Články

Far Cry 3.png
Neděle - 11.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft před pár dny oznámil, že všichni, kteří si pořídí season pass k Far Cry 5, dostanou zdarma Far Cry 3, nepůjde však o remaster, ale o re-release. 
Activision.png
Sobota - 10.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Activision se právě pochlubil finančními výsledky za uplynulý rok. V roce 2017 vydělalo vydavatelství téměř 7 miliard dolarů. Hodně tomu přispěly mikrotransakce.
Egress.png
Sobota - 10.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Dalo se čekat, že po velkém úspěchu PUBG a Fortnite se s battle-royale hrami roztrhne pytel. Jednou z dalších těchto her chce být novinka Egress, chce však nabídnout něco jiného.
3 minutes of Midnight.jpg
Sobota - 10.2. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Malé Scarecrow indie studio nám právě představilo svůj první point-and-click projekt, 2D adventuru 3 Minutes to Midnight. V článku se dočtete pár zajímavostí + trailer.
Vampyr.png
Pátek - 9.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Focuc Home Interactive po dlouhých letech konečně oznámili datum vydání upírské RPG hry Vampyr od tvůrců Life is Strange nebo Remember Me.
Black Mirror.png
Pátek - 9.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Očekávané pokračování posla smrti (Black Mirror 2017) nedopadlo podle představ, šlo o jeden z nejhorších remaku roku. Přesto se našel člověk, který hru přeložil do Slovenštiny.
Far Cry 5.png
Pátek - 9.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Far Cry 5 je téměř za rohem a Ubisoft usoudil, že je nejvyšší čas představit nám hlavní protagonisty a naše kolegy ze hry. Těhlech 6 lidí a psí kamarád vám budou pomáhat.
Sea of Thieves.png
Pátek - 9.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Nedostali jste se do uzavřené Beta verze pirátského Sea of Thieves? Potom budete mít pravděpodobně šanci už brzy. Údajně se plánuje otevřená beta, čtěte více.
Total War Arena.png
Pátek - 9.2. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Wargaming právě skrze oficiální prohlášení oznamují, že už koncem února spustí otevřenou Beta verze pro všechny zájemce této nové strategické hry od Creative Assembly.
euro.png
Pátek - 9.2. 2018           Autor: Jakub Hergesell

Jedna z nejlépe hodnocených budovatelských strategií je na Steamu k vyzkoušení zdarma. Následující 3 dny můžete hrát zcela neomezeně. Více v článku.
Metro Exodus.jpg
Čtvrtek - 8.2. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Zahraniční magazín Game Informer přinesl exkluzivně spousty oficiálních informací z očekávaného Metro: Exodus. Čeká nás opravdu velká hra a propracovaná hra.
   
cod.jpg
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2020, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one