Koupit v obchodě JRC.cz

Články

Tennis World Tour.jpg
Úterý - 5.6. 2018              Autor: Jakub Hergesell

Oficiální a finální HW požadavky Tennis World Tour, právě zveřejnilo studio Breakpoint. Vychází už 12.6. 2018 na PC. Požadavky jsou průměrné na poměry roku 2018.
Diablo.jpg
Úterý - 5.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Na oficiálních stránkách Blizzardu se můžeme dočíst jedné opravdu skvělé zprávy, pracuje se na pokračování oblíbené série Diablo. Tvůrci o tom píší v inzerátu, kde narovinu uvádí "....
RockShot.jpg
Úterý - 5.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Tvůrci Ninja Gaidenu, Dead or Alive nebo pár her Naruto oznamují arkádovou střílečku RockShot. Hra již brzy dorazí na Steam v early access verzi. V článku už první gameplay trailer a info.
Code Vein.jpg
Úterý - 5.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Bandai Namco právě oznámilo datum vydání svého RPG Code Vein, hru můžeme očekávat už koncem Zárí letošního roku pro všechny platform, PC, PlayStation 4 a Xbox One. V článku ještě nový trailer.
Hitman 2.jpg
Úterý - 5.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Na sociálních sítích Warners Brosu se objevilo video, které láká na 7.6. 2018, chystá se oznámení nové hry, zatím co na stránkách HITMANa už můžeme vidět logo, tady je to celkem jistý, nemyslíte?
Agony.jpg
Úterý - 5.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Začátkem roku 2016 oznámili ex-tvůrci The Witcher 3 a The Division velmi nadějnou hororvku Agony, celé ty roky vše vypadalo velmi dobře, a to i samotné gameplaye. Jaká je však realita po vydání hry?
Lords of the Fallen.jpg
Úterý - 5.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

O pokračování celkem slušného RPG Lords of the Fallen neslyšíme po prvé, hra měla dávno dokonce vyjít. U vydavatelství CI Games však proběhlo několik změn a vývoj byl pravděpodobně restartován.
Vietnam.jpg
Pondělí - 4.6. 2018             Autor: Jakub Hergesell

Ubisoft připravuje hned tři expanze, první z nich nás vezme do Vietnamu, kde se pokusíme zachránit nejen sebe, ale i zbytek naší party. DLC vychází už zítra a my pro Vás máme úvodních 17 minut ze hry.
Xenonauts.jpg
Pondělí - 4.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

Co takhle tři roky starou strategii Xenonauts od Goldhawk studia zdarma, v hodnotě 20€? Ano, právě tuhle šanci nám právě nabízí zahraniční obchod GOG.com, akce nepotrvá dlouho, využijte ji co nejdříve.
Devil May Cry 5.jpg
Pondělí - 4.6. 2018            Autor: Jakub Hergesell

O pokračování série Devil May Cry se píše nějakou dobu, první velký náznak se objevil při úniku informací E3 2018 Sony, teď jde o skoro oficiální potvrzení přímo Capcomem.
Fallout New California.jpg
Pondělí - 4.6. 2018               Autor: Jakub Hergesell

Pokud jste dohráli všechny díly Falloutu (což předpokládám, že ano), měli byste se zaměřit na masivní mód New California, který přináší další dlouhé hodiny hraní - několik misí a spousty nových lokalit.
   
BLACK BIG.png
 
SPITE.cz © 2011 - 2021, Všechna práva vyhrazena

TOPlistNezávislý herní magazín SPITE.cz se zaměřuje výhradně na PC, PlayStation, XBOX a Nintendo Switch.
Kopírování článků je bez našeho písemného souhlasu zakázáno, pro více informací nás kontaktujte.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one