Články

Remnant From the Ashes.jpg
Úterý - 7.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

O připravované hře Remnant: From The Ashes od tvůrců Darksiders se moc nemluví a je to škoda, první gameplay záběry nevypadají vůbec špatně, pokud jste tedy fanoušky akčních her s démony.
Minecraft AR.jpg
Úterý - 7.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Fanoušci Minecraftu by se ještě letos mohli dočkat oficiální Minecraft AR hry pro mobilní zařízení. Microsoft odteasoval první "záběry" a připravuje oznámení hry na 17.5. 2019, více ve článku.
Game of Thrones.jpg
Úterý - 7.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Koncem minulého měsíce se na internet dostala zpráva ohledně dalšího RPG titulu od From Software (tvůrci Dark Souls). Že by právě oni připravovali exkluzivitu pro Xbox? Microsoft něco teasuje.
Assassins Creed 2020.jpg
Pondělí - 6.5. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Dnes odpoledne se na fóru 4Chan objevil anonymní příspěvek, který tvrdil, že zná první detaily nového dílu Assassin's Creed pro rok 2020, objevily se i screenshoty. Vše je ale fake, nejde o hru od Ubisoftu.
gr.jpg
Pondělí - 6.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Minulý týden v sobotu jsme Vás informovali ohledně teaseru, který vydal Ubisoft skrze svoji fiktivní společnost Skell Technology, kterou využívá pro své hry, že se plánuje oznámení nové hry, bude to Ghost Recon?
Squadron 42.jpg
Pondělí - 6.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Vysoce důvěryhodný americký magazín Forbes přišel s hodně překvapivou zprávou, studio Cloud Imperium Games má prý finanční problém, na účtě mu zůstalo pouhých 14 miliónů dolarů z 288 vybraných.
Assassins Creed 2020.jpg
Pondělí - 6.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Na internetu se objevily údajně první obrázky z Assassin's Creed, který Ubisoft chystá pro rok 2020. Není jisté, zda jsou obrázky pravé, každopádně jsou z dob Vikingů, o kterých se několikrát mluvilo.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Neděle - 5.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

4. Května, den, který patří Star Wars, a právě k této příležitosti se přihlásilo také EA, které využilo situace a oznámilo, že první gameplay z Jedi: Fallen Order uvidíme na EA PLAY 2019, koná se ...
Bez názvu.jpg
Neděle - 5.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Rozšiřte si zdarma knihovnu o další titul, tentokrát se na Epic Games Store objevila logická hra World of Goo z roku 2008 od studia 2D Boy. Na aktivaci máme pár následujících dnů, tak šup.
Modern Warfare 4.jpg
Neděle - 5.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Nové Call of Duty vychází už dlouhých 14 let rok co rok a šéf Activisionu se rozčíleným hráčům nediví, copak chceme každý rok jeden, bohužel průměrný díl? Nechceme a letošní vydání by mohlo být "jiné".
Days Gone.jpg
Neděle - 5.5. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Days Gone vyšlo už před několika dny, v recenzích bohužel nedopadlo extra dobře a recenzenty nenadchlo a my se díky vydání můžeme podívat, jak se od oznámení v roce 2016 dodnes změnilo.
Bless Unleashed.jpg
Sobota - 4.5. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Před přibližně rokem nám Bandai Namco oznámilo RPG hru Bless Unleashed ze které jsme toho ještě příliš neviděli. Teď tu máme rovnou představení tříd Priesta, Crusadera, Berserkera a Rangera.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one