Články

Layers of Fear 2.jpg
Pátek - 29.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Bloober Team studio ukázalo první gameplay záběry ze druhého dílu hororovky Layers of Fear 2. A, vypadají skvěle. Podívejte na vývojářské 13 minutové demo. 
F1 2018.jpg
Pátek - 29.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Závodní specialisté, studio Codemasters právě oznámilo pokračování série F1 s ročníkem 2019. Codemasters slibují další inovace, pár změn a hlavně, velkou škálu možností customizace formulí.
STALKER 2.jpg
Pátek - 29.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zatím co byl v roce 2012 STALKER 2 zrušen, minulý rok studio GSC Game World oznámilo znovu-zrození, teď, skoro po roce se tvůrci připomínají prvním artworkem, ve článku ve vysokém rozlišení.
Game of Thrones.jpg
Pátek - 29.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Jeden z aktuálně nejoblíbenějších sériálů Game of Thrones jž brzy odvysílá svoji poslední sérii dílů, co potom? Potom by klidně mohla přijít AAA hra od tvůrců Dark Souls a Sekiro, více ve článku.
Stormland.jpg
Pátek - 29.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Insomniac Games na PAX East 2019 oznámili VR hru Stormland pro Oculus Rift, hádáme však, že vyjde i na další platformy. Ve článku nabušené gameplay záběry a základní informace.
Borderlands 3.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Po dlouhých letech jsme se přece jen dočkali. Gearbox právě oficiálně představil dlouho očekávané Borderlands 3 na PAX EAST 2019. Ve článku kratší trailer s prvními záběry a představení GOTY edice jedničky.
World War Z.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Očekávaná masivní zombie hra World War Z představilo další lokalitu, do které se už za několik týdnů podíváme. Je jí hlavní Japonské město Tokio. Podívejte na několik nových záběrů.
Cyberpunk 2077.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Vývojáři z CD Projekt RED se oficiálně vyjádřili k letošní E3 2019, která dle jejich slov bude pro polské studio vůbec tou nejdůležitější. Prý se připravují na obrovskou show, dočkáme se data vydání Cyberpunku?
Sekiro Shadows Die Twice.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Stejně jako u předchozích her od From Software (Dark Souls série), tak i u nové RPG hardcore hry Sekiro: Shadows Die Twice se hráči snaží hru dohrát za co nejkratší dobu. Tenhle týpek má rekord, stačilo mu 50 min.
NVIDIA GuaGan.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Společnost NVIDIA představila svoji nejnovější hračku jméne GuaGAN, jde o program, který bez naší větší námahy udělá opravdové originální mistrovské dílo. Podívejte a učte se.
Intel grafika.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Už v prosinci minulého roku společnost Intel, od které má většina z nás procesor oznámila, že do dvou let vydají výkonnou grafickou kartu. Dnes tu máme první oficiální koncept, jak se Vám líbí?
Wolfenstein Youngblood.jpg
Čtvrtek - 28.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Chtěli jsme říct, že se Wolf vrací, což je ale nesmysl, hlavní role si totiž převezmou jeho dvě dcery, které se svého taťku pokusí najít ve Francii těsně po okupaci. Ve článku trailer a datum vydání.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one