Články

Film Tomb Raider 1.jpg
Sobota - 13.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Líbil se Vám film Tomb Raider (2018), kde si hlavní roli Lary Craft zahrála mladá herečka Alicia Vikander? Potom máme dobré zprávy, zahraniční server přišel s informací, že na dvojce se již pracuje.
The Surge 2.jpg
Sobota - 13.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Už od vydání prvního dílu z roku 2017 se pracuje na pokračování této hardcore RPG hry The Surge. Tvůrci slibují vylepšení v každém směru, ve článku první záběry na screenshotech.
datum.jpg
Sobota - 13.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Sotva dopíšeme jeden článek ohledně nových informací o Star Wars Jedi: Fallen Order a objeví se další. Tentokrát údajně unikl datum vydání a vlastně potvrdil, že se s hrou počítá na Listopad.
Star Wars.jpg
Sobota - 13.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Na internet, tentokrát oficiálně se dostaly další informace ze Star Wars Jedi: Fallen Order ještě, před dnešním odhalení. EA slibuje zádné mikrotransakce, loot-boxy a žádný multiplayer.
Close to the Sun.jpg
Pátek - 12.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Mysteriózní horor Close to teh Sun se po delší odmlce ukazuje na nových záběrech a oznamuje datum a vydání exkluzivně na Epic Store. Vydání je už téměř za rohem.
Amsterdam 1666.jpg
Pátek - 12.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Pamatujete ještě na Amsterdam 1666, který vývíjí Patrice Désilets? Pokud ne, velká škoda, tento chlapík byl u zrodu série Assassin's Creed a právě Amsterdam jej hodně připomíná, se hrou se stále počítá.
Chernobylite.jpg
Pátek - 12.4. 2019               Autor: Jakub Hergesell

Připravovaný survival Chernobylite od tvůrců Get Even se ukazuje v novém příběhovém traileru a spouští kampaň na KickStarteru, kde se pokusí vybrat 100.000$ na další vývoj hry. Více ve článku.
Star Wars.jpg
Pátek - 12.4. 2019                 Autor: Jakub Hergesell

Je dobře znát, že se blíží velké oficiální odhalení adventury Star Wars Jedi: Fallen Order, které nám ukáže už v sobotu EA, na internet unikají další materiály, tentokrát došlo na plakát hry.
Sniper Elite V2.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky akční TPS Sniper Elite V2 (remaster) právě zveřejnilo studio Rebellion. Vychází 14.4. 2019 na PC Windows. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2019.
Negative Atmosphere.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019             Autor: Jakub Hergesell

Když slyšíme "duchovní nástupce Dead Space", zajímá nás každý detail! Taková, kvalitní hra tu prostě chybí, a Negative Atmosphere by ji mohlo nahradit, podívejte na 4 minuty gameplay záběrů.
Witchfire.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

Skoro po dvou letech od oznámení můžeme vidět nové gameplay záběry z očekávané fantasy hry Witchfire od tvůrců The Vanishing of Ethan Carter, vypadají úžasně!
EVE Online.jpg
Čtvrtek - 11.4. 2019              Autor: Jakub Hergesell

CCP studio nabízí Starter Pack pro EVE Online v hodnotě 5€ zcela zdarma, ten zahrnuje hned několik zajímavých věcí. Přístup ke všem lodím, 250.000 Skill Points a premiové předplatné.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2022, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, Xbox a Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one