Loading

Články

Neděle - 6.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
steambox1.png
To, že Valve vydá svou vlastní herní konzoli SteamBox už nyní víme. Poběží nejspíše na SteamOS a samozřejmě bude kompatibilní se svým novým ovladačem Steam Controller. Dnes tu ale máme porovnání SteamBoxu, PS4 a Xbox One - i s cenou.
Sobota - 5.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
s1.bmp
Podívejte se na nové video z Free-to-play masivní multiplayerovky Survarium. Extvůrci Stalkera ukazují match mezi Scavengers vs. Black Market. Již brzy začne veřejná alpha verze, možná s předběžným přístupem na Steamu.
Pátek - 4.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
b1.png
Dlouho očekávaná BETA verze Battlefield 4 pro všechny hráče je tady. Máme pro Vás odkaz, kde a jak BETA verzi stáhnout, máme informace ohledně celého Battlefield 4 vydání, nové video a další, připravili jsme pro Vás také officiální HW požadavky BF4.
Pátek - 4.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
g1.png
Věděli jste, že už od 26.9. můžete zkoušet a stát se součástí světa v Guild Wars 2? Na officiální stránce se dnes objevilo, že hraní zdarma pokračuje pro všechny až do 7.10. 2013, takže máte ještě celý víkend na testování a zapojení se do hry.
Čtvrtek - 3.10. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Dost často projíždíme GreenLight na Steamu, kde si Indie autoři her prezentují svoje tvorby. Tentokrát nás zaujal horor především kvůli vzhledu a kategorii - horor. Máme pro Vás základní informace o hře, několik velmi pěkných obrázků + Trailer z KickStarteru.
Středa - 2.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
a1.png
Zde máme na mysli tvůrce první Amnesie, která byla naprosto výborná, druhý díl se bohužel nepovedl. To je teď ale vedlejší, Fricitionals Games nyní představují zcela novou značku, zatím neznáme přesný název, máme ale video a trochu těch informací.
Středa - 2.10. 2013      Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
S1.png
Studio Rebellion, tvůrci Sniper Elite V2 včera představili první Teaser Trailer pro Sniper Elite 3. Prozradili několik informací, například, že budeme hrát za stejného snipera z 2 sv. Války. Ovšem tentokrát v Africe a hra nabídne otevřený svět, víme více.
Středa - 2.10. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
h1.png
Že by se konečně něco začalo dít? Na tuhle zpráva snad čeká celý herní svět, Valve si 29.9. 2013 zaregistrovalo značku Half-Life 3. To, že bude HL3 bylo i dost pravděpodobné, Valve pracuje na Source Engine 2, bude SteamOS a Steam Controller.
Pondělí - 30.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
gta1.png
Dnes z Rockstar Games přišla skvělá zpráva. Zítra se prý dočkáme spuštění giganta GTA V: Online. Co všechno budeme moct dělat multiplayerové části Los Santos? Čtěte v článku. Máme všechny důležité informace.
Neděle - 29.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
d1.png
Na EuroGamer Expo 2013 toho zdaleka nebylo tolik, jako na E3 nebo Gamescom. I tak jsme ale mohli vidět zcela nové záběry z AAA titulů jako například Thief 4, The Witcher 3, Batman: Arkham Origins, nebo dost očekávanou akci Dying Light.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
c1.png
Společnost Valve právě zveřejnila fotku a popisek zcela nového ovladače nazvaného Steam Controller. K čemu vlastně tahle pomůcka bude? Většina her na Steamu má již brzy podporovat právě tento ovladač, jak bude pracovat a jak vypadá už v článku.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
h1.png
Tak tohle byla opravdu nečekaná zpráva. Dost se poslední dobou mluví o tom, zdali bude kompatibilita her například PS3 na PS4. Sony tuto možnost potvrdila, ovšem dodala že to nepůjde hned, ale o několik měsíců později. Ovšem konzolové hry na PC? Hmm.
Pátek - 27.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komenovat »
m1.png
Dnes studio Milestone oznámila officiální závodní motocrossovou hru MXGT. Půjde o singleplayerovou sezonu a šampionát. Dočkat by se měli hráči jak s plaformou PC, PS3 tak X360. Datum vydání firma plánuje někdy na rok 2014, mrkněte na Trailer.
Pátek - 27.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
e1.png
Tvůrci velmi kvalitního titulu Resident Evil 2 vydávají novou hru The Evil Within, kterou už určitě dobře znáte. Několikrát jsme Vám o ní psali, ukazovali obrázky a videa. Teď tu máme přímo 20 minut hraní. Napište Váš názor na ukázku, náš radši nechtějte znát.
Středa - 25.9. 2013        Autor: Redakce         Číst a komentovat »
O1.png
Připravili jsme pro Vás soutěž o nejlepší a nejděsivější horor všech dob - OUTLAST. Ten nabídne zcela nový Unreal Engine, opravdovou atmosferu hororu a ty správný lekačky bezezbraní. Aby jste vyhráli, stačí udělat pár krůčků, více v článku.
Úterý - 24.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell        Číst a komentovat »
w1.png
Na přehlídce SONY se objevila i hra Watch Dogs od Ubisoftu. Co ukázala? Další misi a my nyní musíme říct, dost upřímně, že z Watch Dogs se stává dost nudný titul. Začátky vypadaly pěkně, ale teď? No posuďte sami, tady je 11 minut nových záběrů.
Úterý - 24.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
steamOS.png
Bylo to překvapení, na stránkách Steamu se objevilo odpočítávání. I největší herní magazíny na světě tipovaly, že půjde o očekávaný SteamBox (herní konzoli). Ale jde o úplně něco jiného, je to Operační Systém Steamu, co všechno nabídne?
Pondělí - 23.9. 2013       Autor: Jakub Hergesell       Číst a komentovat »
t1.png
Už v začátkem letošního roku jsme Vám psali o hře The Vanishing of Ethan Carter, kde nový tvůrčí celek zkouší svou první hru - hororovou hru. Od té doby jakoby se po hře slehla zem. Teď tu máme konečně první screeny a ty vypadají opravdu moc pěkně.
Sobota - 21.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
s1.png
Dnes se nám podařilo najít očekávanou zombie hru State of Decay, která nabídne brutální bitky mezi přeživšími a zombíky. Vše bude v otevřeném světě a chybět nebude ani příběh. V čem je hra vyjímečná od ostatních zombie survival her? Více v článku.
Čtvrtek - 19.9. 2013        Autor: Jakub Hergesell         Číst a komentovat »
n1.png
Tvůrci úspěšného FlatOut 2 opět pracují na nové hře a dobře, že na závodní, kde se opět kouká na pořádnou destrukci aut. Už ve starých dílech se společnosti BugBear dařilo dělat velmi kvalitní závody. Dnes tu máme více jak 2 minuty v novém videu.
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2019, Všechna práva vyhrazena
TOPlist
Nezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one