Koupit v obchodě JRC.cz

Články

rage.jpg
Čtvrtek - 10.5. 2018                Autor: Jakub Hergesell

Objevila se hodně zajímavá spekulace. Když jsme se nedavno zamysleli, napadlo nás, sčím chce Bethesda překvapit na E3 2018? O žádné nové hře nevíme, že by šlo třeba o RAGE 2?
Horse Battlefield V.jpg
Čtvrtek - 10.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Mělo se za to, že oznámení nového Battlefieldu proběhne až na E3 2018 v rámci EA PLAY. Jenže, oficiální stránka EA prozradily něco jiného, o Battlefieldu uslyšíme mnohem dříve, už tento měsíc.
Grant.jpg
Čtvrtek - 10.5. 2018                Autor: Jakub Hergesell

Overkill's studio nám dnes představilo už třetího hlavního hrdinu survivalu The Walking Dead. Tentokrát se tvůrci zaměřili na staršího pána, Granta. V článku představující trailer.
PES 19.jpg
Čtvrtek - 10.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Společnost Konami právě oznámila letošní ročník Pro Evolution Soccer, zároveň se tím potvrdilo, že uniklé screeny z minulého měsíce byly pravé - objevily se v oznámení + trailer.
Days Gone.jpg
Středa - 9.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Zombie survival titul Days Gone se moc často neobjevuje, my jsme tak štastní, že alespoň střípky informací a kratší gameplay záběry přinesl zahraniční Game Informer.
Shadow of the Tomb Raider.jpg
Středa - 8.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste alespoň tajně doufali, že se v letošním díle Shadow of the Tomb Raider dočkáme ikonických Dualních zbraní z minulých let, tak vás zklamem, režisér hry prozradil, že ve hře nebudou.
Jurassic World Evolution.jpg
Středa - 8.5. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Marketing na skvěle vypadající budovatelskou strategii je v plném proudu, zahraniční IGN dostalo možnost natočit další záběry, tentokrát jsme se dočkali úvodních 20 minut ze hry.
Red Dead Redemption 2.jpg
Úterý - 8.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Práce na westernové akce pomalu finishují, napadla vás ale někdy otázka, jak dlouho je taková hra asi ve vývoji? Rockstar Games to právě prozradil a ... je to sakra dlouho, více v článku.
PUBG Sanhok.jpg
Pondělí - 7.5. 2018                Autor: Jakub Hergesell

Dosud třetí mapa, kterou jsme nazývali "Savage" mění své jméno, jak PUBG Corp. říká - byl to jen pracovní název. Finální jméno malé 4x4 mapy je Sanhok, její testování začne už za pár dní.
Egress.jpg
Pondělí - 7.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Začátkem roku 2018 byla oznámena jedna z mnoha battle-royale her - Egress ve stylu Dark Souls. Po nic moc traileru a screenech přichází hned několik minut gameplay záběrů.
PUBG.jpg
Pondělí - 7.5. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Rádi navštěvujete stránky, kde si jednoduše "vytrejdujete" nějaký ten skin? Pak máte smůlu, PUBG Corp. tyto prodeje zakázalo. Proč? pojďme si o tom něco říct v článku.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one