Články

Red Dead Redemption 2.jpg
Pondělí - 18.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že bylo Red Dead Redemption 2 od začátku jednou z nejkrásnějších her aktuální generace konzol, o tom není pochyb, hráči si však po novém patchi 1.06 stěřují na downgrade grafiky. Ve článku ukázka.
The Sims 4.jpg
Neděle - 17.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Máte starší počítač nebo 32bitový operační systém a stále paříte simulator The Sims 4? Potom pro Vás máme špatné zprávy, EA ukončuje podporu a to jak pro Windows, tak Mac OS. Kdy?
Star Wars Dark Forces.jpg
Neděle - 17.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Zatím co jsme se před pár dny dočkali fanouškovského remasteru Star Wars: Racer, tu máme další skvost. Tentokrát se dostalo na Star Wars: Dark Forces, které jeden z móderů předělal v Unreal Engine 4.
Two Point Hospital.jpg
Neděle - 17.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pojďte si zahrát na doktory, simulator velké nemocniční hry Two Point Hospital je do pondělí zcela zdarma, bohužel však jde pouze o trial, každopádně, s dobrou 33% slevou. 
Epic Store.jpg
Pátek - 15.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Epic Games Store je tu s námi už více než 3 měsíce, přesto zdaleka nekonkuruje Steamu, což byl hlavní plán - být konkurencí Valve. Jaké jsou další plány Epicu do dalších měsíců? Pár nových funkcí vypsali.
Sniper Elite 5.jpg
Pátek - 15.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Britské studio Rebellion o sobě nedávalo pěkně dlouho vědět. Naštěstí nelenili a usilovně pracovali na dalších hrách. Ji bržy se dočkáme Sniper Elite V2 - remasteru a třetího dílu pro Switch. Pracuje se i na novém díle.
Russia 2055.jpg
Pátek - 15.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Studio Invictus Volition oznámilo akci Russia 2055 už před několika týdny, nebylo však o čem psát, dnes už jsme na tom lépe. Vidět můžeme několik záběrů, máme základní informace a HW nároky.
T2.jpg
Pátek - 15.3. 2019           Autor: Jakub Hergesell

Sony před několika hodinami oficiálně potvrdilo, že se nepokouší ani není plánu kupovat vydavatelskou společnost Take-Two Interactive. Sony nechápe, kde se tyto spekulace vzaly.
GRID 2.jpg
Čtvrtek - 14.3. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Parádní závody GRID 2 od Codemasters z května 2013 jsou k mání zcela zdarma! Ve článku už najdete odkaz a pokud si hru stihnete aktivovat, zůstane Vám už napořád.
Turtle Rock Studios.png
Čtvrtek - 14.3. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Turtle Rock Studios známe především se spojitosti s parádní zombie hrou Left 4 Dead a bohužel, nepovedenou kooperční akcí Evolve. Nyní se chystá ve spolupráci s Warner Bros Back 4 Blood.
Firedtorm.jpg
Čtvrtek - 14.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Že dostane svůj battle-royale režim také Battlefield V se ví už od začátku, bohužel ve hře stále dlouhé měsíce chybí. To se změní už koncem Března. Ve článku představení režimu Firestorm.
The Division 2.jpg
Čtvrtek - 14.3. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Z The Division 2 jsme toho viděli už hodně a víme o něm prakticky už všechno. Nyní se však tvůrci zaměřili také na důležitou PC verzi, kterou nám představují v novém gameplay traileru.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one