Články

Anthem.png
Pátek - 5.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Anthem je rozhodně jednou z nejočekávanějších her EA za poslední rok. Přesto do ni musejí dát tvůrci z BioWare mikrotransakce. Nedopadne to ale jako Battlefront 2?
CEO Intel's.png
Pátek - 5.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Problémy ohledně procesorů Intelu jsou pravděpodobně kauzou číslo jedna pro tento týden. O to více, když se právě zjistilo, že CEO Intelu prodal akcie za 39M dolarů den předem.
Intel Core.png
Pátek - 5.1. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Určitě Vás neminula zpráva ohledně velké bezpečnostní chyby, kterou mají procesory od Intelu. Taková oprava skrze update nás bude stát výkon, jaký bude mít dopad na hraní?
Far Cry 5.png
Pátek - 5.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Z připravovaného Far Cry 5 jsme toho viděli už dost, až do dnes ale Ubisoft neukázal nic z večerního prostředí. V článku se už můžete podívat na několika minutový gameplay.
Insurgency Sandstorm.jpg
Pátek - 5.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste těšili na Insurgency: Sandstorm hlavně kvůli slibované kampani pro jednoho hráče, tak vás právě zklamem, singleplayer nebude, ne v základní hře při vydání.
Paladins.png
Čtvrtek - 4.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Hi-Rez studio se pokouší přijít s něčím novým, snaží se spojit dvě oblíbené hry s rozdílnými kategoriemi - Playerunknown's Battlegrounds a Overwatch. V článku první záběry ze hry.
Forza Horizon 4.png
Čtvrtek - 4.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Hodně zajímavé informace se podařily získat uživateli Klobrille, který na Redditu zveřejnil pár vět o tom, že nás další díl Forzy vezme do Japonska, nebo že se připravuje nový Fable.
New vegas.png
Čtvrtek - 4.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

A budeme se zase opakovat, módeři jsou prostě nezastavitelní a vytvoří prakticky všechno, co si přejeme. Tentokrát se dostalo na New Vegas, který míří do Fallout 4.
Intel Core.png
Čtvrtek - 4.1. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Tak tohle je velká a zásadní zpráva pro všechny majitele klidně i 10 starých procesorů od Intelu, včetně těch nových i5 a i7. Mají velkou bezpečnostní chybu, čtětě více!
Bez názvusd.png
Čtvrtek - 4.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Chybí vám cokoliv kolem Slender Mana? Potom vás zaručeně potěší nově připravovaný film, na který právě vydalo Sony první oficiální trailer. 
Monster Hunter World.png
Středa - 3.1. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Konzolové verze RPG Monster Hunter: World vycházejí už přibližně za dva týdny, bohužel ale současně nevyjde PC verze, která se zpozdí, a o hodně.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one