Články

Star Wars Celebration 2019.jpg
Čtvrtek - 18.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Zdá se, že poslední Star Wars Celebration, které proběhlo v pátek a sobotu (13.4. 2019) bylo ještě zajímavější, než jsme si mysleli. Mimo oznámenými a představenými hrami jsme se dozvěděli ještě tohle...
Resident Evil 3.jpg
Středa - 17.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Více méně od vydání povedeného a velmi dobře prodávaného remaku Resident Evil 2 se mluví také o remaku Resident Evil 3: Nemesis. Láká snad Capcom právě na tento díl? Mrkněte na to.
Notre Dame Assassins Creed Unity.jpg
Středa - 17.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft pravděpodobně reaguje na strašnou událost, kdy slavná katedrála Notre-Dame posledních několik dní hořela a nabízí Assassin's Creed: Unity pro všechny PC hráče zcela zdarma.
PlayStation 5.png
Středa - 17.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Systémový architekt Mark Cerny prozradil první detaily o konzoli další generace od Sony PlayStation. Zatím o ni nemluví jako o "PS5", ale jen jako o next-gen. Podívejte, co všechno uvedl v rozhovoru.
Aliens Crucible.jpg
Středa - 17.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Před dlouhými 10 lety vznikala ve studiu Obsidian akční RPG hra Aliens: Crucible z pohledu třetí osoby, nikdy však nebyla dokončena. Proč a další informace včetně 18 minut gameplaye ve článku.
World of Warships.jpg
Úterý - 16.4. 2019            Autor: Jakub Hergesell

Podobně jako dříve World of Tanks, tak i World of Warships dorazilo na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Dostupná je prozatím jen v early access, je zdarma ve článku najdete konzolové trailery.
Notre Dame Assassins Creed Unity.jpg
Středa - 17.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Myslím, že jste už všichni postřehli nedavné peklo, které se odehrálo ve Francii, velká část slavné katedrály Notre-Dame padla popelem, plány budovy pravděpodobně zachované nejsou a právě stím pomůže Ubisoft.
Star Wars Jedi Fallen Order.jpg
Úterý - 16.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Je opravdu Star Wars Jedi: Fallen Order od EA? Žádný multiplayer, loot-boxy, mikrotransakce a jak jsme se nyní oficiálně dozvěděli, tak ani žádná další DLC po vydání, opravdu?
Forza Motorsport 2020.jpg
Úterý - 16.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Fanoušci závodní série Forza, začátkem května buďte ready, Microsoft společně se studiem Turn 10 oznámí a možná představí připravovanou Forza: Motorsport plánovanou na příští rok.
PS and XBOX.png
Úterý - 16.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Sony PlayStation i Xbox a Windows 10 hry jsou k mání v zajímavých slevách přímo v oficiálních obchodech. Mrkněte na jarní/Velikonoční slevy a vyberte si z parádních her, jako je God of War nebo Battlefield V.
Forza Street.jpg
Úterý - 15.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Spekulace ze začátku března, kdy jsme psali o pravděpodobném vývoji Forza: Street se potvrdily, Microsoft ve spolupráci s Turn 10 oznámily nový díl série, tentokrát však i pro mobilní zařízení.
Star Wars LEGO.jpg
Úterý - 16.4. 2019                Autor: Jakub Hergesell

Během Star Wars Celebration, které proběhlo v pátek a sobotu se dostalo i na jednu zajímavost, kterou "nikdo" nepostřehl, mimo teaseru na filmové Hvězdné války a Jedi Fallen Order se dostalo i na LEGO hru.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one