hordy zombíků dorazí dříve, než se původně myslelo. Studio Saber Int. právě oznámilo datum vydání, World War Z přijde už za 2 měsíce. Ve článku ještě nový trailer.
NVIDIA.jpg
Úterý - 12.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Mysleli jste si, že společnost NVIDIA letos představila už všechny nové modely grafických karet? Nene, chystá se ještě jedna novinka. Každým dnem by mělo dojít k oznámení karty GTX 1660. Více ve článku.
Apex Legends.jpg
Úterý - 12.2. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Popularita nedavno vydaného Apex Legends se neustále zvyšuje. EA se právě pochlubilo, že hru vyzkoušelo už více než 25 miliónů hráčů na všech platformách. EA se díky Apex zvedají akcie.
Parasite Eve.jpg
Pondělí - 11.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na Parasite Eve většina z Vás už asi zapomněla, první díl totiž vyšel už v roce 1998 na PlayStation 1. Teď to vypadá, že Square Enix plánuje nový díl, remaster či remake, zaregistrovalo si po petech ochrannou známku.
2K Games.jpg
Pondělí - 11.2. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Společnost 2K právě oznámila, že v Silicon Valley otevřeli nové 2K studio, kterému bude šéfovat tvůrce hororové série Dead Space. Na jaké hře pracují nebo jaké jsou první plány?
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one